Аміра – значення і походження імені

Історія походження імені Аміра

Аміра – одне з найшанованіших мусульманських імен. Є дві версії походження імені. Перша – ім’я має арабське коріння і є жіночою формою чоловічого імені Амір. В арабському світі правителя називали емір, а його дружину – эмирах (амирах). З часом назва придбало форму імені Аміра. Це ім’я є і у єврейського народу і може мати єврейські коріння. Ні до православних, ні в католицьких святцях цього імені немає, тому іменини не святкуються.

Значення та характеристика імені Аміра

Значення імені Аміра – “принцеса”, “володарка”, “процвітаюча”, “квітуча”, “княжна”, “дружина еміра”, “начальниця”, “крона дерева”, “сніп”, “начальниця”, “принцеса”, “эмирка”, “квітуча”.

Дівчинка Аміра – життєрадісна, активна, рухлива непосида, за нею потрібен “око та око”. Не дивлячись на це вона соромлива, сором’язлива. У навчанні старанна, цілеспрямована. Вчителі хвалять її, ставлять у приклад іншим учням, відправляють на різні конкурси, змагання, олімпіади. Знаходить спільну мову з однолітками, з задоволенням допомагає мамі з домашніми справами. Товариська, знаходить спільну мову і тему для розмови абсолютно з усіма. Творча дитина, проявляє себе в музиці, малюванні, любить займатися танцями.

З віком Аміра стає сильною особистістю, що прагне до лідерства, навколишні поважають її і прислухаються до її думки. Завжди домагається поставленої мети, незалежна, самостійна. Не очікує негайного результату виконаної роботи, вміє терпляче чекати. Вона дуже ранима, не любить критики в свою адресу, якщо їй зробити зауваження з будь-якого приводу, ображається і довго переживає в собі. Будь-яку проблему ретельно аналізує, вникає в суть, обмірковує, знаходячи її причину і спосіб вирішення. Завжди думає про майбутнє, продумуючи його на кілька кроків вперед. Дотепний, товариський, прониклива, не дріб’язкова. Любить, коли її праця матеріально винагороджується. З легкістю може кинути роботу, якщо за неї мало платять. Може стати бізнесменом, керівником, викладачем, філософом, психологом, науковим співробітником, музейним працівником. Володарка цього імені – творча особистість, це може позначитися на виборі професії, нерідко Аміра стає танцівницею, художником, дизайнером, журналістом. Захоплюється релігією.

Аміра – яскрава, красива, приваблива, чарівна, чутлива, ніжна, елегантна, впевнена в собі жінка. Знає собі ціну, але не зарозуміла. У неї багато шанувальників. Її чоловік повинен бути ідеальним, самодостатня, впевнена в собі, за віком – старшим. Вибирає обранця довго, вийшовши заміж, створює щасливу сім’ю, в якій панують взаєморозуміння, любов, повагу. Вона турботлива, уважна, любляча мама і дружина, прекрасна, гостинна господиня.

Аміра недовірлива, нерішуча, обережна у виборі друзів, з цієї причини подруг у неї мало, але всі вони перевірені часом і вчинками. Вона чуйна, добра, турботлива, завжди прагне допомогти друзям і близьким всім, чим може. Сама допомоги ніколи не попросить.

Особливих проблем зі здоров’ям немає, але потрібно дотримувати режим дня, інакше Амірі загрожує переутомляемости.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Амирочка, Амиронька, Амирушка, Амирчик, Мирочка, Мирушка, Миронька, Мирчик

Скорочений

Амирка, Амі, Світу, Мірка

За церковним

немає

Колір

  • фіолетовий

Планета

  • Меркурій

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

гірський кришталь

Метал

алюміній

Рослини

альпійська троянда

Тотемна тварина

мавпа

Риси характеру

цілеспрямованість, лідерство, м’якість

Число імені

8

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Аміра Казар — французька актриса театру і кіно, Аміра Виллигхаген — голландська співачка-самоучка, Аміра Хасс — ізраїльська журналістка лівих поглядів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: