Рашида – значення і походження імені

Історія походження імені Рашида

Жіноче ім’я Рашида – це ім’я арабського походження. Значення імені Рашида – «мудра», «зріла», «йде правильною дорогою» або «йде вірним шляхом». Іноді це ім’я перекладається на українську мову як «голова».

Ім’я Рашида – це жіноча форма чоловічого імені Рашид. Називаючи дівчинку ім’ям Рашида, її батьки вважали, що це ім’я подарує їй міцність духу, прагнення до справедливості, доброзичливість.

Ім’я Рашида використовується в Азербайджані, Грузії, Ірані, Казахстані. Також це ім’я можна зустріти в Америці, Португалії та інших країнах. Англійською мовою ім’я Рашида пишеться як Rashidа.

Значення та характеристика імені Рашида

Рашида – це порядна, самостійна, цілеспрямована і добра жінка. Вона досить закритий і стримана людина. Рашида практично завжди має хорошу освіту, вона цікавий співрозмовник і різнобічно розвинена. З нею цікаво. Друзі цінують Рашиду за гострий розум і добропорядність, вона завжди надасть підтримку при необхідності. У Рашиди може бути присутньою в характері впертість. Вона може піти на ризик.

У дитинстві Рашида трохи замкнута, слухняна, допитлива і розумна дівчинка. Вона миролюбна і не любить конфліктів. Дівчинка з дитинства проявляє турботу про друзів і близьких людей, вона відрізняється добротою і співчуттям. Рашида може постояти за справедливість. Однолітки її поважають за порядність. Дівчинка усидчива і дисциплінована, вона тягнеться до знань, любить читати, і це сприяє її успіхам у навчанні. У Рашиди може бути артистичний талант.

Рашида – яскрава індивідуальність. Коло її інтересів дуже широкий, тому вона може вибрати професію практично в будь-якій області. Рашида працелюбна, відповідальна та наполеглива в освоєнні обраної професії, тому вона стає висококласним фахівцем. У Рашиди присутні лідерські якості, і вона може стати прекрасним керівником, розуміє проблеми підлеглих. Вона може стати юристом, перекладачем, професором, лікарем, досягти успіхів у точних науках. Рашида може стати успішною в бізнесі. Також вона може досягти успіхів у спорті або мистецтві.

Рашида – чарівна дівчина, вона стежить за собою, її одяг досить скромна, але охайна. Рашида намагається знайти вірного, надійного і дбайливого супутника. Однак її романтичність призводить найчастіше до того, що вона ідеалізує передбачуваного партнера і знаходить у ньому неіснуючі риси. В шлюбі Рашида стає дбайливою дружиною і матір’ю. Сім’я для неї дуже важлива і вона буде старанно берегти її.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Рашия

Скорочений

Раша

За церковним

немає

Колір

  • сріблястий

Планета

  • Меркурій
  • Місяць

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

агат

Метал

ртуть

Рослини

петрушка

Тотемна тварина

мавпа

Риси характеру

холодність, обережність, доброта

Число імені

7

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Рашида Фрост — американський репер і актриса; Рашида Гильмитдиновна Туйсина — башкирська танцівниця; Рашида Даті — французький політик, міністр юстиції; Рашида Бик — башкирська поетеса; Рашида Бракні — французька актриса, співачка і театральний режисер

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: