Фаїна – значення і походження імені

Історія походження імені Фаїна

Багато вважають, що жіноче ім’я Фаїна має кавказькі коріння, однак воно не належить до східної національності. Згідно легендам, звучне ім’я Фаїна має грецькі корені і в дослівному перекладі означає «блискучий», «сяючий», «блискучий», асоціюється з висхідному сонцем. Воно утворено від давньогрецького імені Фаэйне. На сьогоднішній день ім’я не так популярно, як 20-30 років тому. У християнській релігії цим іменем називають в честь великої мучениці Фаїни Анкірської.

Характеристика імені Фаїна: основні риси характеру

Володарка імені Фаїна – суперечлива натура, що зовні справляє враження інертною і малорухомої, але насправді обожнює бути в центрі загальної уваги. Фаїна допитлива, активна і має допитливим розумом. Цілеспрямована і здатна, вона завжди знає, чого хоче від життя. Найчастіше Фаїна не відноситься до категорії сумлінних учениць, але при цьому є різнобічно розвиненою людиною. Вона відрізняється чудовим здоров’ям, тому тяжіє до активного відпочинку, любить займатися спортом.

Від природи Фаїна наділена вибуховим, навіть імпульсивним характером, який прагне приборкати. Інколи їй буває соромно за вчинки, вчинений у поганому настрої. Насправді Фаїна добра і чуйна, вона завжди поспішає на допомогу близьким і друзям. В її характері дивним чином поєднуються незалежність, самодостатність, щирість і самолюбство. Фаїна не злопамятна і рідко «тримає камінь за пазухою». Фаїна – чудовий слухач, завжди готовий дати слушну пораду.

Фаїна не надто любить підкорятися, тому в колективі завжди прагне зайняти керівну посаду. Співробітників вона завжди захоплює високим професіоналізмом, ініціативністю і готовністю навчати інших. З неї часто виходить чудовий педагог і наставник. З-за «чоловічих» якостей характеру – прямолінійності і надмірної різкості, Фаїна завжди віддає перевагу чоловічий колектив, так як часом їй важко знайти спільну мову з представницями прекрасної статі. У чоловічій компанії почуває себе як риба у воді.

Позитивні риси характеру: цілеспрямованість, цілісність натури, щирість, відкритість, чуйність.

Негативні риси характеру: імпульсивність, різкість, заперечення критики, самозакоханість.

Яка Фаїна в любові?

Незважаючи на те, що зовнішність Фаїни не можна назвати ідеальною, в молодості вона занурена у вир любовних пристрастей. Вона товариська і компанійська, тому не відчуває нестачі шанувальників. Заміж виходить ближче до 30 років, так як не прагнути швидко розлучитися зі свободою. Турботлива і добра, Фаїна дуже цінує свою сім’ю і всіляко оберігає її від зайвих очей. Вийшовши заміж, як правило, обрубує старі зв’язки з подругами і не прагне заводити нові, так як за природою досить ревнивий. Діти для неї – сенс життя, вона розчиняється в них. Фаїна відмінна господиня, приділяє багато уваги кухні і обожнює смачно поїсти. З віком вона часто набуває зайві кілограми, проте це не позбавляє її чарівності і жіночого шарму.

Іменини:

31 травня, 11 червня

Зменшено-лагідний варіант

Фаїночка, Фаїнушка, Фаїнонька, Фаїнчик, Фаюшка, Фаечка, Фаенька, Фаюша, Фаюня, Іночка, Інушка

Скорочений

Фаїнка, Фая, Файка, Іна (Інна), Інка

За церковним

Фаїна

Колір

  • фіолетовий

Планета

  • Меркурій

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

аметист

Метал

олово

Рослини

інжир, фіалка

Тотемна тварина

пугач

Риси характеру

неврівноваженість, енергійність, імпульсивність

Число імені

4

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Фаїна Раневська ((1896 – 1984) справжнє прізвище – Фельдман; радянська актриса театру і кіно), Фаїна Шевченка ((1893 – 1971) російська і радянська актриса театру і кіно, Народна артистка СРСР (1948), лауреат двох Сталінських премій (1943, 1946)), Фаїна Човна ((нар.1923) підпільниця Великої Вітчизняної війни, учасниця антифашистської організації «Молода Гвардія»), Фаїна Вахрева ((1916 – 2004) кіт. – Цзян Фанлян; перша леді Китайської республіки (Тайвань) в 1978 – 1988 роках), Фаїна Коган-Бернштейн ((1899 – 1976) у дівоцтві — Аронгауз; радянський історик-медієвіст, перекладач зі старофранцузької та сучасної французької мов; доктор історичних наук (1943), професор (1956)), Фаїна Кіршенбаум ((нар.1955) ізраїльський політик)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: