Ельза – значення і походження імені

Історія походження імені Ельза

Ельза – ім’я, що прийшло в сучасне суспільство з давньоєврейської культури, утворене від іудейського жіночого імені Элишеба, яке перекладається як «почитающая Бога», «клятва, дана всевишньому», «мій Бог –моя клятва».

Ім’я Ельза являє собою похідну від західноєвропейського імені Єлизавета, яка користується великою популярністю в європейських країнах.

Характеристика імені Ельза: основні риси характеру

Володарка ім’я Ельза – незалежна і цілеспрямована особа, що володіє рішучим характером і неабиякими творчими здібностями. Природа щедро обдарувала Ельзу різними талантами: з юних років вона малює, багато читає, захоплюється співом і музикою, вміє шити і в’язати, у неї дуже розвинена уява. Вона тяжіє до гучним і рухливим іграм, так як не любить сидіти без діла.

Вона контакту і легко знаходить спільну мову як з ровесниками, так і з учителями. Не надто тяжіє до технічних наук, проте чудово вчиться, тому що схоплює матеріал буквально на льоту. З ранніх років вона любить розмовляти з дорослими, слухати історії з їхнього життя, набиратися таким чином досвіду. По мірі дорослішання Ельза практично не змінюється, характер залишається незмінним.

Ерудованість, красномовство, комунікабельність, високий культурний рівень розвитку – все це дуже допомагає Ельзі відчувати себе впевнено і відстоювати свою точку зору. У молодому віці вона знаходиться в постійному пошуку джерела нових розваг і приємних емоцій, тому може справляти враження «прожигательницы життя».

Ельза дуже цілеспрямована людина, тому часто домагається в житті фінансового добробуту. Креативна і діяльна, вона у буквальному сенсі генерує нові ідеї. Практично в будь-якій сфері їй буде супроводжувати удача завдяки таким якостям, як інтуїтивність, високий інтелект, творчий підхід до вирішення поставлених завдань.

Ельза завжди стежить за модою, але часто віддає перевагу спортивному і зручною одязі, яка не сковує рухів. Вона любить короткі стрижки і модні аксесуари.

Позитивні риси характеру: рішучість, креативність, наполегливість, працьовитість, комунікабельність.

Негативні риси характеру: часті зміни настрою, поверховість.

Яка Ельза в любові?

Ельзу не можна назвати класичною красунею, проте, це не заважає їй в особистому житті. Ельзу чекають запаморочливі бурхливі романи, так як від природи вона наділена неповторною енергетикою, яка залучає чоловіків. Ельза дуже дорожить своєю незалежністю і не потерпить, якщо хтось буде вибудовувати для неї рамки. Дане якість помітно ускладнює її взаємини з протилежною статтю, так як кожен чоловік прагне підпорядкувати собі кохану. Тому заміж вона виходить досить пізно, коли «розсудливою». У чоловікові вона цінує більше інтелектуальні дані, ніж фізичну і сексуальну привабливість. Вона привітна господиня, яка щиро любить гостей і завжди прагне їх порадувати.

Іменини:

7 травня, 18 липня, 18 вересня

Зменшено-лагідний варіант

Ельзочка, Ельзушка, Ельзонька, Ельзусик, Ельзуська, Ельзуня, Ельзуша, Ельзуля, Ельзульчик

Скорочений

Еліза, Еллі, Еліс, Ліза

За церковним

Єлисавета

Колір

  • білий

Планета

  • Плутон

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

агат

Метал

платина

Рослини

мак

Тотемна тварина

чайка

Риси характеру

емоційність, багата уява, витривалість

Число імені

9

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Аспазія (Ельза Розенберга) – латиська поетеса і драматург; Ельза Маріанною фон Розен – шведська артистка балету, хореограф, педагог; Ельза Тріоле – французька письменниця

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: