Марьям – значення і походження імені

Історія походження імені Мар’ям

Існує кілька версій походження імені Мар’ям. За однією з них ім’я прийшло з Персії, воно походить від назви квітки тубероза. На думку інших це давньоєврейське ім’я перекладається як пані. По третій, основний, версії ім’я Маріам – арабська форма імені Марія, в перекладі – побожна жінка, яке в свою чергу походить від єврейського імені Мар’ям, саме в такій формі пишеться ім’я Діви Марії в Біблії. У мусульман так звали матір пророка Іси, саму благочестиву жінку, голову жінок в раю, одну з чотирьох найвидатніших жінок в історії ісламу. Ще один варіант походження – давньогрецьке ім’я, в перекладі – гіркий. В православній вірі це ім’я не визначено. Найчастіше при хрещенні представниці цього імені дають ім’я Марія і іменини святкують день ангела отриманого імені.

Значення та характеристика імені Мар’ям

Значення імені Мар’ям – “пані”, “гірка”, “побожна жінка”, “квітка фіалки”, “гіркота”, “кохана Богом”, “кохана”, “приємна”.

У дитинстві Мар’ям зростає доброзичливим, відкритим, товариським, допитливою дитиною. Батькам жодних проблем і турбот не доставляє. Любить грати в активні ігри, у неї багато друзів серед однолітків. Може дати відсіч, не дозволяє себе кривдити. Якщо людина їй неприємний, ніколи не буде з ним спілкуватися. Активна, старанна, добре вчиться. Дівчинці важливо, щоб її хвалили за будь досягнення. Любить спорт, музику.

Рішуча, принципова, цілеспрямована, наполеглива, з великою силою волі. Прагне до незалежності, самодостатня особа. У неї сильний характер, завжди домагається поставленої мети, не відступає перед труднощами. Хоча вона владна і горда, вміє поступатися, не агресивна, не ворогує з оточуючими людьми. У Мар’ям розвинене почуття справедливості, тому вона буває занадто прямолінійна, що іноді провокує конфлікти. Якщо робота її не влаштовує, вона може кардинально змінити вид діяльності, поки не знайде своє місце, від якого буде отримувати задоволення. Може стати дизайнером, архітектором, актрисою, хореографом, перукарем, лікарем, викладачем.

Мар’ям завжди стежить за своїм зовнішнім виглядом, добре виглядає, вміє себе піднести, любить фліртувати, легка в спілкуванні. Вона – ефектна, стильна, чарівна, мила, приємна. Тому нестачі в ухажерах не відчуває. Але дівчина не легковажна, знає собі ціну, не розмінюється, не поспішає. Заміж виходить по любові. Супутника життя вибирає під стать собі, гідного, врівноваженого, терплячого, ніжного, надійного, розумного. Гостинна господиня. Дітей виховує суворо, розвиваючи в них самостійність, впевненість, відповідальність.

Мар’ям любить великі, гучні компанії. Віддає перевагу активно проводити час в приємній компанії. Розвинене почуття гумору і чарівність. У важкій ситуації обов’язково допоможе чим зможе. Заради близьких і кращих друзів готова на все.

Любить відвідувати різні виставки, концерти, покази, вернісажі, тренінги, курси, займається спортом, танцями. При гарному фінансовому становищі влаштовує собі походи по магазинах і салонах краси. У Мар’ям міцне здоров’я.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Марьямочка, Марьямушка, Марьямонька, Марьямчик, Марьяша

Скорочений

Маря, Маша, Марія, Мар’яна

За церковним

немає

Колір

  • сизий

Планета

  • Прозерпіна

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

топаз

Метал

алюміній

Рослини

осика, волошка

Тотемна тварина

голубка

Риси характеру

упертість, чарівність, принциповість

Число імені

8

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

немає

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: