Христина – значення і походження імені

Історія походження імені Христина

Ім’я Христина має грецьке походження і є європейським варіантом імені Христина. Ім’я Христина до слов’янських народів потрапило з Візантії в епоху поширення християнства.

Спочатку цим ім’ям називали тільки простолюдинок, так як воно було дуже співзвучно слову «селянка». Дворянський стан ім’я не використовувало. Потім ім’я Христина в Україні досить довго практично не використовувалося. А зараз воно знову популярно і не тільки в Україні.

Значення та характеристика імені Христина

Ім’я Христина, як і його аналог, Христина, означає «християнка», а також «присвячена Христу». Ім’я Христина звучить дуже вишукано. Це незвичайне і красиве жіноче ім’я. І жінка, що носить його, не може бути звичайною і простою. Навіть жінка-домогосподарка з таким ім’ям повинна відчувати себе особливою.

На різних мовах звучання імені Христина практично однаково. Використовується величезна кількість різноманітних форм цього імені. Наприклад, в англійській мові використовуються такі варіанти цього імені, як: Christiana (Крістіана), Christine, Christina, Kristina (Христина), Kristin (Крістін), Kristen (Крістен). Німецькі варіанти цього імені: Christiane, Kristiane (Крістіане, Крістіана), Christine, Kristine (Христині, Христина), Christiana (Крістіана), Christina, Kristina (Христина), Christin, Kristin (Крістін), Kerstin (Керстін), Kirsten (Кірстен). Інші світові мови також містять досить багато аналогічних варіантів.

Риси характеру імені Христина

Христина повністю відповідає своєму імені. Це незвичайно яскрава, емоційна і цілісна натура, що володіє вираженим почуттям власної гідності. Зовні вона завжди стримана і спокійна, але за цією маскою ховається палка і пристрасна натура. Христина вміє спілкуватися з людьми, вона комунікабельна і добре вихована.

Позитивні риси характеру імені Христина: спостережливість, твердість характеру, вміння аналізувати і передбачати події. Вона практична. Свої вчинки Христина завжди добре обдумує. Вона вміє слухати, тому спілкуватися з нею приємно. Крістін володіє дуже хорошою пам’яттю. Вона вміє швидко знайомитися і подобатися людям. Але друзів Христина вибирає довго і ретельно.

Негативні риси характеру імені Христина: деяка зарозумілість, хвороблива реакція на критику в свою адресу, любов до компліментів. Лестощами від Христини можна домогтися багато чого, і це часто використовують друзі і колеги.

Іноді Христина може розлютитися, але ніколи не буде грубою. Вона також не дозволяє собі ображати людей при сварці. Христина не терпить лихослів’я. Вона володіє сильним характером, але дуже обидчива. Христина не довіряє людям.

Володарка імені Христина дотримується строгих норм моралі. Вона шанує традиції своєї родини та батьків. Іноді Христина виростає сором’язливою і боязкою. Характер Христини сильно залежить від виховання в сім’ї.

Христина володіє розвиненим почуттям справедливості, іноді навіть надмірним, що створює в її житті труднощі. Якщо вона впевнена в своїй правоті, її неможливо переконати, вона заради своїх переконань готова пожертвувати навіть дружбою.

Сімейні та любовні стосунки Христини

Сокровенне бажання Христини – це любити і бути коханою. І любити Христина не тільки бажає, але і вміє. Ця потреба, яка виникає в ранньому дитинстві, супроводжує Христину все життя. Без любові вона не зможе домогтися успіху у професійній діяльності і досягти гармонії в житті. Така суть жінок, які носять це ім’я. Стан закоханості їм просто необхідно.

Христина дуже влюблива. І, полюбивши чоловіка, Христина віддасть себе всю без залишку. Вона дуже темпераментна натура і це приваблює чоловіків. Але їй не вистачає жіночності і м’якості, що іноді чоловіків відлякує. Проте самотність в житті їй не загрожує. Хоча іноді справжнє почуття до Христині приходить вже в зрілому віці.

Заміж Христина зазвичай не поспішає. Вона довго і прискіпливо вибирає нареченого. Наречений повинен бути надійним, сильним і поступливим. Він повинен бути успішним і матеріально забезпеченим. Але головне для Христини – це стабільність у сім’ї і довірчі відносини між подружжям.

У сімейному житті Христина буде турботливою і відданою дружиною. Вона здатна зробити чоловіка щасливим. Христина також стане люблячою матір’ю. Але займатися тільки будинком вона не зможе, їй необхідно досягти успіху в кар’єрі. Іноді Христина, захоплена кар’єрою, виходить заміж пізно, хоча вона і усвідомлює, що сім’я є пріоритетним напрямком в її житті. Зазвичай Христина з успіхом поєднує роботу і сім’ю.

При необхідності вона буде самовіддано боротися за збереження сім’ї. Розлучення, особливо при наявності дітей, Христина переживає дуже важко. Сама Христина, має високі моральні принципи, чоловікові не змінює.

Христині добре підходять чоловіки з іменами: Арсеній, Владлен, Гліб, Дмитро, Станіслав, Єгор, Ігор, Кирило, Роман, Руслан, Родіон, Леонід, Михайло, Микита, Микола, Фелікс, Харитон.

Погана сумісність в шлюбі з чоловіками, які носять імена: Артур, Адам, Георгій, Іван, Олег, Степан, Мартін, Юрій, Філіп, Ельдар, Ярослав.

Вибір професії, Бізнес, кар’єра Христини

Для Христини дуже важливо відбутися в обраній професії. У неї великі амбіції і вона налаштована на грандіозний успіх. Христина може зробити успішну наукову кар’єру, може реалізувати свої можливості в журналістиці чи в модельному бізнесі. Якщо Христина стане керівником, то буде користуватися повагою у підлеглих, так як вона завжди відчуває відповідальність за них.

Христина не любить просити про гроші. Тому вона намагається стати незалежною і заможною, підвищивши рівень своїх доходів. Вона постійно працює над створенням власного матеріального благополуччя. Христина прагнути підвищити свій соціальний статус. І з її можливостями і здібностями вона часто з поставленими завданнями справляється.

Христина може займатися творчою діяльністю. Вона може стати прекрасним дизайнером, актрисою, художником, рекламним агентом, педагогом або режисером. Її педантичність і педантичність дозволяють легко виконувати найбільш рутинну і копітку роботу. Тому Крістіна здатна досягти кар’єрних висот.

Особливо цікаві для неї сучасні та модні професії, які дозволять зануритися у світ вищого суспільства і стати успішною. Це такі професії, як, наприклад, пластичний хірург або арт-директор.

Христина також може стати успішною в бізнесі. Вона не схильна ризикувати, і продумує свої дії, а також тверезо оцінює свої можливості і перспективи. Христина з усіма намагається підтримувати гарні рівні стосунки і не допускає відкритих конфліктів, що позитивно позначається на взаєминах з партнерами і навіть конкурентами.

Здоров’я Христини

Стан здоров’я у Христини не дуже хороше. У неї ослаблений імунітет і вона дуже сприйнятлива до вірусних інфекцій. Христина повинна постійно стежити за своїм здоров’ям і займатися профілактичними заходами, щоб уникати проблем із захворюваннями дихальних шляхів. Їй показані посильні аеробні навантаження, а також часте перебування на повітрі. Активний і здоровий спосіб життя, а також прогулянки сприяють зміцненню її здоров’я.

У зрілому віці Христину можуть турбувати хвороби суглобів, а також легеневі і простудні захворювання. Вона повинна постійно дотримувати режим, висипатися і піклуватися про своє здоров’я.

Ім’я Христина для дитини

У дитинстві Христина замкнутий і нетовариський дитина. Це тому, що вона живе у своєму власному світі, не звертаючи уваги на оточуючих. Для неї цей свій світ дорожче, ніж спілкування з однолітками. Проте вона, як і всі діти, любить похвалу та увагу.

Зовні Христина схожа на батька, а ось в характері багато материнських рис. Вже з дитинства дівчинка ретельно планує свої дії, тому вона дещо повільна. Маленька Христина мстива, і її краще не ображати. Однак підростаючи, вона вчиться контролювати свої емоції. Справжніх друзів у неї небагато.

У школі Христині не дуже цікаво і вона буває лінива. Проте чудова пам’ять дозволяє їй вчитися добре. Особливо їй легко даються гуманітарні предмети. Дівчинка володіє цілеспрямованістю і виявляє наполегливість і завзятість у роботі.

У шкільні роки Христина буває сором’язливою і не дуже впевненою в собі. Батьки дівчинки повинні звернути на це свою увагу і допомогти дочці стати більш товариською. Також слід сприяти дочки в розвитку її талантів, яких у Христини досить багато. Христина акуратна і любить допомагати батькам. Вона досить самостійна.

Дівчина Христина намагається жити яскравим і цікавим життям. Вона енергійна і жизнелюбива. При цьому вона не імпульсивно і вміє правильно оцінювати виникаючі ситуації.

Іменини:

6 січня, 15 січня, 19 лютого, 13 березня, 26 березня, 31 травня, 13 червня, 24 липня, 6 серпня, 18 серпня, 27 жовтня, 15 грудня

Зменшено-лагідний варіант

Христинка, Христиночко, Кристинчик, Кристинушка, Кристюша, Тіночка, Тинушка, Тинчик, Христинка, Христюша, Христена, Христоша

Скорочений

Кріс, Христя, Крісті, Тіна, Христя, Христюха, Христоня, Христячи, Криска

За церковним

Христина

Колір

  • помаранчевий
  • коричневий

Планета

  • Сонце

Стихія

  • земля

Камінь-талісман

алмаз, яшма

Метал

мідь

Рослини

кипарис, мирт

Тотемна тварина

голуб, жаба

Риси характеру

рухливість, товариськість, самостійність

Число імені

6

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Англосаксонська принцеса Свята Крістіана (покровителька бельгійського міста Термонда); поетеса з Білорусі Христина Косач; лижниця з Естонії, чемпіонка світу Крістіна Шмигун-Вяхі; російська співачка Крістіна Орбакайте; королева Швеції Христина (1626 — 1689); американська актриса Крістіна Річчі; американська співачка Крістіна Марія Агілера (отримала 5 премій «Греммі»); піаністка з Канади Крістіна Петровська-Килико; кіноактриса, кінорежисер із Франції Крістіна Паскаль (1953 — 1996); англійська поетеса, сестра поета Данте Габріеля Россетті — Христина Россетті (1830 — 1894); 55-й президент Аргентини, друга жінка-президент (з 10 грудня 2007 року) Крістіна де Кіршнер; українська тенісистка Христина Антонійчук; російська актриса (виконавиця однієї з головних ролей у серіалі «Інтерни») Христина Асмус.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: