Міранда – значення і походження імені

Історія походження імені Міранда

Ім’я Міранда придумав геніальний Вільям Шекспір. Вперше це ім’я з’явилося в 1611 році в його п’єсі «Буря». Шекспірівська Міранда — скромна і ніжна дівчина, яку виростив батько-маг на ізольованому острові. Не існує доказів використання цього імені до постановки. Раніше знайдено тільки використання імені «Адмиранда» в 1231 — 1232 роках. В Англії ім’я Міранда з’являється вперше в 1687 році. Потім його використовують у Новій Англії в 19 столітті. І тільки в 20 столітті воно стає популярним в Британії і США.

На Піренейському півострові слово «Міранда» використовувалося як прізвища. Це прізвище походить від назви стародавніх міст Міранда-де-Ебро (північна Іспанія) і Міранда до Дуро (Португалія). Дієслово «Mirar» перекладається як «дивитися, спостерігати». Факти використання даної прізвища знайдені в 1531 і 1533 роках.

Також ім’ям Міранда названий один із 27 відомих супутників Урану, який був відкритий в 1948 році.

Зараз ім’я широко використовується в Канаді, Великобританії, Мексиці, Швеції, США, Іспанії, Чилі, Аргентині.

Значення та характеристика імені Міранда

Ім’я Міранда утворено від латинського слова «mirandus», яке означає «дивна», «чудова», «гідна захоплення».

Маленька Міранда завжди активна і товариська. Вона володіє гострим розумом і любить вчитися. Вже в дитинстві у цієї дівчинки проявляються хороші вольові якості.

Міранда, як правило, досягає багато чого. Вона елегантна, кокетлива і дуже самовпевнена. Володіє природним шармом і з легкістю може закрутити голову будь-якому чоловіку. Ця жінка — завзятий романтик, вона мріє знайти чарівного принца. Її відносини не завжди тривалі, оскільки Міранду часто чекають розчарування. Їй складно вибрати правильного партнера для створення сім’ї.

Міранда бореться за те, у що вірить і вважає справедливим для оточуючих. Цей аспект вона переміщує і в трудову діяльність, де намагається проявити себе найкращим чином. Її не лякають труднощі. Міранда буде шукати нові можливості для зростання і демонстрації свого потенціалу. Міранда прагне до благополуччя і матеріального достатку. Дівчина з цим ім’ям може досягти успіху у всьому, але особливо їй подобається світ мистецтва і літератури.

Міранда любить порядок і гармонію. Вона легко адаптується в складних ситуаціях і просто знаходить вихід з них. Міранда не може жити з задоволенням, коли її життя занадто передбачувана і рутинна. Для Міранди надзвичайно важливо відчувати любов і підтримку. Вона вкрай чутлива особистість. Її партнер повинен бути обережним з тим, що він говорить і робить. Почуття самотності дуже пригнічує цю дівчину.

У Міранди прекрасне аналітичне мислення. Вона здатна тонко відчувати ситуацію і давати відмінні поради. Близькі завжди звертаються до неї за допомогою. Можливість допомагати — одна з речей, яка приносить їй задоволення.

Сім’я для Міранди вкрай важлива. Вона хороша дружина і мати. Завжди намагається догодити своїм рідним. Міранда схильна надмірно опікувати дітей. Вона ставиться до них з ніжністю і піклується про них з повною самовіддачею.

Іменини:

1 листопада

Зменшено-лагідний варіант

Мирандочка, Мироша

Скорочений

Міра, Мірі, Мімі, Мінді

За церковним

Міранда

Колір

  • жовтий
  • смарагдовий
  • золотий

Планета

  • Сонце

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

геліотроп, хризоліт, алмаз

Метал

золото

Рослини

омела, кедр

Тотемна тварина

лев

Риси характеру

наполегливість, безкорисливість

Число імені

6

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Міранда cosgrove як актриса і співачка (США); Міранда Керр – супермодель (Австралія); Міранда Карабелло – актриса (США); Міранда Отто – актриса (Австралія).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: