Саяна – значення і походження імені

Історія походження імені Саяна

Ім’я Саяна має глибоке прадавнє коріння, яке походять від Якутів і Тувинців, але за однією з версій, воно походить від євреїв. У часи процвітання цієї нації дівчатам часто давали ім’я Саяна, яке позначало жіноче начало, тобто ніжність, любов, доброту й милосердя.

Ще однією версією походження імені вважаються казахські коріння. На півдні Сибіру є гора зі співзвучною назвою. Вершину цієї гори називають іклом, що ніяк не пов’язане з образом дівчини, що носить це ім’я. Саме ім’я перекладається як «мешканка біля підніжжя скелі Саяна». Саме ім’я гармонійно і нагадує легкий перебіг води і смирення. Це ім’я було особливо популярно в той історичний проміжок, але до нашого часу воно загубилося у віках і зустрічається дуже рідко.

Значення та характеристика імені Саяна

Ім’я Саяна означає «помічниця», яка завжди прийде на допомогу слабкому і беззахисному в складну хвилину. Це ім’я наділяє дівчину особливою любов’ю, взаєморозумінням і здатність до співчуття. Власниці цього рідкісного імені здатні бути коханими і кохати по-справжньому всупереч всьому. З раннього віку дівчатка хочуть бути коханими і дарують любов всім оточуючим не тільки людям, але й тваринам. Любов — це головна рухома сила цього імені, без любові Саяни не можуть досягти успіхів, також вони не можуть займатися роботою, до якої не відчувають душевного потягу. Адже запорукою щастя для Саяни є душевну рівновагу, яке вона досягає тільки любов’ю навколо себе.

Саяни дуже побожні і йдуть не тільки за покликом серця, але і покликом релігії. У зв’язку з цим вони можуть брати участь у конфліктах, які пов’язані з вірою.

Саяни більшою мірою є самотніми-за завищених вимог власного «Я». Дівчата, які носять це ім’я, пред’являють до себе занадто високі вимоги, щоб оточуючі їх любили і захоплювалися ними.

Так як Саяна не може без любові і пред’являє високі вимоги, які черпає зсередини, до обранця, то справжню любов їй складно знайти. Але коли це відбувається, дівчина втрачається і робить помилки через те, що перестає бачити недоліки в своєму обранцеві і віддає всю себе цій людині. Але, так як Саяна — це сильна особистість, то вона зможе змінити коханого і направити в потрібне русло.

Хоча любов для неї найголовніше, вона не звикла будувати ілюзії і дивиться на світ з «відкритими очима».

Іменини:

15 березня

Зменшено-лагідний варіант

Сая, Саяночка

Скорочений

Сая

За церковним

Саяна

Колір

  • синій
  • зелений

Планета

  • Венера

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

гематит

Метал

мідь

Рослини

деревій, глід

Тотемна тварина

олень

Риси характеру

милосердя, жертовність, реалізм, творчість

Число імені

6

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Коментатор Зед Саяна, яка служила вірою і правдою цареві Букке Першому. Саяна Вишенская – співачка двадцятого століття, єврейка. Саяна Хранская – археолог двадцятого століття.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: