Джавелін – значення і походження імені

Аналіз імені Джавелін

Існує кілька варіантів перекладу для англійського імені Джавелін:

 1. Англійське ім’я (Javelin), пояснення – “дротик; метальний спис”.
 2. Походить від англійського (Jewel) і в переносному значенні означає – “коштовність; дорогоцінний камінь, скарб; ювелірний виріб”.

Ім’я набуло широкої популярності в Україні, завдяки однойменному протитанковому комплексу, який допоміг українцям протистояти російському нападу і завдяки якому було знищенно не одну сотню ворожих бронемашин.

Ім’я Джавелін складається з 8 букв. Вісім букв в імені означають, що це хто завгодно, тільки не природжена «людина сім’ї». Такі люди постійно відчувають почуття незадоволеності існуючим станом речей, вони завжди в процесі пошуку чогось нового, яскравого, здатного викликати захоплення. Самі ж вони – втілена чарівність, в самому прямому сенсі слова: здатні зачарувати, захопити, позбавити розуму. Проаналізувавши значення кожної букви в імені Джавелін можна зрозуміти його таємний сенс і приховане значення.

 • Д — приступаючи до роботи, добре обмірковують послідовність. Основний орієнтир-сім’я. Займаються благодійністю. Примхливий. Мають приховані екстрасенсорні здібності. “Робота на публіку”, небажання внутрішнього розвитку, основний акцент люди, що мають в імені таку букву, роблять на короткочасному позитивному враженні з боку громадськості.
 • Ж — скритність, різнобічний внутрішній світ. Вимагає до себе підвищеної уваги. Постійне прагнення до значущості, важливий сам факт визнання, а не реальна картина.
 • А — найсильніша і яскрава буква кирилиці. Особистості, що володіють такими буквами в імені, завжди прагнуть до лідерства. Нерідко вони змагаються з самим собою. Вказує на бажання щось змінити, досягти найвищого рівня комфорту у фізичному прояві і в духовному.
 • В — вміння сходитися з людьми, простота в спілкуванні, реалізм; творча особистість, прагне до єднання з природою. У житті людини дуже багато залежить саме від його рішень.
 • Е — самовираження, прагнення до обміну досвідом. Виступають в ролі посередника в конфліктах. Проникливі, розуміють світ таємниць. Балакучий. Сильна любов до подорожей, в житті такі можуть часто змінювати місце проживання, непосидючі.
 • Л — тонко сприймають прекрасне. М’якість характеру, вміння в потрібний момент підібрати ключик до кожного. Володіють артистизмом і художнім складом розуму. Бажання ділитися досвідом. Не витрачають життя безглуздо, шукають справжнє призначення. У гіршому варіанті-самозакоханість, невдоволення оточуючими.
 • І — романтичні, витончені і чуттєві натури. Добрі, мріють про гармонію з навколишнім світом. У складній ситуації проявляють практичність. Іноді схильні до самотності і аскетизму. Невміння підкорятися кому-небудь, в той же час вказує на байдужість до влади.
 • Н — знак неприйняття дійсності такою, яка вона є; бажання досягти духовного і фізичного здоров’я. В роботі проявляється старанність. Нелюбов до праці, що не викликає інтересу. Наявність критичного розуму і категоричне неприйняття рутинної роботи. Невміння розслаблятися в суспільстві, постійна напруженість і сумніви.

Жіночим варіантом імені є Джавеліна.

Значення імені джавелін в нумерології

Нумерологія імені Джавелін може підказати не тільки головні якості і характер людини. Але і визначити його долю, показати успіх в особистому житті, дати відомості про кар’єру, розшифрувати доленосні знаки і навіть передбачити майбутнє.

Число імені Джавелін в нумерології-7. Девіз імені Джавелін і сімок по життю «неймовірно, але факт!»

 • Планета-покровитель для імені Джавелін — Сатурн.
 • Знак зодіаку для імені Джавелін — риби, діва.
 • Камені-талісмани для імені Джавелін — агат, флюорит, іоліт, кунцит, лабрадорит, перли, Перідот, петаліт, платина, родоліт, рожевий кварц, сугіліт, сірка, олово.

“Сімка” серед чисел нумерологічного ядра – це мудрість, витонченість, високий рівень освіченості і філософське ставлення до життя.

“Сімка” в числах імені Джавелін – числі вираження, числі душі і числі зовнішнього вигляду – є ознакою наявності виняткових здібностей і яскраво виражених талантів. Перш за все, це – незвичайний інтелект, здатність мислити образами і категоріями, не розмінюючись на дрібниці. Загадкова особистість. Проводячи багато часу в пошуках себе багато сімки стикаються з нерозумінням оточуючих і так і залишаються самотні. Вони всерйоз замислюються про своє призначення і сенс людського життя. Це обдаровані особистості, часто володіють екстрасенсорною чутливістю, наприклад, здатні передбачати майбутнє.

Сімка завжди шукає духовні орієнтири в житті. Сутність сімки — це духовність. Знаходиться в постійному пошуку себе. Число сім дає непереборну тягу до подорожей і містичних одкровень. Під цим числом народжуються вчені, діячі культури. Жити і працювати з сімкою на ім’я Джавелін складно, оскільки вона не йде на поводі і не піддається простому аналізу. У сімки може бути багато друзів, але при цьому її ніколи не покидає почуття відособленості, самотності. Це тонка душа, песиміст і перфекціоніст від природи. Байдужа як до схвалення, так і до осуду з боку. Щоб порадувати сімку з ім’ям Джавелін, потрібно її залишити в спокої, прийняти її такою, яка вона є, і не намагатися її змінити.

 • Вплив імені Джавелін на професію і кар’єру. Здатні оволодіти будь-якою професією, вимоги якої не виходять за рамки фізичних можливостей. Однак, самореалізація в професії практично неможлива. І це — дуже сумний парадокс. Цифра 7 в нумерології означає, що людині буде просто нецікаво робити одне і те ж двічі. Відповідні професії: вчителі йоги, астрологи, філософи, нумерологи.
 • Вплив імені Джавелін на особисте життя. Відповідаючи на питання: «що значить число 7 в особистих відносинах?”, його можна назвати «чемпіоном невдачливості в любові». Чому? А ось це — мабуть, єдине питання, на яке “сімка” не може дати зрозумілої відповіді. Позначається все: і витончена вибірковість, і педантизм, і – зрозуміло – лякає багатьох сексуальна розкутість. Але найбільш ймовірна причина — на ранньому початку. В юності “сімки” обох статей володіють якоюсь особливою, магнетичною привабливістю. Сімки люблять самотність, живуть в своєму світі і підозріло ставляться до оточуючих. Таким людям потрібен партнер, який стане для них опорою і буде повністю довіряти їм. Для сімок відмінно підійдуть оптимісти-трійки, лідери-одиниці і «вільні художники» – дев’ятки.

Планета покровитель імені Джавелін

Число 7 для імені Джавелін означає планету Нептун.

Нептун взаємопов’язаний з Місяцем, тому люди Нептуна добре гармонують з індивідами другого типу. Як правило, власники імені Джавелін поступливі, з м’яким характером. Захоплюються релігією і філософією. Але непрактичні, що властиво особистостям з філософським складом розуму. Тому гроші у них не водяться, а якщо і з’являються, то швидко тануть. Володіють неабиякими розумовими здібностями, у них часто народжуються геніальні думки. За вдачею ці люди дуже сприйнятливі і чутливі, проявляють до ближніх співчуття і милосердя. У них примхлива натура, і їм складно в чому-небудь собі відмовити. Вони не сприймають скандалів і сварок, так як володіють тонкою і чутливою душею.

Знаки зодіаку імені Джавелін

Для імені Джавелін підходять такі знаки зодіаку:

 • Знак зодіаку Риби для імені Джавелін. Риби з ім’ям Джавелін — ті ще мрійники. У своїх фантазіях Риба Джавелін вже давно завоювала світ, запобігла глобальному потеплінню і викорінила голод на планеті, а ось в реальному житті їм нецікаво – все нудно, прісно і взагалі негідне їх уваги. Страшні брехуни риби на ім’я Джавелін, причому зловити їх на брехні майже неможливо. Докорів сумління у них немає, так що каятися і зізнаватися вони не збираються. І їм віриш, дивлячись в їх великі і чесні очі. Ображати володарів імені Джавелін не можна — страждати будуть довго, клопітно і з насолодою. У риби побуті невибагливі, врівноважені, вміють приховувати почуття і часто маніпулюють іншими людьми. Марнославство і меркантильність не притаманні водному знаку, вони вміють працювати, але не рвуться до слави.
 • Знак зодіаку Діва для імені Джавелін. Власники імені Для імені Джавелін, як і інші Діви працьовиті і надійні представники знака наділені тверезим поглядом на речі, педантичністю. Діви на ім’я Джавелін схильні до системного аналізу, постійно критикують себе та інших, намагаються все тримати під контролем. Підтримують порядок в грошах, справах і домі, практичні і домовити. У відносинах люди з ім’ям Джавелін соромливі, дуже щирі і щедрі, вміють співчувати і допомагати людям, не бояться відповідальності. Жінки-Діви — спокійні і розважливі берегині домашнього вогнища. Ідеальні дружини.

Колір імені джавелін

Фіолетовий колір імені Джавелін. Люди з ім’ям, що носять фіолетовий колір, ідеалісти і дуже влюбливі особи. У володарів імені Джавелін велика душа, вони готові всіх зігріти своїм теплом, у них багато однодумців.

Позитивні риси характеру Для імені Джавелін — чуттєві і чуйні.

Негативні риси характеру імені Джавелін — закритість і похмурість.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: