Милослава – значення і походження імені

Історія походження імені Милослава

В етимології спорів за походженням імені Милослава немає, його коріння давно вивчені і не є загадкою. Це споконвічно слов’янське ім’я, яке було поширене ще до хрещення Русі за часів язичництва. Парне чоловіче ім’я – Мілослав. Означає “прославлений милістю”. Але при цьому у православних святцях святий з таким ім’ям немає, тому іменини не відзначаються. А при хрещенні власниці цього імені дають інше споріднене християнське ім’я, що має корінь “милий”.

Значення та характеристика імені Милослава

Значення імені Милослава – “любов і слава”, “мила”, “славна”, “гарна”, “кохана”, “слава”, “знаменита”, “приємна слава”, “прославлена милістю”.

У дитинстві Милослава – слухняна, тиха, спокійна дівчинка. Клопоту батькам не доставляє. Рано починає ходити, говорити, читати. З однолітками дружить менше, ніж з дітьми постарше. Вчиться добре і легко. Щира, емоційна, вразлива, її легко образити, після чого вона замикається в собі. Любить перебувати вдома, полюбляє інтелектуальні ігри та розваги, займається рукоділлям, читає книги. Прийняти таке серйозне рішення, як вступ у відповідний ВУЗ, самостійно побоюється, тому прислухається до порад батьків.

Милослава погано пристосовується до всього нового, докладе максимум зусиль, щоб нічого не змінювати. Зміна обстановки і роботи пригнічує її, вона довго звикає. Вона розважлива, перш ніж зробити щось довго продумує і прораховує. Вона цінує стабільність у всьому. Розумна, старанна, домагається хороших результатів, заслужено і легко просувається по кар’єрних сходах. Відповідальна, любить приносити користь оточуючим. Розважлива, наполеглива, справедлива, добре розвинена інтуїція. Колеги її поважають і цінують. Не прагне до грошей, влади, високого положення, оскільки позбавлена честолюбства. Може вибрати таку професію як політик, економіст, бухгалтер, педіатр, психолог, спортсменка, художник, адвокат, актриса, музикант, дизайнер.

Милослава легко заводить нових знайомих, але потребує близьку людину, якій зможе довіритися і розповісти всі свої переживання і таємниці. У неї мрійлива, вразлива, добра душа. До неї можна звернутися за допомогою і порадою, вона ніколи не відмовиться допомогти ні словом, ні ділом. Проста в спілкуванні, у неї розвинене почуття гумору, любить веселі компанії. Не злопамятна, швидко прощає і забуває образи.

Чарівна, кокетлива, користується успіхом у протилежної статі. Її обранець повинен бути цікавим, турботливим, сильним духом, ніжною людиною. У відносинах з чоловіками любить, щоб за нею доглядали, завойовували її увагу та прихильність. Не меркантильна, заміж за матеріально стану виходити не стане. Ні зрада, ні зради не простить, просто припинить спілкуватися без скандалів і з’ясування стосунків. Порядна дружина, хороша господиня, дітей виховує добрими, розумними і порядними. У родині панують гармонія та довіру, спокій і затишок. Для Милославы сім’я – це головна цінність у житті, тому вона може залишити роботу і стати домогосподаркою.

Милослава релігійна, може все життя присвятити служінню Богу.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Милославочка, Милославушка, Милославонька, Милославчик

Скорочений

Милославка, Мила, Слава

За церковним

немає

Колір

  • рожевий

Планета

  • Юпітер

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

топаз

Метал

платина

Рослини

чайне дерево, троянда

Тотемна тварина

чайка

Риси характеру

доброзичливість, активність, чуйність

Число імені

9

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Милослава Мисакова — чехословацька гімнастка, чемпіонка літніх Олімпійських ігор у Лондоні (1948)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: