Сільвія – значення і походження імені

Історія походження імені Сільвія

Ім’я Сильвія має досить давні корені. Це ім’я пов’язують з римською міфологією. Кажуть, що Рея Сільвія була мамою близнят Рема і Ромула, які заснували Рим. Також у римській міфології існує персонаж з ім’ям Сільвій. Він був сином Енея і Ливинии і предком Ромула і Рема. За переказами, після смерті Енея Ливиния зникла в лісі пастух Тирра, де народила сина Сільвія. Надалі Сільвій став царем Альба Лонги. Всіх його нащадків стали називати Сильвиями.

У християнській традиції ім’я поширилося завдяки святому Сільвіо Александрійському і Святий Сільвії, яка була матір’ю папи Григорія Великого.

Ім’я Сильвія широко поширене в Іспанії, Італії, Франції, Америці, Швеції. На території України ім’я широкого розповсюдження не отримало.

Значення та характеристика імені Сильвія

Це ім’я походить від латинського слова «Silva». Воно означає «живе в лісах», «лісова», «та, яка любить ліс», «захисниця лісів і полів».

Ім’я Сильвія наділяє свою власницю сильним і яскравим характером. Вона активна, емоційна і дуже приваблива. Часто буває запальною і завжди відстоює свою думку. У дитинстві Сільвія постійно знаходиться в центрі уваги.

У Сільвії хороша пам’ять, яка допомагає їй досягти успіху в навчанні. Сільвія постійно бере участь у всіх шкільних заходах. У дівчинки багато друзів, їй просто знаходити спільну мову з однолітками. Сільвія наполеглива, креативна, імпульсивно. У жінок із цим ім’ям досить розвинена інтуїція.

Робота Сільвії часто пов’язана з людьми. Вона в усьому прагне допомогти оточуючим. Сільвії підійде робота в сфері медицини, обслуговування та педагогіки. Її чуттєвість також дозволяє їй зануритися у світ мистецтва і літератури. На роботі у неї бувають конфлікти через загострене почуття справедливості. Сільвія часто проявляє лідерські якості. Зовсім не вміє заощаджувати гроші.

Сільвія дуже романтична. Її наївність і довірливість можуть втягнути її в обман і зрада. Сільвія легко прощає своїх кривдників і намагається підтримувати з усіма гарні відносини. Навіть на відстані Сільвія вміє виражати свою любов до ближнього.

Сільвія не виносить самотності. Їй потрібна підтримка близької людини. Сільвії важливо відчувати себе потрібною. Вона досить темпераментна в любові. Часто рано вступає в шлюб. Сільвія не дуже гарна господиня. Вона вважає домашню роботу марною тратою часу. До дітей ставиться з величезною ніжністю. У відносинах з чоловіками присутній ревнощі та пристрасть. Навіть після заміжжя Сільвія не перестає спілкуватися з величезною кількістю людей, що може стати причиною домашніх сварок.

Сільвія не пашить міцним здоров’ям. Схильна до психосоматичних захворювань. Сільвії важливо навчитися керувати своїми емоціями, щоб уникнути хвороб. Особливо слід звертати увагу на проблеми з сечостатевої системою.

Іменини:

8 серпня, 3 листопада

Зменшено-лагідний варіант

Сильвочка, Сильвонька, Сильвилла, Сильвита

Скорочений

Лія, Силя, Ліка, Іля

За церковним

Сільвія

Колір

  • жовтий
  • помаранчевий
  • зелений

Планета

  • Місяць
  • Сонце

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

марказит, берил, селеніт

Метал

срібло

Рослини

лілія, аїр, латаття

Тотемна тварина

сова, краб

Риси характеру

відкрита, цілеспрямована, темпераментна

Число імені

1

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Сільвія Плат – письменниця та поетеса (США); Сільвія Сідней – актриса; Сільвія Пфайфер – топ-модель, актриса (Бразилія); Сільвія Батай – актриса; Сільвія Аццони – солістка балету в Гамбурзі; Сільвія Крістель – актриса, письменниця, модель; Сільвія Солер-Еспіноса – тенісистка (Іспанія); Сільвія Майлз – актриса (США); Сільвія Каллока – актриса, оперна співачка (Італія); Сільвія – королева Швеції з 1976 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: