Луїза – значення і походження імені

Історія походження імені Луїза

Існує кілька версій походження імені Луїза. Одна з них, що воно походить від французького чоловічого імені Луї. Другий варіант – ім’я походить від єврейського імені Єлизавета. За іншими джерелами – від імені ірландського бога світла – Лудж (Ллю). Ще одна версія, що це ім’я римського походження, що відбулося від латинського слова, яке в перекладі звучить як “усміхнена”. У православних святцях немає святий з ім’ям Луїза, тому при хрещенні дівчинці дається будь-яке інше ім’я, наприклад, Єлизавета. В інших джерелах написано, що іменини Луїза святкує 1 лютого, 15 березня, 1 травня, 24 липня, 18 вересня.

Значення та характеристика імені Луїза

Значення імені Луїза – “Бог допоміг”, “допомога Бога”, “знатна битва”, “славний воїн”, “відоме битва”, “блискуча”, “світла”, “блискуча”, усміхнена”.

У дитинстві Луїза – розумна, розвинена, творча, цікава дівчинка. Добре вчиться, любить батьків, допомагає робити будь-які справи по дому. Буває закритою, впертою, образливою, закритою в собі. Вчителі її хвалять, але дівчинці потрібно бути більш впертою, рішучою, а батьки все життя пишаються дочкою. Творча, цікава особистість, любить багато читати, складати вірші, малювати, вишивати, у неї багато друзів-однолітків, але вона не прагне стати лідером. Вона некваплива, терпляча, з відкритим серцем. Рано дорослішає.

Не завжди впевнена в собі, до поставленої мети йде повільно, але вірними кроками. Прагне самоствердитися, їй нелегко прийняти і пережити поразку. Але ніколи не покаже це оточуючим, зовні буде виглядати спокійно і впевнено. Розважлива, хитра, вивертка, це допомагає власниці імені знайти вихід і складній ситуації. Луїзі притаманні ще й такі риси, як дратівливість, імпульсивність, мстивість. Дуже самолюбний, хоче здаватися краще, ніж є насправді. Може стати перекладачем, письменником, телеведучою, юристом, програмістом, фізиком, математиком, експедитором, фармацевтом, модельєром, моделлю, перукарем.

У Луїзи приваблива зовнішність, завжди, в будь-якому віці багато шанувальників. Романтична персона, в чоловікові цінує як зовнішність, так і внутрішній світ. Вона ретельно і довго вибирає супутника життя, який стане в сім’ї лідером і якого вона буде любити всім серцем, прощаючи навіть зради. Вона добра, віддана дружина, любляча мама, відмінна господиня. Сім’я для неї на першому місці, а вже потім друзі і робота. Дітей виховує в строгості, виростивши з них гідних, вихованих людей. Якщо перший шлюб стане невдалим, як правило, заміж більше не виходить, вважаючи за краще перебувати у відносинах без штампа в паспорті. В її домі завжди панує порядок, затишок, комфорт. Любить займатися рукоділлям, багато речей в її будинку зроблені своїми руками.

Луїза – добрий, добросердний, чуйний друг, в будь-якій ситуації підтримає як радою, так і ділом. Допомогу від друзів приймає, але послухати поради послухає, а зробить по-своєму.

Доглядає за своїм зовнішнім виглядом, завжди зачесана, нафарбована, акуратно одягнена, виділяється з натовпу яскравими аксесуарами та одягом. У неї гарне здоров’я, але потрібно вміти відпочивати, не перенапружувати нервову систему.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Луїзочка, Луїзушка, Луїзонька

Скорочений

Луїзка, Луї, Лу, Ліза

За церковним

немає

Колір

  • салатовий

Планета

  • Меркурій

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

димчастий кварц

Метал

платина

Рослини

лаванда

Тотемна тварина

чайка

Риси характеру

енергійність, сприйнятливість, цілеспрямованість

Число імені

9

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Луїза Серпня Вільгельміна Амалія Мекленбурзька — принцеса Мекленбург-Стрелицкая; Луїза Лоррейн — американська кіноактриса; Луїза Мей Олкотт — американська письменниця; Луїза Мішель — французька революціонерка, вчителька, письменниця, поетеса

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: