Єва – значення і походження імені

Історія походження імені Єва

Єва – дуже давнє жіноче ім’я, що походить від імені Хава. Коріння імені йдуть в далеке минуле і мають багато легенд. Батьківщиною ж є землі єврейського народу. У перекладі з івриту ім’я перекладається як “дає життя”, але є підтекст значень «рухома», «пустотлива». Святими покровителями є мучениця Єва і Праматір Єва. Іменини святкують навесні 12 квітня.

За всім відомою легендою про походження людини йдеться про те, що саме Єва була Матір’ю всіх майбутніх людей на Землі. Саме вона поклала початок людського роду після того, як зійшла з Раю. Яку б країну в світі не взяти, це ім’я обов’язково там присутній. Воно отримало широке поширення, популярність по всьому світу, придбавши при цьому кілька форм вимови.

Значення та характеристика Єви

Ім’я Єва має просту форму, але, тим не менш, дуже красиву. Легко запам’ятовується і поєднується практично з усіма по батькові. Повне ім’я залишається незмінним, ласкательной формі можна називати: Евочкой, Євкою, Евушкой, Ефд, Евітою. Скорочень ім’я зовсім не вимагає, воно і так зручно, просто вимовляється. У церковних святцях Єва присутній, брати інше ім’я не потрібно. Всі релігії світу шанобливо ставляться до даного імені. Так, як походження дуже давнє і його початок практично неможливо зафіксувати, то воно встигло проникнути у всі народності світу і мови. На інших мовах у Єви є інші варіації, аналоги: Ева (Польща, Чехія); Іва (Великобританія, США); Хава (Ізраїль, Грузія, Північна Африка).

Єві протегує Овен, а її планета – Сатурн. Найбільш підходящі рослини – півонія і омела. Тотемом є жук-скарабей. Єві удачу приносить одяг зеленого кольору або в теплих тонах коричневого. Її талісмани – сард, нефрит.

Риси характеру Єви

Головна характеристика ім’я Єва – норовливий характер з нотами впертості. Навіть спираючись на біблійне походження імені можна зробити такий висновок. Адже в них йдеться про те, що Єва не послухала всевишнього і скуштувала заборонений плід. Всі Єви без винятку відрізняються непохитною наполегливістю, непохитністю, а також суворому дотриманню переконаннями і принципами. Вони мають твердий характер, високу силу волі. Не підлягають і не підкоряються іншим людям. З самого народження в Єві присутні явні лідерські якості, це стане в нагоді впродовж усього життя. Помітні схильності до маніпулювання іншими, при цьому характер досить тактовний.

Єва завжди впевнена в собі, вміє абстрагуватися від думки оточуючих, набагато більше покладається на своє особисте, ставить його вище всіх інших. Бачення світу різко, але не критично відрізняється від бачення інших людей. Вміє контролювати у будь-якій ситуації, стримана і врівноважена. Єва порядна людина і не візьме участі в авантюрах і забороненої діяльності. Самоконтроль знаходиться на найвищому рівні, тим не менш, Єва в душі – ранима, вразлива людина. Вона це ретельно приховує від оточуючих, а помітити це зможе лише близька їй людина. Це основна її таємниця. Інтелект на високому неабиякий рівні. Найбільше довіряє ясним і зрозумілим фактів, ніж інтуїції, здогадам. Однак, інтуїція хороша розвинена. Єва стежить за собою протягом усього свого життя, але краса не перетворюється в її життєве хобі.

Сімейні та любовні стосунки Єви

Дівчина Єва красива і приваблива для чоловічої статі. Без уваги не залишиться точно! Вона знає собі ціну, тому шанувальники обов’язково з’являться. Якщо не вийшла заміж у ранньому віці з причини вагітності, то вступить в шлюб вона не скоро. Вільна і незалежна життя більше по душі. Жінки з таким ім’ям непередбачувані, чого довго вибирають собі пару, не можуть зважитися на весілля. У відносинах не слід вибирати холодного, розважливого людини, це призведе до розлучення. Така людина буде пригнічувати своєю точністю. Ідеальний союз вийде тільки з харизматичними, веселими людьми. Темперамент також повинен збігатися.

Якщо Єва полюбить по-справжньому свою кохану людину, то вона кардинально зміниться. Відбудеться розквіт, дівчина стане м’якою і ніжною, чуйною. Дітей чекає з нетерпінням і активно займається їх вихованням, мати вийде з неї відмінною! До свого чоловіка буде відноситися добре, з розумінням, але вимагає до себе постійної уваги. При підходящої другій половинці шлюб тримається довго і радує обох! Єва прекрасно почуває себе в сімейному житті, бере на себе багато домашні турботи, при цьому бажаючи отримувати допомогу від чоловіка.

Вибір професії, бізнес, кар’єра Єви

Єва від природи наділена багатьма позитивними якостями для ведення успішної кар’єри, своєї справи. В її характері є висока працездатність, стійкість до стресів та конфліктів. Єва повсякденно виділяється з товариства колег по роботі. Іноді їй важко працювати в колективі через неприйняття життя людини за правилами. Потрібна повна свобода, при якій вона зможе в повну міру втілити в життя всі свої бажання і ідеї. В той же час хочеться отримати схвалення своїх дій з боку інших, але щоб в саму суть вони не втручалися.

Для вдалої кар’єри Єві необхідно впоратися з упертістю, навчитися прислухатися до інших, поважати їхню думку. За душі і характеру найбільше підходять професії менеджер, бібліотекар, модельєр, педагог, лікар, медсестра. Після викорінення не зовсім приємних інших якостей характеру, Єва може легко стати поважним, гідним керівником своєї фірми. Вона буде заряджати підлеглих оптимізмом і вірою в обов’язковий успіх. Її мотивація на людей діє чудовим чином, працювати захочуть все!

Здоров’я Єви

Єва володіє добрим здоров’ям і витривалістю завдяки активному та здоровому способу життя. Шкідливими звичками не страждає, не бачить в них сенсу, виступає тільки за спорт і правильне харчування. З роками можуть почати страждати зниженим тиском, також не виключено ожиріння. В цілому, не слід перестаратися спортом, лікарі рекомендують дотримуватися помірним темп життя. Особливу увагу слід приділити роботі кишечника, відповідно харчування. Потрібен нагляд за легенями і шкірою, з якої можуть виникати неприємні проблеми.

Ім’я Єва для дитини

Одне з перших вражень, яке легко виробляє маленька Єва – слухняна, дуже спокійна дівчинка. Але в дитинстві в глибині її душі зароджується і ховається справжній бунтівний характер. Часто буває лідером серед друзів і однолітків, до неї прислухаються, її поважають. Вона може повести за собою дитячий колектив, зацікавити їх на довгий час. Іноді буває примхлива, свавільна, вперта. Вже в дитинстві їй деколи складно жити за загальними правилами, вона їх не визнає і дотримується своїх. До 10 років Єва велика фантазерка, вона легко вигадує неіснуючі речі, навіть лякає ними дорослих. У дитинстві їй все цікаво, це поєднується з високою активністю, вважає за краще грати з більш старшими дітьми.

Єва не має посидючості і вчитися не любить, хоча для цього є всі розумові здібності. У шкільні роки часто шокує поведінкою своїх вчителів, батьків. При вихованні Єви треба запастися великим багажем терпіння, також необхідно надати їй можливість вести активний спосіб життя: часті прогулянки, секції.

Іменини:

27 серпня

Зменшено-лагідний варіант

Євочка, Евушка, Евонька, Евусик, Евуня, Евуша, Евуля, Евіта

Скорочений

Евка, Ева, Ів, Верба, Ивви, Ефа, Ефі

За церковним

Єва

Колір

  • червоний

Планета

  • Сонце
  • Сатурн

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

рубін, нефрит, сард

Метал

золото

Рослини

фінікова пальма, магнолія

Тотемна тварина

лань

Риси характеру

цілеспрямованість, принциповість, енергійність

Число імені

1

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Єва Анна Паула Браун (в останній день життя – прізвище Гітлер; коханка Адольфа Гітлера, потім його дружина), Єва Романова (чехословацька фігуристка, що виступала в танцях на льоду зі своїм братом Павлом Романом; чотириразові чемпіони світу та дворазові чемпіони Європи), Єва Жаклін Лонгорія Паркер (американська актриса і модель, найбільш відома роллю Габріель Соліс в серіалі «Відчайдушні домогосподарки»)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: