Аркадія – значення і походження імені

Історія походження імені Аркадія

Ім’я Аркадія родом із Стародавньої Греції. Незважаючи на одну країну походження, ім’я може трактуватися по-різному. Дослівно, у споконвічному чоловічому варіанті, воно перекладається як «пастух» від грецького слова «аркадос». Інша версія свідчить, що так називали мешканок Аркадії, підкреслюючи ім’ям походження дівчаток.

Деякі вільні трактування переводять ім’я Аркадія як «щасливиця» або «блаженна», так як народитися в Аркадії вважалося справжнім подарунком долі: ця грецька область асоціювалася з безтурботним і щасливим життям.

Численними купцями і візантійськими творами ім’я досягло Київської Русі, де довелося по душі слов’янам, які стали перекладати його як «смілива». Чоловіча форма імені, Аркадій, зустрічається в наших краях частіше.

Значення та характеристика імені Аркадія

Аркадія мила і приваблива дівчина, яка здатна зачаровувати не тільки своєю харизмою, але і блискучим інтелектом. Вона відноситься до творчих і вразливим особам, які легко піддаються чужому впливу. Носій цього імені не може всидіти на одному місці, її душа вимагає постійного руху, розвитку. У вільний час Аркадія часто фантазує, завдяки чому володіє живим почуттям гумору і є хорошим співрозмовником.

У дитинстві батьки часто не розуміють дочку за її бурхливої уяви. Їх першочерговим завданням є направити енергію дитини в потрібне русло, спонукати до пошуку хобі, де Аркадія зможе проявити свої таланти. Батькам доведеться встановлювати доньці чіткі правила, яким воно буде бездоганно слідувати, що дуже допоможе їй у подальшому житті.

Аркадія відчуває гостру необхідність бути потрібною і корисною. З-за цього вона часто розпорошується на чужих людей, усіма силами намагаючись всім сподобатися. У неї це виходить досить добре: носительці імені дано непогано співати, вона славиться прекрасним оповідачем і уважним виконавцем. Завдяки цьому її цінують як однолітки, так і старше покоління.

У любові Аркадія непостійна. Незважаючи на стабільні відносини з обранцем, дівчина часто шукає уваги інших залицяльників, щоб потішити власне самолюбство. Вона часто не бачить грані між фліртом і серйозними почуттями. Її чоловіком стане чоловік, який зможе захоплюватися нею все життя.

У Аркадії немає вираженої необхідності реалізувати себе на роботі, їй більше підійде творче хобі. Якщо дівчина все ж вирішить будувати кар’єру, то це повинна бути професія пов’язана з ораторським мистецтвом або письменство.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Адя, Аря, Арка, Кадя

Скорочений

Адя, Арканя

За церковним

немає

Колір

Планета

  • Меркурій

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

смарагд

Метал

ртуть

Рослини

базилік

Тотемна тварина

лисиця

Риси характеру

идеалистичность, відданість, амбітність

Число імені

7

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

немає

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: