Галина – значення і походження імені

Значення та характеристика імені Галина

Ім’я Галина в перекладі з грецької мови має декілька значень – «штиль», «тиша», «спокій», «морська гладь», «безтурботність». Якщо прийняти до уваги версію походження цього імені від італійської слово «галина», то воно перекладається як «курка» або «курча». Значення староруської імені Галя – «кішечка».

Галина зимова відрізняється своєю надійністю, ґрунтовністю і практичністю. Кращого організатора і керівника навряд чи можна знайти, вона здатна в найкоротший термін вирішити будь-яку ситуацію і обійтися при цьому мінімальними втратами. Сильний характер цієї жінки лякає чоловіків, які побоюються стати підкаблучниками. Щоб знайти своє жіноче щастя, доведеться підлаштовуватися до партнера, приміряючи на себе роль слабкої, беззахисної жінки.

Галина весняна має шаленим темпераментом, емоції просто переповнюють її. Вона випромінює занадто багато енергії, буває настирливої, надто балакучою, часто ці якості заважають їй не тільки на роботі, але і в сімейному житті. Союз зі спокійним і розсудливим чоловіком – найкращий вихід з положення.

Галина річна завжди відкрита для спілкування, нових емоцій, знань, вона відрізняється своєю рухливістю і імпульсивністю. Навіть у немолодому віці вона не втрачає інтересу до життя. Для такої жінки потрібен чоловік, який має активну життєву позицію, проте йому не слід обмежувати свою волелюбну половинку, інакше розбіжностей не уникнути.

Галина осіння відрізняється своєю щирістю і комунікабельністю. На жаль, вона нетерпелива, їй хочеться всього і відразу, коли ж її мрії не збуваються, її охоплює паніка і злість. В її характері не вистачає зібраності, впевненості в собі, це заважає кар’єрі та особистому житті. Спокійний, терплячий і мудрий чоловік наставить на шлях істинний осінню Галину, а вона буде відповідати йому щирою любов’ю.

Риси характеру імені Галина

Дівчина з таким ім’ям володіє наполегливим і твердим характером, її відрізняє оптимізм, життєрадісність, вона старанна і слухняна. З першого погляду Галина може здатися боязкою, несміливу, але це лише маска, оскільки Галина свідомо не поспішає розкрити свої справжні якості перед незнайомими людьми. Насправді вона володіє дивовижною працездатністю і може знаходити справжнє задоволення в самому рутинній праці. Галини здатні на подвиг, самопожертву, особливо, коли це потрібно зробити заради близьких їй людей. Ці жінки дуже вимогливі до себе, але точно також вони ставляться і до колег по роботі, до членів своєї сім’ї. Галини дуже привабливі, якщо людина їм подобається, або з якоїсь причини потрібно розташувати до себе, вони зроблять це без особливих зусиль.

До негативних рис характеру Галини відноситься їх непримиренність. Коли чоловік, а це може бути родич, близький друг, не поділяє її погляди на життя або чим дуже образив Галю, вона без жалю порве свої відносини з ним. До помсти вона ніколи не опуститься, але кривдник вже ніякими силами не зможе домогтися колишнього розташування до себе. Нерідко серед Галин зустрічаються надмірно балакучі особи, однак з деяких носіїв цього імені просто слова не витягнеш. Є й золота середина, але таких жінок серед Галін мало.

Сімейні та любовні стосунки Галини

Період з 25 до 45 років Галина повністю присвячує родині, вихованню дітей. Вона не надто витривала, домашні справи часто стомлюють її своєю рутинністю, однак жінка старанно опановує домашню роботу, з неї виходить хороша господиня. Якщо чоловік робить їй посильну допомогу по господарству, не скупиться на компліменти, похвалу, Галина буде просто ідеальною дружиною. Однак чоловік завжди буде лише на другому плані, Галина – насамперед мати, а потім дружина. Вона дуже любить своїх дітей, і вміє їх виховувати. В їхньому домі завжди мир і спокій, мати строга, але справедлива, діти її слухаються, допомагають по будинку, добре вчаться. Вседозволеності, нахабства і неповаги тут просто немає місця. Мати намагається дати їм найкраще освіта. Її невтомна турбота приносить плоди – діти, а потім і онуки, просто обожнюють Галину.

Незважаючи на свій темперамент, Галина намагається вибирати собі чоловіка з розумом. Серед численних шанувальників її вибір падає на самого спритного, вмілого молодої людини, поведінка якого здається їй правильним, дружнім. Ця дівчина знає собі ціну, їй не подобається зайве схиляння перед нею, але і поблажливого ставлення до себе вона теж не допустить. Найчастіше вона просто вміло дозволяє себе любити, не принижуючи свою другу половинку. Якщо чоловік, не витримавши високих вимог Галини, відшукає їй заміну, тим гірше для нього. Жінка вже не зможе приділяти провинився чоловікові стільки уваги, адже Галини відрізняються своєю непримиренністю до подібної поведінки.

Вибір професії. Бізнес, кар’єра Галини

У житті будь Галини можна виділити два соціально-активних періоду життя, це час з 15 до 25 років та з 45 до 65 років, в які вона активно займається своєю кар’єрою. Для цієї жінки відкриті всі дороги, вона здатна досягти успіху на будь-якому терені, її невичерпне працьовитість і цілеспрямованість допомагають їй в опануванні професій. Галина завжди ставить перед собою завдання – освоїти професію краще своїх колег, керівництво цінує таких працівників, заохочуючи їх преміями та підвищеннями по службі. Галина чесна і відкрита з колегами, вона не любить інтриг і пліток, за ці якості її поважають на роботі.

Для цієї жінки дуже важливо задовольняти свої творчі та матеріальні амбіції, тому вона не стане затримуватися на малооплачуваній роботі. Носительки цього імені можуть досягти великих висот, якщо виберуть творчу професію: актриси, художниці, журналістки, письменниці. Підходить їй і професія викладача, лікаря, виховательки. Якщо Галина вирішить стати підприємцем, її бізнес неодмінно буде процвітати, оскільки ця жінка має відповідальністю і дипломатичністю, чесністю і наполегливістю. З партнерами складуться найкращі стосунки, вони будуть поважати Галину за її прямоту, здатність правильно налагодити робочий процес. Підлеглі теж не будуть в образі, вони оцінять її чуйність і розуміння.

Здоров’я Галини

Головними причинами захворювання Галини є фізичні та психологічні перевантаження. Часто у неї виявляють захворювання серця, варикоз, Галину може мучити нестійке артеріальний тиск. У літньому віці у Галини часто спостерігається поліартрит кінцівок. Галя з дитинства не відрізняється міцним здоров’ям, у неї слабкі легені, часто бувають бронхіти. Фарингіт, тонзиліт – це ті захворювання, які діагностують у маленькій Галочки. У зимових Галін нерідко буває ГРВІ, дівчинку необхідно гартувати однак робити це треба поступово. Весняна Галина часто хворіє ангіною, для неї корисні поїздки на море, прогулянки по сосновому бору. У річної Галини нестабільна нервова система, у віці немовляти вона може часто плакати, потрібно стежити, щоб у дівчинки не з’явилася пупкова грижа. У осінньої Галина найбільш вразливим місцем є печінка і жовчний міхур, періодична перевірка у фахівців їй просто необхідна.

Вдома батькам слід бути обережними зі страшними розповідями, оскільки маленькі Галочки дуже вразливі, жахливі історії можуть надовго отруїти їм дитинство. Неприпустимо голосно з’ясовувати стосунки при маленької дочки, її психіка від цього психіка може серйозно постраждати. Ці дівчатка беруть близько до серця чуже горе і біль, саме вони заливаються горючими сльозами при читанні історій з життя Бембі або Козетти. Враження залишилися з дитинства, зберігаються на все життя. Відмінно, якщо батьки стануть для дівчинки друзями, навчать її ставитися до життя з часткою здорового гумору.

Ім’я Галина для дитини

Незважаючи на свої чудові якості, ім’я Галина зараз є рідкісним, хоча ще в середині минулого століття воно займало почесне місце в першій десятці найпопулярніших жіночих імен. Носіїв цього імені частіше можна зустріти в сільській місцевості, ніж у місті. Однак якщо молоді батьки вирішать назвати свою дочку Галиною, вони ніколи не пошкодують про це. Ваша дочка буде дивно слухняною і старанною, допитливою і рухомий. Це дуже здібна дитина, вона з задоволенням шиє, в’яже, малює, читає, допомагає мамі по господарству. Дівчинка рано усвідомлює свою жіночу природу, любить крутитися перед дзеркалом, але вважає за краще дружити з хлопцями, тому що дівчача компанія не надто подобається їй із-за сліз, пліток і ябед. Але і серед хлопчаків Галя зовсім не «свій хлопець», вона з дитинства вміє стежити за своїм зовнішнім виглядом, а хлопчики просто поважають її за особливості характеру – спокій і справедливість.

В школі з Галею теж не буде проблем, вона однаково добре засвоює всі дисципліни, віддаючи перевагу гуманітарним предметам, відрізняється зразковою поведінкою на уроках. Частенько цю дівчинку вважають зазнайкой, але вона ніколи не виставляє напоказ свою освіченість, намагаючись бути ідеальною лише для себе. До часу закінчення школи Галина непомітно перетворюється на чарівну красуню, яка твердо знає, чого вона хоче від життя.

Іменини:

23 лютого, 23 березня, 29 квітня

Зменшено-лагідний варіант

Галинка, Галинушка, Галочка, Галченок, Галушка, Галек, Галюню, Галюся, Галюша

Скорочений

Галя, Гала, Галюха, Галуха, Галіка, Галуша, Гана, Ганя, Аля, Ліна

За церковним

Галина

Колір

  • малиновий

Планета

  • Сонце

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

гранат, нефрит

Метал

алюміній

Рослини

сосна, запашний горошок

Тотемна тварина

галка

Риси характеру

наполегливість, прагматичність, непостійність

Число імені

8

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Свята мучениця Галина — разом з іншими християнами прийняла смерть за віру Христову в 258 році. На місці їх мук явився джерело чистої води, Галина Сергіївна Уланова (1909-1998) — російська балерина, народна артистка СРСР, двічі Герой Соціалістичної Праці, Галина Євгенівна Миколаєва (1911-1963) — російська письменниця, Галина Павлівна Вишневська (1926 — 2012) — російська оперна співачка Галина Андріївна Біла (1931 -2004) — російський критик, літературознавець, Галина Євгенівна Горохова (р. 1938) — російська спортсменка (фехтування), заслужений майстер спорту (1960), Галина Олександрівна Польських — сучасна російська кіноактриса, народна артистка РРФСР.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: