Анісу – значення і походження імені

Історія походження імені Анісу

Ім’я Анісу зустрічається дуже рідко. Є дві версії походження цього жіночого імені. За однією з них ім’я Анісу прийшов із стародавнього арабської мови, перекладається як близька подруга. У стародавніх історичних книгах ім’я зустрічається часто. Наприклад, так звали 17 сподвижниц пророка Мухамеда. У арабів це форма шанобливого звертання до дівчини, яка згодом стала власним іменем, як і багато інших слова. Інші дослідники вважають, що ім’я Анісу прийшов із Стародавньої Греції і є фонетичним варіантом імені Анісія. У православних святцях є день пам’яті святої Анісії Салунской, 12 січня, в цей же день відзначає іменини і Анісу.

Значення та характеристика імені Анісу

Значення імені Анісу – “близька подруга”, “дружелюбна”, “лагідна”, “привітний”, “співбесідниця”, “виконання”, “досконалість”, “корисна”, “завершення”, “доброчинна”, “жінка, в компанії з якої заспокоюються”.

У дитинстві Анісу зростає талановитою, розумною, старанною, рухомий дівчинкою. Вона спокійна, не конфліктна, тому у неї багато друзів. Вчиться легко, є здібності як гуманітарних, так і природничих наук. Любить займатися спортом, ходити в походи, малювати, пише вірші. Активістка, бере участь у всіх шкільних заходах. Смілива, допитлива, незалежна. Творча особистість з чудовою уявою. Вже в старших класах знає, куди піде вчитися. Обов’язково отримує вищу освіту, вступає до аспірантури. Любить своїх батьків, допомагає з домашніми справами, із задоволенням спілкується з бабусями і дідусями, з усіма знаходить спільну мову. Чуйно ставиться до молодшим братам і сестрам, душі не чує в маленьких діток.

Анісу – товариська, поступлива, життєрадісна. Відповідальна, обов’язкова, цілком і повністю віддається роботі, навіть якщо вона їй не зовсім подобається. Але володарка цього імені намагається знайти роботу по душі. щоб відчувати себе комфортно і щасливо. Не прагне до кар’єрного росту, просувається по службових сходах завдяки своїй працьовитості та цілеспрямованості. За рахунок свого завзяття та енергії вона справляється з будь-яким завданням. Її неможливо застати зненацька, вона завжди готова до будь-якої екстремальної ситуації, завжди орієнтується в обставинах, що склалися. Анісу впевнена в своїх силах, завжди знайде спосіб заробити гроші і з легкістю їх витрачає. В колективі її люблять і поважають. Може стати вченим-археологом, істориком, косметологом, кулінаром, товарознавцем. Любить займатися альпінізмом, може вибрати професію інструктора з гірського туризму.

Анісу заміж виходить пізно, за коханням, присвячує себе чоловікові та дітям, стає ласкавою, люблячою дружиною і мамою. Вважає, що в сім’ї має панувати взаєморозуміння, вірність, стабільність. Любить духовний комфорт, щаслива в шлюбі. Відмінна, охайна, гостинна господиня.

У Аніси багато подруг, тому що вона – чуйна, доброзичлива людина, з почуттям гумору. Друзям в будь-якій ситуації намагається допомогти, чим може.

Любить відвідувати різні концерти, ходити в театр, подорожувати по світу. Дуже здібна в рукоділлі, творить шедеври своїми руками.

Іменини:

12 січня

Зменшено-лагідний варіант

Анісія, Онися, Аніс

Скорочений

немає

За церковним

Анісія

Колір

  • жовтий

Планета

  • Сонце

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

геліотроп

Метал

золото

Рослини

омела

Тотемна тварина

орел

Риси характеру

дружелюбність, чесність, сміливість

Число імені

1

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Анісу Абдулловна Тагірова — башкирська поетеса, перекладачка; Яхіна Анісу Алтынтимеровна — артистка розмовного жанру Башкирської філармонії; Аніса Махлуф — екс-перша леді Сирії, дружина колишнього президента Хафеза Асада

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: