Еріка – значення і походження імені

Історія походження імені Еріка

У жіночого імені Еріка два варіанти походження. Згідно з першим варіантом у цього імені давньогерманське походження. Воно є жіночою формою чоловічого імені Ерік (Еріх) і має значення «володіє шляхетністю» або «правителька».

Згідно другої версії ім’я Еріка також є жіночою формою чоловічого імені Ерік, яке має древнескандинавское походження. Слідуючи цій версії ім’я Еріка можна трактувати як «вічна правителька». Мають місце і варіанти перекладу «багата», «володіє шляхетністю» або «могутня».

На англійською, іспанською, італійською, норвезькою мовами ім’я Еріка пишеться як Erica, польською – Eryka, чеською та шведською – Erika.

Значення та характеристика імені Еріка

Еріка – це товариська, інтелігентна і приваблива жінка. У неї дуже складний характер. Вона любить створювати образ успішної та заможної жінки, прикрашаючи реальність. Навіть близькі друзі, яких зазвичай дуже мало у Еріки, не знають практично нічого про неї і її життя. Вона дуже ранима і образлива людина, тому хоче здаватися гордої, гордовитої і неприступною. Еріка вимоглива до оточуючих. В ній можуть бути присутні такі риси, як егоїзм, самолюбство, самовпевненість і в теж час невпевненість у собі. Вона може бути трохи істерична і схильна до депресій. Еріка вміє справляти враження діяльної жінки, але насправді вона не любить працювати і напружуватися.

У дитинстві Еріка допитлива, весела і рухлива дівчинка. Вона любить увагу і легко спілкується навіть з незнайомими людьми. У Еріки є здібності, але вона не дуже старанно вчиться.

Еріка має схильність до кар’єризму. Вона намагається досягти кар’єрних висот будь-якими способами, навіть не дуже чесними. В її оточенні багато корисних людей, з якими вона вміє дружити. Вона може стати успішною в професіях, які засновані на спілкуванні з людьми. Це може бути туристичний бізнес або індустрія краси. Еріка може проявити свої таланти як агент з нерухомості, менеджер, перукар, продавець. Їй також підійдуть для реалізації своїх здібностей такі сфери, як реклама, дизайн, журналістика і, звичайно, сфера обслуговування.

Еріка влюблива і ревнива. Це яскрава і граціозна жінка. Але вона шукає ідеального чоловіка і не поспішає із створенням сім’ї. Тому часто створює сім’ю у вже зрілому віці або залишається одна. Вийшовши заміж, Еріка все одно не стане домашньою. Їй подобаються гучні компанії і розваги. А одноманітність сімейного життя її гнітить. В супутники їй підійде активний чоловік, якому потрібна не просто дружина, а товариш для спільних подорожей і пригод. Також її чоловіком може стати розумний і надійний чоловік, здатний допомогти їй порадою і матеріально.

Іменини:

9 лютого

Зменшено-лагідний варіант

Еричка, Еренька, Еруська

Скорочений

Ері, Еррі, Ека, Ріка

За церковним

Еріка

Колір

  • синій

Планета

  • Місяць

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

яшма

Метал

алюміній

Рослини

троянда

Тотемна тварина

орел

Риси характеру

егоїстичність, товариськість, прямолінійність

Число імені

8

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Еріка (італійська співачка), Еріка Еленіак (американська актриса і фотомодель), Еріка Баду (при народженні – Еріка Ебі Райт, американська співачка в стилях соул і ритм-енд-блюз), Еріка Кремер ((розум.1996) німецький фізико-хімік), Еріка Манн ((1905 – 1969) німецька актриса, письменниця, гумористка, журналістка; старша дочка лауреата Нобелівської премії, письменника Томаса Манна), Еріка Роуз Кемпбелл (американська фотомодель, актриса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: