Маріанна – значення і походження імені

Історія походження імені Маріанна

Надзвичайно ліричний жіноче ім’я Маріанна має латинські корені й у дослівному перекладі означає «морська». Чоловічим варіантом є ім’я Маріан. Також поширена теорія, що ім’я Маріанна утворилося в результаті об’єднання двох давньоєврейських імен «Марія» та «Анна» і означає «гірка благородство», «дуже засмучена красуня». Також є варіант, що Маріанна перекладається як «обурення».

Характеристика імені Маріанна: основні риси характеру

Жіноче ім’я Маріанна часто асоціюється з романтичною і вітряної особливою, чарівною чоловічі серця. Однак володарка ім’я Маріанна – врівноважена і раціональна дівчина, що володіє практичним складом розуму і тверезо дивиться на речі. У дитинстві це самодостатній, оптимістичний і дуже розумна дитина, яка рідко приносить батькам і педагогам неприємності. Вона чудово встигає з усіх предметів, часто захоплюється малюванням. Подорослішавши, вона часто вибирає професію, пов’язану з розвиненим художнім сприйняттям – дизайнер, архітектор, ілюстратор. Незаперечною перевагою Маріанни є відповідальність, вміння віртуозно виконувати взяті на себе зобов’язання. Маріанна товариська, вона любить компанії, але не віддається веселощам без оглядки, так як завжди «має голову на плечах».

Вона позбавлена властивої багатьом жінкам романтичності, твердо стоїть на ногах і наполегливо домагається поставлених цілей. Маріанна самостійна, тверда духом і завжди дивиться на проблеми об’єктивно, вважаючи за краще не відкладати їх вирішення на потім. З якостей, що вимагають осмислення, варто відзначити небажання Маріанни радитись з близькими людьми перед тим, як вона приймає важливі рішення. Деколи вона може бути надто прямолінійною і категоричною у судженнях, що не завжди подобається оточуючим.

Маріанна не володіє яскравою, що впадає в око зовнішністю, вона приваблива жіночною, спокійною красою. Зате вона завжди в курсі найактуальніших тенденцій в модній індустрії, тому вміє привернути до себе увагою стильними аксесуарами.
Маріанна все свідоме життя прагнути до саморозвитку, тому багато читає, слухає якісну музику, читає класичну літературу. Вона обожнює заходи, що підвищують культурний рівень і розширюють кругозір: вернісажі, виставки, концерти, тренінги, лекції.

Позитивні риси характеру: відповідальність, раціональність, доброзичливість, практичність, хазяйновитість.

Негативні риси характеру: поривчастість, поквапливість у прийнятті рішень, зайва прямолінійність, конкретність мислення.

Яка Маріанна в любові?

Так як Маріанна з ранніх років прагне до незалежності і самостійності, то найчастіше заводить сім’ю навчаючись в інституті. Вона тверезо дивиться на речі і розуміє, що налагоджений побут необхідний для комфортного співіснування подружжя. З неї виходить чудова господиня, пильно стежить за будинком і чудова мама. У чоловіків вона вибирає чоловіка зі схожими рисами характеру. Вони обидва «земні» люди і, в більшості випадків, це вдалий союз, заснований на спільності інтересів і схожих матеріальних цінностях.

Іменини:

23 січня, 2 березня, 13 березня, 27 квітня, 26 травня, 12 червня, 22 червня, 30 липня, 13 жовтня

Зменшено-лагідний варіант

Марьяша, Маріанинья, Марьяся, Марьюшка, Марьенька, Марьечка

Скорочений

Маріанка, Мар’янка, Марія, Маша, Марьяха, Маря, Мара, Маріаніта, Майя, Ганна, Ріана, Яна

За церковним

Маріамна

Колір

  • зелений

Планета

  • Сатурн

Стихія

  • земля

Камінь-талісман

зелена яшма

Метал

свинець

Рослини

клен, жоржин

Тотемна тварина

павич

Риси характеру

оптимістичність, товариськість, самостійність

Число імені

3

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Маріанна Іонесян ((нар.1972) радянська актриса, відома за роллю у фільмі «Гостя з майбутнього»), Маріанна Таврог ((1921 – 2006) російський кінорежисер, Заслужений діяч мистецтв Російської Федерації), Маріанна Басіна ((1916 – 1994) російська письменниця), Маріанна Вертинська (радянська і російська актриса театру і кіно, Заслужена артистка РРФСР (1991)), Маріанна Гейде (російський поет, прозаїк, перекладач), Маріанна Волкова (американський фотохудожник російського походження), Мар’яна Цой (Маріанна Родованская, письменниця, громадський діяч, музичний продюсер, вдова рок-музиканта Віктора Цоя)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: