Ельвіра – значення і походження імені

Історія походження імені Ельвіра

У перекладі з давньогерманської мови мови жіноче ім’я Ельвіра означає «всеправдивая», «прихильна», «благодетельная», «доброзичлива». Існує легенда, що ім’я пов’язане з міфологічними богами родючості – ельфами або древнегерманскими духами, які символізували багатий урожай. Також поширена теорія, що ім’я Ельвіра має іспанське коріння і переводиться як «захисна», «всіх оберігає». Ім’я користується великою популярністю у татарських народностей.

Характеристика імені Ельвіра: основні риси характеру

Володарка імені Ельвіра – природжений лідер, що володіє такими рисами характеру, як вміння відстояти свою точку зору, вимогливість, рішучість. Вона харизматична і імпульсивна. Деколи складається враження, що вона вже народилася з чіткими і продуманим планом на все подальше життя. Ельвіра не позбавлена аристократизму, тому на перший погляд може справляти враження гордовитої і холоднуватої особи. Ельвіра з дитинства демонструє свій непростий характер, виявляючи бійцівські якості. Вона не боїться спорів і конфліктів, так як майже завжди виходить з таких ситуацій переможницею. Ельвіра прекрасно вчиться, всі дисципліни даються їй легко завдяки неабияким вродженим здібностям. Удача супроводжує їй у всіх кар’єрних починаннях, так як вона, володіючи необхідними знаннями, вміє бачити людей на крізь. Вона прекрасно уловлює настрій іншої людини і її практично неможливо обдурити. Ельвіра часто досягає неабияких кар’єрних вершин, так як дуже честолюбна і завжди прагнути до успішності.
Ельвіра-переможниця володіє залізною волею і тому ніколи не покаже нервозності і нерішучості в екстремальних ситуаціях. Вона мріє керувати іншими людьми і з ранньої юності прагне до цього.

Незважаючи на зайву самовпевненість і владність, Ельвіра – дуже відданий і цільна людина, яка ніколи не зрадить друзів і завжди підтримає близьких. Всі негативні якості свого характеру Ельвіра вміло згладжує гумором, ерудованість і чарівністю.

Позитивні риси характеру: рішучість, сміливість, відданість, проникливість, сильна воля.

Негативні риси характеру: прагнення керувати іншими людьми, жорсткість, запальність.

Яка Ельвіра в любові?

«Все або нічого» – девіз Ельвіри в любові, золота середина не для неї. Ця сильна і рішуча жінка не визнає півтонів, тому виходить заміж тільки по великій любові за дуже гідного і чоловіка, який володіє певним статусом у суспільстві. Якщо такої любові в житті не трапиться, то тема заміжжя буде їй нецікава.

Якщо Ельвіра закохана, то готова кинути до ніг обранця весь світ. Свого чоловік вона ніколи не зрадить і буде чудовою дружиною. Розчарувавшись у коханні, вона може зруйнувати союз, так як не надто схильна пристосовуватися, і не терпить рутини. Спільне життя з нею може бути не занадто простий, так як вона наділена чоловічими рисами характеру і прагне зайняти домінуючу позицію. Однак, будь-який чоловік буде з такою дружиною, як за кам’яною стіною.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Елюшка, Елюша, Еллі, Ельчик, Ельвірочка, Вирочка, Ельвірушка

Скорочений

Ела, Еля, Елька, Ельвірка, Елюня, Віра, Вірка, Ева

За церковним

немає

Колір

  • фіолетовий

Планета

  • Меркурій

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

берил

Метал

олово, електрум

Рослини

інжир, маргаритка

Тотемна тварина

мавпа

Риси характеру

проникливість, інтелект, конфліктність

Число імені

2

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Ельвіра Репетто-Тризолини ((1860 – 1922) італійська оперна співачка (сопрано)), Ельвіра Даніліна (російська актриса театру і кіно, заслужена артистка Росії), Ельвіра Гасконь ((1911 – 2000) іспанська художниця), Ельвіра Ліндо ((нар.1962) іспанська письменниця і журналістка), Ельвіра Николайсен (норвезька естрадна співачка)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: