Аріадна – значення і походження імені

Історія походження імені Аріадна

Аріадна — ім’я, що має древнє грецьке походження. Воно зустрічається ще в древніх міфах, так звали дочку царя Криту, саме ця дівчина врятувала Тесея від жахливого Мінотавра. Це ж ім’я носила і християнська мучениця, яка, до речі, і є покровителькою всіх жінок, які носять це чудове ім’я. Свята Аріадна була рабинею в місто Примнимы, розташованого в стародавньої Фрігії. Дівчина відмовилася приносити жертви на вівтар язичницьких богів, за що зазнала жорстокого переслідування, вона була посаджена в ув’язнення, де її піддавали тортурам голодом. Проте їй вдалося вирватися і втекти від переслідувачів, оскільки Бог почув її спекотної молитві і розгорнув камені.

Значення та характеристика імені Аріадна

У перекладі це ім’я означає «вірна дружина» або «гідна поваги». Часто жінки, які носять це ім’я, мають добру вдачу, але при цьому всередині відчувається сталевий стрижень, міцна воля. Вони дуже чарівні, привабливі, легко знаходять спільну мову з оточуючими людьми. Крім того, їх характеризують задатки лідера і чимала дещиця самовпевненості, що часто може дратувати оточуючих. Аріадна не прислухається до чужої думки, для неї властиво йти до мети через всі перешкоди, спираючись на свої власні сили, використовуючи інтуїцію і досвід. При цьому вона ніколи не робить поспішних висновків, які кого-то, ці жінки ніколи не піддають кого-небудь остракізму, не довіряють чутками, вважаючи за краще розібратися в ситуації самостійно. Аріадна — це горда, сильна особа, здатна згорнути гори, якщо це необхідно.

У дитинстві Аріадна спокійна, дуже допитлива, товариська і доброзичлива. Однак вона вкрай чутлива до нестачі уваги та турботи близьких, в такому випадку дівчинці може не вистачати впевненості в собі. Незважаючи на те, що підлітки з таким ім’ям часто знаходяться у великій компанії, але близька подруга всього одна, зазвичай це дівчинка з протилежним характером.

Для Аріадни на першому місці сім’я, особливо діти. Найчастіше дівчата з цим ім’ям рано і по великій любові вступають у шлюб, однак перше заміжжя найчастіше виявляється все ж невдалим. З-за лідерських замашок ці жінки можуть пригнічувати чоловіків. Аріадна до останнього намагається зберегти сім’ю, вона невибаглива в побуті і не пред’являє до свого обранця особливих вимог. Навіть якщо в сім’ї не ладиться, Аріадна ніколи не буде «виносити сміття з хати», вважаючи за краще розбиратися зі своїми проблемами самостійно.

Сім’я і діти, звичайно, на першому місці, але ці дами часто встигають досягти певних успіхів на роботі, за умови, що остання носить творчий характер. Тільки в такому випадку розкриються всі таланти і організаторські здібності.

Іменини:

4 вересня, 1 жовтня

Зменшено-лагідний варіант

Аря, Ариашка, Аріша

Скорочений

Рада

За церковним

Аріадна, по імені святої мучениці

Колір

Планета

  • Венера

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

червоні дорогоцінні камені (гранат, рубін)

Метал

золото

Рослини

камелія

Тотемна тварина

корова

Риси характеру

доброта, чарівність, опора на власні сили

Число імені

5

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Аріадна Громова (радянський письменник-фантаст), Аріадна Якушева (російська поетеса, бард), Аріадна Шенгелая (російська актриса), Аріадна Діас (модель).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: