Лада – значення і походження імені

Історія походження імені Лада

Красиве жіноче ім’я Лада походить від імені давньої слов’янської богині, яка уособлює весну, красу і любов, а також протегує шлюбу і сім’ї Лади. В Стародавній Русі слово «лада» зазвичай називали подружжя, і воно мало значення «мила», «хороша». Слово «лада» є спорідненим такими словами, як лад і ладний. Ці слова позначають «хороший» , «добрий».

Ім’я Лада часто використовується як зменшено-ласкава форма імен Владлена, Влада, Ладислава, Владислава, Ладомила, Ладослава, Еллада та інших. У літературних джерелах були згадки про чоловічі імена або прізвиська Лада, Ладка і Латка. Також існує чеське жіноче ім’я Ладка.

Значення та характеристика імені Лада

Лада володіє такими якостями, як наполегливість у досягненні мети, рішучість, підприємливість. Це сильний, наполегливий, принциповий і діяльний чоловік. Вона енергійна і заряджає однодумців своєю енергією. Лада володіє творчими талантами, вона чудово виглядає. Лада розумна і допитлива, любить природу і тварин. Вона добра, товариська і доброзичлива. Лада вміє подобатися і спілкуватися з людьми.

У Лади можуть бути такі негативні риси, як егоїзм, образливість, вередливість, мстивість, надмірне самолюбство. Вона може бути легковажною і трохи розсіяною. Їй може не вистачати ввічливості при спілкуванні. Лада завжди вважає себе найкращою і не терпить, якщо їй ставлять когось приклад. Багато залежить від обстановки в сім’ї, в якій росте Лада. При правильному вихованні Лада може стати цілеспрямованим, успішним і цілісною людиною з мінімумом недоліків.

Лада може зробити кар’єру в творчості. Вона може стати популярною актрисою, моделлю, дизайнером, співачкою або телеведучою. Також Лади може вийти хороший бухгалтер, кухар, юрист, банківський службовець, товарознавець. В колективі вона приживається дуже складно. Їй важко адаптуватися до нових умов. Вона не вміє працювати напружено і часто не справляється з завданнями, що негативно позначається на стосунках з керівництвом. Часто Лада не працює, а займається дітьми та родиною. Вона любить спорт і може стати успішною спортсменкою або тренером.

Жінка з цим ім’ям має чуттєвістю, вона народжена для любові. Лада емоційна, ніжна і ласкава. Це красива і яскрава, надзвичайно приваблива жінка. Вона подобається чоловікам. Ладі потрібен супутник, який би дарував їй турботу, любов і розуміння, адже Лада відчуває себе дитиною навіть в зрілому віці. Але вона не вміє розглянути вад у характері обранця, з-за чого можливі розчарування. Лада не поспішає заміж, вона намагається вибрати в чоловіки доброї і щедрої людини. В сім’ї Лада буде гарною господинею і матір’ю. Вона чистоплотна, акуратна і гостинна.

Іменини:

22 вересня

Зменшено-лагідний варіант

Ладочка, Ладка, Ладонька, Ладуся, Ладуська, Ладусечка, Ладусенька, Ладуня, Ладунька, Ладуля, Ладулька

Скорочений

Ладка

За церковним

Лада

Колір

  • червоний

Планета

  • Венера

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

корал

Метал

срібло

Рослини

горобина

Тотемна тварина

зимородок

Риси характеру

активність, наполегливість, волелюбність

Число імені

2

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Лада Волкова ((нар.1972) псевдонім – Лада Денс; популярна естрадна співачка), Лада Задонская (спортсменка, член олімпійської збірної команди Росії з ковзанярського спорту на Олімпіаді в Турині)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: