Ленара – значення і походження імені

Історія походження імені Ленара

Ім’я Ленара давнє, має коріння в декількох мовах: арабській, давньогерманьскому і єврейською. Є і новодел – радянське комуністичне ім’я, утворене від слів “Ленінська” та “армія”.Однак він пішов разом з радянською епохою.

Мусульманське жіноче ім’я Ленара, як і багато інші жіночі імена цієї традиції, є похідним від чоловічої форми. Чоловіче ім’я Ленар і жіноче Ленара досить поширені в мусульманському світі.

На Заході ім’я стало рідкісним, хоча і мав популярність у стародавніх германських племен. Родинне йому ім’я Ленора і Эленора довше затрималися в історії. Ім’я Ленара зараз зустрічається в західному світі тільки в якості мусульманського імені, але все одно не входить в ТОП-1000 жіночих імен.

Значення та характеристика імені Ленара

Згідно древнегерманскому перекладу коренів “lēhn” і “aār”, Ленара означає “випромінює світло”, “світиться”. Родинне ім’я Ленора з грецького можна перевести як “промінь світла”, “йде світло”. Арабське значення імені Ленара пов’язано з чоловічою формою Ленар – “світло Аллаха”, “промениста”, “вогненна”, “яка спалахує”. А з давньоєврейської ім’я перекладається як “розумна”, “наділена розумом”.

Дівчинка цілком відповідає своєму імені, починаючи з народження: активна, кмітлива і досить темпераментна малятко. Батькам потрібно навчитися спрямовувати цей вогонь в мирне русло, наприклад, присвятити час раннього розвитку дочки, віддати її на гуртки для виявлення талантів.

Коли Ленара піде в школу, то їй доведеться уживатися в колективі, що зовсім не просто з її запальним характером. Добре, що Ленара не злопам’ятною і не злопамятна. Однак, їй вдасться завести хороших друзів, які швидко звикнуть до її “вспыхивающему” характеру. У школі Ленара справжня зірка: обдарована дитина скрізь бере участь, перемагає. Але, на щастя, дівчинка не настільки тщеславна, щоб викликати незадоволення або заздрість. До того ж Ленара дуже працездатна, а заради улюбленого хобі готова багато і наполегливо працювати, що викликає повагу оточуючих.

Професію їй варто шукати або в творчому середовищі, або пов’язану з організацією чого-небудь, підприємництвом. Якщо не вдасться влаштуватися на роботу до душі, то допоможе хобі або розвиток своїх дітей. Рутинний і вимагає відповідальності і уважності працю на постійній основі протипоказаний власницям цього імені. Їх внутрішній вогонь вимагає виходу.

Ленара буде чудовою супутницею для яскравого та розумного чоловіка, який не боїться розумною і артистичною дружини. Ленарі потрібно бути обережною, вона схильна до гри пристрастей, влюблива. Щоб зайві емоції не бентежили сердечний спокій і не погрожували шлюбу, Ленарі потрібно більше витрачати енергію на роботу або творчість, хобі, турботу про дім і дітей. Чоловіка Ленара обирає раз і назавжди, часто у неї складаються не просто подружні, але і дружні відносини з ним. А ось серце їй просто треба тримати в узді.

Іменини:

Ім’я не християнське, іменини не святкуються.

Зменшено-лагідний варіант

Ленарочка, Оленка, Ленарушка, Наруся, Ленуша, Нарі, Нарочка

Скорочений

Лена, Нара, Нарі, Ле

За церковним

немає

Колір

  • білий

Планета

  • Юпітер

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

алмаз, сардонікс

Метал

мідь

Рослини

калла

Тотемна тварина

рись

Риси характеру

творча, активна, емоційна

Число імені

8

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Ленара Осман – дизайнер ювелірних прикрас з Криму, використовує в роботі природні матеріали і мотиви кримськотатарських орнаментів; Ленара Баталова – співачка, колишня солістка групи з 2000-х “Рахат Лукум”, модель; Ленара Іванова – політик, колишній міністр, віце-прем’єр Уряду Республіки Башкортостан; Ленара Кан – персонаж космоопери “Стартрек”, лікар і вчений.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: