Арсенія – значення і походження імені

Історія походження імені Арсенія

Красиве жіноче ім’я Арсенія відноситься до парних іменами. В нашій країні більше поширене чоловіче ім’я Арсеній, батьківщиною його вважається Стародавня Греція, де воно вимовлялося як Арсениус. Ім’я пов’язують з легендою про святого Арсенія Комельском, який був московським дворянином. Він жив у XV столітті, з юних років не знаходив розради в галасливій мирського життя, прийняв постриг в обителі Святої Трійці. Виснажливі пости, ревні молитви, умертвіння пристрастей, переписування святих книг – так проводив свої дні юний чернець. Його обрали ігуменом монастиря Святої Трійці, високий пост не змінив способу життя, він також працював і молився. Прагнення присвятити себе богослужінню змусило Арсенія таємно покинути монастир і оселитися в келії в Шелегонском лісі Вологодського краю. На місці келії він заснував Троїцьку пустынскую церква. Наскоки монголо-татар перервав мирне життя, Арсеній з учнем бігли в Комельский ліс, де незабаром заснували Комельскую Ризоположенскую обитель.

Значення та характеристика імені Арсенія

Значення жіночого імені Арсенія у перекладі з давньогрецької мови – «зріла», «мужня». Ім’я відрізняється дуже сильною позитивною енергетикою. Арсенія відрізняються від своїх ровесниць сильним духом, твердим характером, прагненням самостійно долати всі перешкоди, які перед ними ставить життя. За характером маленька Арсенія – справжній хлопчик, але ніжне і мелодійне звучання імені вносить свою лепту. За деякою жорсткістю її поведінки ховається добра, чуйна жіноча душа.

Арсенія ніколи не дасть себе в образу, вона тверда, рішуча, рассудительна і обережна. Ці якості дозволяють їй легко виходити із самих скрутних життєвих ситуацій. Розум носіїв цього імені швидше чоловічий, ніж жіночий – вони прекрасно орієнтуються в житті, відмінно розуміють суть того, що відбувається, миттєво приймають рішення, вміло втілюючи їх в життя. Властива їм розсудливість охороняє від помилок. Арсенія відрізняються своєю серйозністю, справедливість по відношенню до людей, до оцінки подій.

Арсенія часто бувають егоїстичними, замкнутими, з цієї причини їх дуже легко образити. Якщо серйозна образа (Арсенії, в силу свого прагнення до справедливості, не зациклюються на дрібниці), навряд чи вони взагалі захочуть пробачити кривдника. Носительки цього імені не люблять вступати в конфлікти з оточуючими, всіма силами намагаючись ухилитися від будь-якого протистояння. У робочих колективах подібна риса Арсенія може стати воістину безцінної, однак у сімейних відносинах часто призводить до розчарувань і подальшим розривів. Щоб сімейне життя з Арсеній склалася вдало, їй потрібний мудрий, досвідчений чоловік, який не стане ображати цю жінку.

Так як ім’я Арсенія безпосередньо пов’язане з творчістю і креативністю, його носителька слід вибирати собі відповідну професію. Фотограф, художник, модельєр, письменник, архітектор, дизайнер – ось невеликий список професій, у яких цим жінкам не буде рівних. Стійкість характеру і прагнення до справедливості часто змушує носіїв цього імені вивчати юриспруденцію і працювати в судах.

Іменини:

23 січня

Зменшено-лагідний варіант

Арсеньюшка, Арся, Арсу, Арсюша

Скорочений

Ася, Сеня, Сюша

За церковним

Арсенія

Колір

  • сріблястий

Планета

  • Місяць

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

яшма

Метал

срібло

Рослини

лілія

Тотемна тварина

сова

Риси характеру

винахідливість, упертість, працьовитість

Число імені

2

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Ігуменя Арсенія — ігуменя Усть-Медведицькій Преображенського монастиря Руської православної церкви, іконописець.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: