Румія – значення і походження імені

Історія походження імені Румія

Жіноче ім’я Румія має багату давню історію походження. Воно зародилося в епоху стародавніх візантійців і їх великої держави — Другий Римської імперії. Цей древній народ прозвав себе римлянами, або «ромеями» по-грецьки, а свою державу «Романией». Власне, одним з припущень, звідки взяла свою історію ім’я Румія, є ця версія.

Другою версією походження є мусульманська. Багато століть ім’я Румія переходило з покоління в покоління і було неодноразово змінено як за звучанням, так і за значенням. Воно вже увійшло в мусумальнский іменник як самостійне ім’я і втратило своє первісне значення. Тому й стало носити інший характер.

Також існує припущення, що ім’я Румія прийшло з тюркської мови, але точної інформації про це немає.

В наш час ім’я поширене в Росії, Грузії, Азербайджані, Ірані, Казахстані, Киргизії, Узбекистані і Таджикистані. Крім того, у зв’язку з популярністю в сучасному світі східних іменувань, ім’ям Румія називають дітей в Англії, Америці, Португалії, Франції.

Значення та характеристика імені Румія

Ім’я Румія несе в собі якусь східну нотку і не випадково.

Однією з версій походження цього жіночого імені вважається арабська, а точніше, візантійська. Ім’я Румія вживалося як прізвиська, указывавшего на місце проживання її власниці, тобто «римлянка, византийка». Також, з Візантії прийшло і трохи інше тлумачення цього імені. Якщо провести фонетичний розбір імені, то виявиться, що в ньому зашифрований весь характер цього імені. «Рум» в перекладі означає Візантію, «Ія» в перекладі з латинського означає фіалку. Виходить, що Румія — візантійська фіалка.

Також, таке ім’я носила давньоримська богиня — покровителька немовлят.

З часом, ім’я втратило свій первинний сенс і з арабської мови трактувалося як «дівчина благородних кровей».

Риси характеру Румии

Дівчина з ім’ям Румія обдарована красою і чудовим зовнішнім виглядом з самого дитинства. Вона завжди відмінно виглядає, любить за собою доглядати і балувати. Румія звикла отримувати тільки щирі, справжні компліменти в свою адресу, лестощі і нав’язування обходить стороною.

Вона має почуття власної гідності і чітко знає, чого хоче від життя.

В роботі звикла ретельно продумувати кожен крок, часом повільна, але обережна. У відносинах з людьми відкрита і привітна, завжди підтримає будь-яку розмову. Як маленька дитина звикла радіти життю. Але іноді така риса може перерости у гиперснисходительность до близьким та рідним людям, і вони починають зловживати своїм становищем.

М’якість і чуттєвість притаманне таким жінкам. Вони легкі на підйом, влюбливі і кокетливі. Що в молодому віці, що в більш зрілому, Румія залишається свіжою і чарівною жінкою. Її східні риси обличчя обвораживают протилежну стать, а серед жінок з’являються заздрісниці. Але для мудрої Румии це не має ніякого відношення, подібного вона просто не помічає.

Як для будь-східної жінки, головною опорою в житті є сім’я і дім. Румія ретельно береже домашнє вогнище і оберігає його від сторонніх очей. Прищеплена з дитинства любов до предків, Румія в особі матері точно також прищеплює любов і повагу до старших членів родини своїх дітей.

Смілива і рішуча Румія завжди прийде на допомогу своїм друзям. Вона проявить кмітливість і живий розум і зможе вирішити цю проблему за лічені хвилини. Румія — одна з тих жінок, які складають вино життя.

Сімейні та любовні стосунки Румии

Для свого майбутнього обранця Румія стане відмінною дружиною, вірною і люблячою. Чоловік завжди буде нагодований і напоєний, на роботу ходитиме в ідеально випрасуваних сорочках і брюках і ніколи не занудьгує після важкого робочого дня. Румія дуже заповзятлива і завжди прораховує ходи на кілька кроків вперед, тому шлюб у неї міцний. Чоловікові залишається лише дарувати любов і визнання своєї вражаючої дружині і не забувати про милі подарунки і, звичайно ж, квіти для своєї коханої.

У дітей, також, як і в чоловіка, вона душі не чає. Для неї вони справжня гордість. Чітко стежить за усіма досягненнями своїх малюків і завжди радіє за їх невеликі, але перемоги.

Кар’єра Румии

Румія обожнює спілкування, завжди відкрита новим знайомствам і людям. Тому, їй необхідно займатися громадською діяльністю, щоб завжди бути в контакті з людьми. Професії соціального працівника, педагога і лікаря як не можна краще підійдуть Румии. Також, вона здатна присвятити все своє життя благодійності та нужденним людям. Божевільна любов і співчуття до братів наших менших зроблять з Румии відмінного ветеринарного лікаря і тваринника.

Здоров’я Румии

Імунітет цієї дівчини часто підвладний простудних захворювань і вірусних захворювань. Вони, в свою чергу, можуть призвести до серйозних ускладнень, тому Румии необхідно не зволікати з лікуванням і звернутися до фахівця. Це стосується і органів внутрішньої секреції, а також печінки.

Ім’я Румія для дитини

З-за слабкого імунітету, Румія часто хворіє в дитинстві, тому завжди опекаема батьками. З-за такого ставлення характер дівчинки змінюється, і вона стає вередливою і вимогливою. Розвивається інфантилізм та егоїстична натура, які можуть призвести до сумних наслідків у майбутньому.

Румія прив’язана до матері, тому намагається повторити за нею практично кожен крок. Як не дивно, але між матір’ю і дочкою часто виникають з’ясування відносини. Від цього дівчинка стає замкнутою і мовчазною, а її настрій змінюється миттєво. Матері потрібно дуже акуратно вибирати теми і слова для розмов, щоб не викликати буйну вдачу своєї дочки.

Румія любить вчитися, але лінуватися вона любить ще більше. Постійні нагадування батьків геть відбивають бажання дізнатися «що ж буде далі» і Румія кидає розпочату справу на половині шляху. Однак, якщо вона спалахне ідеєю і їй стане до вподоби якась тема, то нічого не зможе її зупинити на шляху до мети і новим знанням.

Іменини:

не святкуються, так як ім’я відсутнє в списках церковних святців

Зменшено-лагідний варіант

Румія, Румийка, Румиюшка

Скорочений

Мія

За церковним

немає

Колір

  • бірюзовий

Планета

  • Венера

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

місячний камінь

Метал

мідь

Рослини

ялівець

Тотемна тварина

змія

Риси характеру

м’якість, щирість, романтичність, почуття власної гідності

Число імені

5

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Румія Идиатулина – заслужений працівник культури Республіки Татарстан; Румія Фатхутдінова – актриса кіно; Румія Юналеева – доктор філологічних наук, професор Казанського державного медичного університету; Румія Калініна – прес-секретар ПРО РПО; Румія Хаметова – спортсменка-гандболістка з Азербайджану; Румія Ніязова – учасниця телевізійного шоу «Голос».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: