Емма – значення і походження імені

Історія походження імені Емма

Древнє походження імені не оспорюється этимологами, вони не можуть прийти до єдиної думки про походження. Очевидна версія – скорочення єврейського імені Еммануїл як давній варіант жіночої форми. Інше припущення – німецьке ім’я, дослівний переклад «цілий», «загальний». Не відкидається варіант і з латинськими коренями. Значення імені в такому випадку – «дорогоцінна», «душевна». Ім’я присутня в арабській мові, але має інший переклад – «надійний», «вірна».

Історики наводять свої приклади перших носіїв імені Емма, які своїми вчинками увічнили його, довівши велич і благородство. Емма Нормандська, яка народилася близько 982 року, змогла за майже 70 років свого життя побувати на троні як королева Англії, а потім Данії і Норвегії. Саме в даний період після вторгнення нормандців в 1039 році на територію Англії, а Емма брала безпосередню участь, ім’я отримало широке поширення.

Імені немає у православних святцях, зате присутність в католицьких – заслуга інший Емми – Гуркская відома як покровителька монастирів і за своє життя в 980-1045 роки змогла заснувати єпархію, отримавши в подальшому статус святої Католицької церкви.

Значення та характеристика імені Емма

Таємниця імені Емма приховує багато сильних сторін характеру, що формують багатий внутрішній світ. Це самокритичність, самостійність, працьовитість. Не сприймає брехня, облуда зі свого боку, і оточуючих. Деяка нервова збудливість змінюється періодами емоційної відчуженості. Близьким треба прийняти неідеальність Емми, забезпечувати їй особистий простір.

Вже з раннього дитинства проявляється та сама надмірна педантичність, впливає на оточуючих, іноді не кращим чином. Суворе дотримання одному з розпорядком дня, іграшки розставлені в певній послідовності – все це треба прийняти як даність, інакше капризи, депресивні настрої забезпечені.

До шкільного періоду дівчинка навчитися брати емоції під контроль, уникати конфліктних ситуацій, що виключить можливі з однолітками і вчителями. Сильніше проявляться творчі пориви – вгадати з напрямком складно: залучати в різні періоди може все, від музики до малювання.

Емму в дитячому віці докучають подряпини, всілякі удари. З віком фізичні травми змінюються душевними, причому неврози можуть спровокувати хвороби серця, викликати дерматитные прояви.

Дисциплінованість, акуратність спільно з душевними якостями, як участь, небайдужість до проблем інших, роблять з Емми людини з мультипотенциалом. Здатна проявити себе в сферах діяльності-від психології та соціології до бухгалтерії, економіки, медицини. Але в ідеалі робота мрії повинна задовольняти її потреби, виражати внутрішнє «я». Спробувавши себе в ролі, наприклад, дизайнера, не замислюючись, змінить попередню стабільну, але нудну роботу. Ставлення до грошей досить прохолодне, тим дивовижніше ймовірність отримати спадщину.

Романтична натура ретельно прихована за маскою байдужості, холодності. Бездоганний зовнішній вигляд приваблює шанувальників, якими Емма найчастіше нехтує. Лише зустрівши єдино правильного на її думку чоловіка, здатна поставити чиїсь бажання важливіше своїх. Компромісність і поступливість перетворять її в справжню господиню домашнього вогнища, люблячу матусю, що сполучає турботи про сім’ю зі своїми уподобаннями, потребами.

Іменини:

4 січня, 14 січня, 27 червня, 29 червня

Зменшено-лагідний варіант

Еммочка, Еммушка, Еммонька, Еммуля, Еммулька, Еммульчик, Еммуша, Еммуня, Еммуся, Еммуська

Скорочений

Еммка, Еммі

За церковним

Емма

Колір

  • рожевий

Планета

  • Венера

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

сапфір

Метал

бронза

Рослини

ірис

Тотемна тварина

лань

Риси характеру

об’єктивність, нерішучість, завзятість

Число імені

5

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Емма Гуркская ((980 – 1045) святая Римсько-Католицької Церкви), Емма Нормандська ((982 – 1052) дочка графа Нормандії Річарда I, королева Англії, дружина королів Этельреда II і Кнуда Великого), Емма Бантон ((нар. 1976) британська співачка, учасниця групи «Spice Girls»), Еммі Нетер ((1882 – 1935) видатний німецький математик), Емма Орци (англійська письменниця угорського походження, автор роману «Червоний первоцвіт», драматург і художник), Емма Томпсон (британська актриса і сценарист, лауреат премій «Оскар», «BAFTA» і «Еммі»), Емма Киркби ((нар.1949) англійська співачка (сопрано), що спеціалізується в області старовинної музики, переважно епохи бароко), Емма Леві ((1842 – 1863) одна з останніх балерин епохи романтичного балету і протеже Марії Тальоні)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: