Камілла – значення і походження імені

Історія походження імені Камілла

Камілла – рідкісне і красиве ім’я, яке прийшло до нас з латинської мови. Але версій походження цього імені існує кілька.

За першою версією ім’я Камілла утворилося від римського титульного імені Camillius. Цей когномен згадується ще в “Історії Риму від заснування міста”. Цілком імовірно, що в ім’я Камілла і величні стародавні корені.

За другою версією ім’я Камілла сталося в честь прислужників у храмі при жертвопринесенні. Дівчаток, які були присутні при цьому, називали “камілли”.
Якщо ж вірити третьої версії, то ім’я Камілла сталося в честь камиллианцев. Камиллианцы – орден ченців, які допомагали хворим і вбогим.

Так само є і четверта версія, яка говорить про те, що ім’я Камілла прийшло до нас з голландської мови.

У Камілли є парне чоловіче ім’я – Камілл. Існує і варіант написання Каміла, але історики схиляються до того, що це зовсім різні імена.

Камілла зазначає католицькі іменини тричі в році: 3 березня, 31 травня і 18 липня.

Зменшувально-пестливі форми: Кама, Мілла, Камиллочка, Миля, Каля, Камочка, Кам.

Значення та характеристика імені Камілла

У перекладі з латинської ім’я Камілла позначає “служителька храму”, “бездоганного походження”.

З голландської мови Камілла перекладається як “ромашка”.

Камілла – тверда і впевнена в собі дівчина, що не визнає поразки. Здається, що їй море по коліно, вона не боїться нічого. Камиилла не позбавлена сарказму і відноситься до всього скептично, часом навіть з презирством. Вона славиться своєю скандальністю і любов’ю до сварок.

Вона не переживає із-за проблем і не впадає у відчай, вона намагається відразу ж вирішити всі труднощі.

Камілла неймовірно горделива, вона готова відмовитися від спілкування з близькою людиною, якщо той їй чимось не догодив. Вона любить конфлікти, іноді навіть навмисно розпалює суперечка, щоб потішити своє самолюбство.

У дівчини з ім’ям Камілла дуже мало друзів, адже з нею досить складно дружити. Але вона не переживає через це, їй цілком комфортно в самоті.

У кар’єрі Камілла безумовно досягне великих висот, адже вона готова йти по головах. Камілла звикла ставити собі мету і добиватися її досягнення всілякими способами. Найбільше їй підійде керівна посада, її підлеглі будуть буквально “ходити по струночці”.

У відносинах Каміллі не щастить, адже вона часто морально сильнішим за свого партнера. У неї багато шанувальників, але всі вони тільки заважають їй. Чоловіка Камілла вибирає сама, того, хто буде відповідати всім її жорстким вимогам. Але якщо чоловікові вдасться зламати і підкорити норовливий характер Камілли, то дівчина розтане і буде люблячою, покірною дружиною.

Про дітей Камілла не замислюється, але коли вони з’являться, вона стане суворою, але люблячою матір’ю, не терпить примх і безпричинних істерик.

Іменини:

31 липня, 3 березня, 18 липня

Зменшено-лагідний варіант

Камилка, Миля, Мілла

Скорочений

Кама, Каля, Міла

За церковним

Камілла

Колір

  • жовтий

Планета

  • Сонце

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

геліотроп

Метал

золото

Рослини

омела

Тотемна тварина

орел

Риси характеру

комунікабельність, емоційність, довірливість

Число імені

1

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Камілла Коллетт (норвезька письменниця (1813-1895)), Камілла Тревер (російський історик культури, сходознавець (1892-1974)), Камілла Белль (актриса), Камілла Клодель (скульптор), Камілла Паркер-Боулз (дружина принца Чарльза), Камілла Донс (перша дружина художника Клода Моне, була моделлю декількох полотен)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: