Аїда – значення і походження імені

Історія походження імені Аїда

Поширена теорія, що жіноче ім’я Аїда прийшло в сучасний побут з арабської мови, в перекладі з арабської Аїда – гостя. Також в перекладі з мови суахілі це ім’я перекладається як «винагорода», «цінна нагорода». Мовою ігбо Аїда – це «перша дочка». Також є припущення про грецького походження цього імені: воно виникло в Древній Греції в період правління царя мертвого світу Аїда.

Характеристика імені Аїда: основні риси характеру

Володарка імені Аїда – неабияке створення, відрізняється емоційністю і підвищеною чутливістю. У дитинстві вона справляє враження несміливої і навіть сором’язливого дитини. Але, не дивлячись на скромність і вразливість, що вона здатна досягти в майбутньому грандіозних успіхів завдяки внутрішньої рішучості, працьовитості, щирої любові до людей. В дитинстві і ранній юності Аїда дуже прив’язана до батьків. Ставши дорослою, вона часто проектує модель відносин батьків на власну сім’ю.

Аїда завжди чарівно виглядає, так як володіє вродженим почуттям стилю і завжди в курсі модних тенденцій. Вона дуже уважна до оточуючих, готова завжди прийти на допомогу в потрібну хвилину.

Аїда більшою мірою є інтровертом, однак вона не тяжіє до самотності. Вона любить проводити час в галасливих компаніях, взаємодіяти з людьми, займатися колективною діяльністю. Аїда чудово вміє спілкуватися з самими різними людьми, роблячи це з непомітним шармом і винятковим чарівністю. Аїді дуже подобається виробляти сприятливе враження на оточуючих, їй просто необхідна їх захоплення і навіть обожнювання. З неї виходить надійна і сопереживающая подруга, цінний співробітник.

Вже в дитинстві Аїда відчуває потребу бути потрібною і всім подобається – саме ці якості визначає всю її подальше життя. Навчаючись у школі, Аїда віддає перевагу гуманітарним наукам. Від природи вона володіє креативним складом розуму, тому часто знаходить себе в творчій діяльності – естетиці, літературі, живопису. Якщо творчість їй не підходить, то, в більшості випадків, вона обирає професії, пов’язані з тісним спілкуванням: педагогіка, психологія, викладання, соціальна робота, медицина (зокрема, педіатрія та психіатрія), догляд за літніми людьми.

Позитивні риси характеру: товариськість, м’якість, доброзичливість, вроджене почуття такту, відкритість, здатність до співпереживання, уміння зберігати чужі таємниці.

Негативні риси характеру: марнославство, здатність до самозамилування, надмірне бажання подобається всім без винятку.

Яка Аїда в любові?

Як і всі творчі натури, Аїда дуже влюблива і може втратити голову в любовному пориві. Але все ж до заміжжя вона підходить раціонально. Їй важливо відчувати себе комфортно поруч з обранцем: вона і дня не може прожити без похвали і романтичних вчинків. У свою чергу, достойному чоловікові, який буде щиро захоплюватися їй, вона готова дарувати любов і безмежну турботу. Вийшовши заміж, Аїда стає відданою дружиною і ласкавою мамою.

Іменини:

2 січня, 28 липня, 31 серпня

Зменшено-лагідний варіант

Адочка, Адушка, Їдочка, Їдушка, Їдуська, Душка

Скорочений

Ада, А, Аїдка, Іда, Дуся

За церковним

Аїда

Колір

  • фіолетовий

Планета

  • Уран

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

опал

Метал

алюміній

Рослини

яблуня, архідея

Тотемна тварина

орел

Риси характеру

волелюбність, темпераментність, самовпевненість

Число імені

8

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Аїда Шанаева ((нар.1986) російська фехтувальниця-рапіристка, отримала золото Олімпіади 2008 року, багаторазова призерка різних світових і європейських змагань), Аїда Ведіщева ((нар.1941) ім’я при народженні – Іда Вайс; радянська співачка (ліричне сопрано), виконувала багато відомі пісні з кінофільмів і мультфільмів; відома як виконавиця військової пісні «Товариш»), Аїда Белла ((нар.1985) польська шорт трекистка, володар бронзи чемпіонату Європи 2013 року в естафеті), Аїда Маркосян ((нар.1952) вірменський лінгвіст і філолог, автор багатьох робіт, в тому числі за методиками викладання мов. Автор підручник вірменської мови для Росії.), Аїда де ла Фуенте Пенаос, Аїда Лафуэнте ((1915-1934) іспанська комуністка), Аїда Лапшина ((нар.1926) – радянська легкоатлетка, тричі була в десятці кращих бігунів світу на дистанції 800 метрів), Аїда Мохамед ((нар.1976) угорська рапіристка, брала участь в шести Олімпійських іграх, багаторазова володарка нагород чемпіонатів світу і Європи), Аїда Имангулиева ((1939-1992) азербайджанський арабіст, філолог, сходознавець. Автор монографій, понад 70 наукових статей.), Аїда Ндочи (албанська співачка, представляла свою країну на «Євробаченні-2007»), Аїда Роман ((нар.1989) мексиканська лучниці, срібний призер Олімпійських ігор 2012 року)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: