Анжеліка – значення і походження імені

Значення імені Анжеліка

Ліка, Анжеличка, Анжуся, Желя, Желика – так ласкаво називають представниць цього імені. І не випадково: ангельське ім’я дарує його власницям в першу чергу чарівність, зовнішню привабливість і сприяє розташуванню з боку оточуючих. Також власниці імені наділені сильною енергетикою, упевненістю в собі, умінням виділятися з натовпу. Це пристрасні і темпераментні особи, що володіють прекрасним смаком. Люблять вишукані речі, коштовності, по-особливому відчувають красу. У зв’язку з цим добре розбираються в мистецтві, живопису, літературі. Відмінною рисою є відданість. Найчастіше друзі й улюблені у них на все життя.

Характеристика імені Анжеліка

Дівчатка, названі ангельським ім’ям, в дитинстві не створюють проблем. Вони небагатослівні і тихі, здатні до послуху. Часто допомагають по будинку, можуть бути розсудливими та уважними. Вже в ранньому віці дівчатка проявляють свої творчі здібності. Тягнуться до малювання, співу або виразного читання віршів. Добре навчаються в школі, хоча рідко вибиваються в відмінниці.

Юність представниць імені зовсім не така безхмарна. Характер дівчаток у цей час змінюється. З слухняних, ласкавих дітей вони перетворюються на непокірних і спраглих першості особистостей. Якщо серед друзів будуть лідери, Анжеліки почнуть заздрити їм, що в подальшому негативно позначиться на їх характер.

Молодість «ангельських дівчат» розставить все по своїх місцях. Вони навчаться брати свої емоції під вуздечку. У результаті або стануть маневреність плести інтриги і добиватися свого, або їх заспокоєнням стане самотність.

Особисте життя

В ранній юності Анжеліки, проявляючи свою індивідуальність занадто яскраво, часто піддаються расставаниям з молодими людьми. Вони максималістки: в партнерах хочуть бачити ідеальних претендентів. В іншому випадку їм взагалі не потрібні відносини.

З віком погляди на взаємини з партнерами поміняються. У характері зрілих Анжелік проявляться закладені в імені лагідність і терпіння. Одного разу зв’язав себе шлюбом, Анжеліки будуть свято зберігати свій осередок. Це прекрасні матері, дружини. Можуть свої інтереси ставити нижче інтересів дітей і чоловіків. У зв’язку з цим вкрай важко переноситься ними зрада.

Кар’єра

З рутинною роботою Анжеліки насилу миряться в стінах власного будинку. Проте вони зовсім не потерплять нудьги й одноманітності в обраній професії. У випадку, коли обрано творча професія, і вона повністю відповідає душевним поривам – Ліка досягає величезних успіхів. Вона вміє працювати, йти на компроміси, вирішувати надзавдання і знаходити нетрадиційні шляхи їх реалізації. Тому найчастіше представниці імені здатні забезпечити себе самостійно. Все ж гроші не є для них найважливішим життєвим атрибутом. Набагато частіше жінки з цим ім’ям – високоморальні і духовні особистості.

Іменини:

29 червня, 15 липня, 21 жовтня

Зменшено-лагідний варіант

Анжеликушка, Анжеликонька, Анжеликочка, Анжеличка

Скорочений

Анжела, А?нгела, Анже?ліка, Ліка

За церковним

Анжела

Колір

  • пурпурний

Планета

  • Венера
  • Юпітер

Стихія

  • земля

Камінь-талісман

обсидіан

Метал

цинк

Рослини

осика, троянда

Тотемна тварина

кріт

Риси характеру

емоційність, сумлінність, непостійність

Число імені

3

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Анжеліка де Фонтанж ((1661 – 1681) французька аристократка, фаворитка короля Людовика XIV), Анжеліка Варум ((нар.1969) справжнє ім’я – Марія Варум; російська поп-співачка), Анжеліка Крилова ((нар.1973) російська фігуристка, тренер і хореограф), Анжеліка Немає (португальська оперна співачка (сопрано))

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: