Северина – значення і походження імені

Історія походження імені Северина

Северина – це жіноче ім’я латинського походження. Воно є жіночої форми чоловічого імені Северин. Ім’я Северин походить від латинського слова «severus», яке в перекладі на українську мову означає «суворий» або «серйозний».

Жіноче ім’я Северина використовується в Європі та Америці. Ім’я Северина англійською та німецькою мовами пишеться як Severina, французькою – Severinе, польською мовою – Seweryna.

Значення та характеристика імені Северина

Северина – це чітка, цілеспрямована, врівноважена і рішуча жінка з твердим вольовим характером. Пріоритетами для неї є матеріальний достаток, стабільність і порядок. Вона відрізняється певною суворістю й підвищеною вимогливістю до оточуючих. Зовні – це досить холодна і зухвала жінка, але в душі вона жадає уваги до себе і дружнього спілкування. Вона буває то привітною і доброзичливою, то гордовитою і холодною. Її відмінними рисами можна вважати вміння тверезо мислити і спокій.

Северин притаманні такі риси характеру, як наполегливість, принциповість, наполегливість. Якщо у Северини з’явилася мета, вона досягне її за будь-яку ціну, іноді з використанням не дуже гарних методів. Перешкоди на своєму шляху Северина сприймає як можливість самовдосконалення. Северина – закритий людина, так як боїться, що зблизившись з ким-то, вона розчарується в ньому.

У дитинстві Северина – це енергійна дівчинка, яка не дасть себе в образу. З дітьми вона сходиться важко із-за своєї надмірної серйозності. Вона може захоплюватися фехтуванням, боксом та іншими видами спорту. Досягти високих результатів в спорті може перешкодити слабке здоров’я.

Негативними рисами у характері Северини можуть стати істеричність, підступність, спритність, надмірне самолюбство. Вона може бути егоїстичною і гордовитої.

Северина визначається з майбутньою професією досить пізно. Вона пробує різні варіанти і, якщо робота їй не подобається, вона її кидає. Вибравши сферу діяльності, Северина прагне досягти професійних висот. Вона любить бути лідером і володарювати. У неї може скластися кар’єра політичного діяча чи чиновника. Северина може з успіхом займатися бізнесом.

В сім’ї Северина подобається лідирувати, тому чоловік у цієї жінки повинен бути поступливим і розуміючим. Северина відмінно справляється з роллю господині, в її домі завжди панує чистота і вона вміє смачно готувати. Іноді Северина може економити на своїх нарядах заради благополуччя сім’ї. Дітей вона дуже любить, але ростить їх у строгості.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Северинка, Сівби, Северинушка

Скорочений

Ріна

За церковним

немає

Колір

  • рожевий
  • червоний

Планета

  • Венера
  • Марс

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

аметист

Метал

залізо

Рослини

боб

Тотемна тварина

кінь

Риси характеру

скритність, благородство, завзятість

Число імені

6

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Северина Бронишувна — польська актриса театру, кіно і телебачення; Северина Вучковіч — хорватська співачка і актриса

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: