Єсенія – значення і походження імені

Історія походження імені Єсенія

Ім’я Єсенія красива і милозвучна, несе в собі відчуття свіжості і новизни. Існує кілька варіантів його походження:

 • Серед слов’ян відомо чоловіче ім’я Есений, імовірно, від нього з’явилося близьке за звучанням жіноче ім’я;
 • У тлумачному словнику в. І. Даля слово «есень» означає «осінь», тому дівчинку, яка з’явилася на світ восени, могли назвати Есенией;
 • Є протилежна версія, ім’я Єсенія перетворилося з споконвічно російського імені Весна, коли крихітку ласкаво називали весняної;
 • Єсенія співзвучно з ім’ям Ксенія, яке в перекладі з грецької тлумачиться, як «чужоземка», «далека». Прихильники цієї гіпотези вважають, що імена можна перевести однаково;
 • Єсенія – жіноча трактування чоловічого імені Хасан, воно в перекладі лінгвістів звучить як «красивий»;
 • У Росії ім’я стало набирати популярність після виходу мексиканської мелодрами про нелегку долю дівчини Єсенія. Фільм з’явився на екранах в 1975 році і моментально став лідером кінопрокату;
 • Сама незвичайна версія появи імені пов’язана з російським поетом Сергієм Єсеніним. Затяті шанувальники поета називали своїх дочок в його честь;

Значення та характеристика імені Єсенія

Не дивлячись на м’яке і ніжне звучання імені, володарка – протилежна особистість. Вона цілеспрямована, володіє величезною силою волі. Залізний характер допомагає Єсенія завжди досягати поставлених цілей. Стійкість і витримка супроводжують їй на життєвому шляху, вона холоднокровно сприймає навіть саму негативну інформацію. Єсенія важко нав’язати чужу думку й інтереси, вона незалежна у своїх міркуваннях. Особистість дівчини вже з раннього дитинства дивує своєю грунтовною і цілісною натурою.

Єсенія не жорстока людина, вона вимоглива до себе і своїм цілям. Дівчина володіє доброю вдачею. Вона чуйна і співчутливий людина. Завжди прийде на допомогу у скрутній ситуації без зайвих питань.

Єсенія швидко забуває образи з боку своїх кривдників. Навіть, якщо вона відчуває неприязнь до людини, то ніяк не видасть це своєю поведінкою.

Якщо звернутися до нумерології, то ім’я знаходиться під символом «вісімки». Знак наділяє людей самими позитивними якостями, а доля протегує їм.

Для Єсенія дуже важлива жіноча дружба. Вона може витратити багато часу, щоб знайти близького до душі людини. Подругу, якій можна довірити свої секрети, і покластися на неї у важку хвилину. Якщо Єсенія зустрічає такої людини, то розірвати цей зв’язок не зможуть ніякі негаразди.

Риси характеру імені Єсенія

До позитивних сторін характеру відносяться:

 • Доброта;
 • Чуйність;
 • Комунікабельність;
 • Спостережливість;
 • Надійність;
 • Врівноваженість;
 • Вірність;

До негативних сторін особистості:

 • Образливість;
 • Невпевненість;
 • Сором’язливість;
 • Примхливість;

Опис характеру Єсенія багато в чому залежить від пори року, в якому вона народилася.

Зимова Єсенія схильна до дратівливості, має запальною вдачею. Вступає в жаркі дебати, відстоюючи свою точку зору. Їй байдуже на яку тему розводити спір. Але чуйність і теплота Єсенія перекриває всі її недоліки.

Весняна Єсенія цілеспрямована і доброзичлива дівчина. На перше місце вона ставить людські відносини, свою сім’ю і друзів. Дуже важко переносить зрада з боку близьких людей. Весняна дівчина –душа будь-якої компанії.

Річна особа навпаки боязка, ніжна і замріяна. Обожнює красиві речі, які вдало підкреслюють її стиль і елегантність. Намагається зробити світ і оточуючих людей краще.

Осіння Єсенія вимоглива nravstvenna. Вона не сприймає брехні в будь-яких її проявах, навіть в маленьких життєвих хитрощі.

Єсенія дуже прив’язана до минулого, улюблені речі з дитинства і подружки шкільних років супроводжують її все життя.

Єсенія віруюча людина, відвідує церкву і роздає милостиню, але не афішує цю рису свого характеру. Вона робить це для себе, а не для загального визнання.

Сімейні та любовні стосунки Єсенія

У сімейні стосунки Єсенія набирає пізно. Для неї важливіше спочатку встати на ноги і реалізувати себе, знайти фінансову незалежність.

Свій внутрішній світ дівчина не відкриває першому зустрічному чоловікові. У шлюб, вона набуває тільки з тим хлопцем, до якого відчуває справжні почуття. Чоловік може бути на 100 % впевнений в її щирості, вірності і почуттях. Але повинен пам’ятати, що вона ранима і обидчива. Єсенія не виносить прояви грубості від коханої людини.

Навіть у шлюбі для Єсенія дуже важлива її фінансова незалежність, тому вона не буде сидіти вдома і жити за рахунок чоловіка.

Дівчина не відмовиться від ролі лідера в сімейних відносинах, а чоловікові доведеться в деяких моментах потурати їй. Взаємоповага і довіра, ось її основа стабільного шлюбу.

Так як Єсенія довго була самостійною і незалежною, то в сімейних відносинах їй спочатку буде складно звикнути до інтересів коханого чоловіка. Але згодом вона стане відмінною дружиною і турботливою матір’ю.

Найчастіше сімейні відносини Єсенія складаються вдало. Вона прекрасна господиня, любить чистоту і порядок. У вільний час проводить кулінарні експерименти, балуючи своїх домочадців. Домашні клопоти абсолютно не напружують дівчину.

Вибір професії, бізнес, кар’єра Єсенія

Зі шкільної лави Єсенія розуміє, як важливо в житті хорошу освіту. Вона хоче бути незалежною в майбутньому, тому часто починає підробляти під час навчання. Покладається тільки на себе і робить все, щоб досягти мети.

В бізнесі і кар’єрі Есению чекає великий успіх. Дівчина стрімко рухається кар’єрними сходами, особисто відчуваючи плюси і мінуси працівників різного статусу.

Єсенія грамотний керівник. Вона займає пост начальника досить швидко, завдяки природній чарівливості, чіпкому розуму, незвичайного підходу і працездатності. Вона рассудительна, її рішення завжди виважені і обдумані.

Відповідальність і сумлінність допомагають їй успішно утримувати керівний пост. Підлеглі люблять Есению за щирість, безконфліктність. Володіючи хорошою інтуїцією, вона виділяє тонкощі і недоліки людей і шукає підхід до кожного працівника індивідуально. Вона швидко знаходить взаєморозуміння з колективом. При необхідності завжди допомагає своїм співробітникам компетентно вирішити питання.

Високі моральні принципи і чесність Єсенія викликають довіру партнерів. Їй до вподоби одна думка, щоб отримати прибуток незаконним шляхом.

Аналітичний розум, творчі здібності і організованість допомагають Єсенія реалізувати себе в будь-якій сфері. Але найчастіше власниці імені стають успішними підприємцями, організаторами заходів, педагогами та психологами. При наявності певного таланту вибирають творчу сферу роботи.

Здоров’я Єсенії

Єсенія ретельно підходить до питань здоров’я. При перших симптомах хвороби звертається до лікаря, слід всім рекомендаціям фахівця. Вона регулярно проходить профілактичні лікарські огляди. Деякі власниці імені мають схильність до цукрового діабету, тому їм потрібно приділяти особливу увагу рівню цукру в крові.

Заняття спортом і правильне харчування допомагають підтримувати Єсенія відмінну фізичну форму все життя.

Ім’я Єсенія для дитини

Дівчинка росте життєрадісним і допитливою дитиною. Вже з раннього дитинства у неї виявляються явні задатки лідера. У компанії дітей Єсенія – заводила, причому іноді вчиняє хуліганські вчинки.

Вона буває дуже строптива, але завжди залишається врівноваженим дитиною. Спокій-це її внутрішній стан з малих років. Єсенія любить фантазувати, але її дитячі мрії дуже піднесені.

Дівчинка дивує батьків і вчителів високими розумовими здібностями і незвичайним поглядом на життя. Вона відчуває тягу до навчання, тому батькам не доведеться виконувати за неї домашнє завдання. Назвавши доньку Есенией, мама отримає відмінницю і помічницю.

Єсенія – творча людина, крім навчання відвідує різні гуртки і секції. Активність і розсудливість дівчинки робить її прикладом для наслідування серед друзів.

Іменини Єсенія зазначає в один день з Ксенією, тому що такий варіант імені найбільш схожий з православним церковним календарем.

Коротка форма імені обмежується тільки особистими перевагами, популярні варіанти: Еся, Сеня, Есенька, Єсенок, Яся, Єси, Сенія, Ессения.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Сенечка, Ясенька, Есечка, Асечка

Скорочений

Сеня, Сенька, Еся, Яся, Ася

За церковним

немає

Колір

Планета

 • Сатурн
 • Меркурій

Стихія

 • повітря

Камінь-талісман

смарагд, агат

Метал

залізо

Рослини

селера

Тотемна тварина

жайворонок

Риси характеру

доброта, чуйність, цілеспрямованість

Число імені

8

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Єсенія Волжанкина ((нар.1983) латвійська легкоатлетка, на чемпіонаті Європи 2010 року в семиборстві посіла восьму позицію, з результатом 5616 очок, що є особистим рекордом. Тренером Волжанкиной є Юрій Осташев.), Єсенія Буторіна ((нар.2003) юна гімнастка, яка подає великі надії), Єсенія (циганка, головна героїня однойменної мексиканської мелодрами)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: