Динара – значення і походження імені

Історія походження імені Дінара

Жіноче ім’я Динара має арабське походження, і воно вперше було згадано у священній книзі мусульман Корані. Існує кілька варіантів перекладу і тлумачення цього імені. Перший варіант перекладу – «коштовність», «скарб», «золота монета», мається на увазі динар (монета на стародавньому Сході). За другим варіантом, якщо вважати коренем «дін», назву можна перекласти, як «прикрашена релігією», «віруюча».

Ім’я Динара користується популярністю в мусульманських країнах. Воно затребуване в Башкирії, Туркменістані, Казахстані. Там іноді використовується варіант Данара. Ім’я також зустрічається в європейських країнах і на американському континенті. У Франції воно пишеться «Du dinar», в англомовних країнах – «Dinara».

Значення та характеристика імені Дінара

Ім’я Динара передрікає жінці щасливу долю. Динара володіє потужною духовною силою, енергією, незалежністю. Це добра, безкорислива і человеколюбивая натура. Жінка з цим ім’ям прагне до справедливості. Вона готова жертвувати своїми інтересами заради інших людей, завжди допоможе скривдженим, і захистить слабких. Це людина з високими моральними якостями, поміркований, доброзичливий і товариський. Ідеальний друг.

Всі ці риси проявляються в Динарі вже з дитячого віку. Дівчинка Динара відрізняється серйозністю, прямолінійністю і вмінням аналізувати ситуації. У неї чудова пам’ять, вона прекрасно вчиться, любить книжки і захоплюється колекціонуванням. Динара володіє багатьма талантами і намагається їх розвивати. Дорослішаючи, вона стає більш самостійною і набуває бажання лідирувати у всіх сферах: на роботі, серед друзів і в сімейному житті.

Негативними рисами характеру Динари може бути занадто різка і бестактная реакція на лицемірство і самовдоволення оточуючих. Динара володіє тонкою душею, тому буває надміру емоційна і боїться образ.

Вона може вибрати незвичайну професію, наприклад, промислового скелелаза або артиста цирку. Динара впевнено просувається по кар’єрних сходах завдяки розуму, креативним і навіть геніальним ідеям, працьовитості та природного дипломатії. В колективі її цінують, поважають і люблять. Динара може реалізувати свій потенціал у науці, медицині, психології, юриспруденції, педагогіки, економіки, в рекламному бізнесі. Вона може стати прекрасним дизайнером, репортером, журналістом та фотографом.

Динара притягає чоловічі погляди. Вона красива, акуратна, добре одягнена, влюблива і чуттєва. Вона боїться помилитися у виборі і завжди відчуває сумніви. Це дуже приваблива дівчина. До заміжжя Динара може мати відносини відразу з декількома чоловіками. Вибравши собі пару, вона хоче перевірити стосунки на міцність і не дасть згоди на шлюб, не поживши разом з обранцем. Для чоловіка, якого вона полюбить, Динара стане не тільки люблячою дружиною, а й другом, а при збігу інтересом і однодумцем. Вона прекрасна господиня, яка відрізняється любов’ю до порядку. Динара добре готує, уміє створити затишок і сподобатися гостям.

Іменини:

13 липня

Зменшено-лагідний варіант

Динарочка, Динарушка, Динаронька, Динарчик, Диночка, Динушка, Динчик, Нарочка, Нарушка, Нюрочка, Нюрчик

Скорочений

Динарка, Діна, Дінка, Нара, Нарка, Нюрка

За церковним

Дінара

Колір

  • рожевий

Планета

  • Венера

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

берил

Метал

ртуть

Рослини

мелісса

Тотемна тварина

кролик

Риси характеру

загострене самолюбство, серйозність, самостійність

Число імені

5

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Динара Сафіна ((нар.1986) російська тенісистка і молодша сестра Марата Сафіна. Друга російська тенісистка в історії, яка стала першою ракеткою світу. Заслужений майстер спорту Росії.), Динара Друкарова ((нар.1976) російська кіноактриса. Перша роль у кіно в фільмі «Замри, помри, воскресни» (1989), друга у фільмі «Самостійне життя». Найбільшу популярність отримала за роль у фільмі «Про виродків і людей» (1998). В останні роки знімається переважно у французьких фільмах.), Дінара Асанова ((1942-1985) радянський кінорежисер. Заслужений діяч мистецтв РРФСР (1980). Лауреат Державної премії СРСР (1985 — посмертно).), Динара Алієва ((нар.1980) азербайджанська оперна співачка (сопрано), солістка Великого театру, Заслужена артистка Азербайджану (2010))

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: