Айгуль – значення і походження імені

Історія походження імені Айгуль

Жіноче ім’я Айгуль має тюркськими корінням. Його варіанти: Айгюль і Айгул. Дівчину, що носить це ім’я, ласкаво називають Айя або Айгуша. Перша частина слова «ай», що перекладається як «луна», зустрічається в багатьох тюркських іменах. Досить згадати мелодійні жіночі імена Айсылу, Айбик, Айнура. Друга частина «гуль» означає «квітка». Деякі етимологи вважають, що сенс іменний частини «ай» трансформувався в значення «красива». Таким чином, ім’я в перекладі означає «підмісячний квітка» або «прекрасна квітка». Ім’я Айгуль спочатку носили мусульманські дівчата, тому воно не входить в православний именослов.

Айгуль — назва рідкісної квітки, що росте тільки на півдні Киргизії. За давньою киргизької легендою, Айгуль — дочка багатого людини — любила хороброго воїна, але того вбили в бою. Невтішна дівчина скинулася зі скелі, а там, де впали червоні краплі її крові, виросли дивовижної краси квіти.

Значення та характеристика імені Айгуль

Айгуль — ніжна і спокійна дівчинка. Вона дуже прив’язана до матері, навчаючись у тій жіночності і мудрості. Дівчинка порівняно з ровесницями рано дорослішає. Зовнішність для неї має колосальне значення: вільний час вона проводить у дзеркала. Айгуль — допитлива учениця, але через неуважність і неуважність у неї не виходить досягти відмінних результатів у навчанні. Батькам потрібно працювати над вихованням у дочки пунктуальності та відповідальності.

Айгуль — жіночна і лагідна натура. Чоловікам вона здається слабкою дівчиною, яку хочеться захищати. Багато її вважають дивною, тому що Айгуль часто замикається в собі. Однак вона темпераментна і емоційна: на окремі ситуації реагує навіть занадто бурхливо. Деякі дівчата, які носять це ім’я, здаються зарозумілими і зарозумілими. Айгуль цінує комфорт у всьому: починаючи від побутових умов, закінчуючи душевної гармонією. У неї багато друзів і подруг, іноді останні до неї тягнуться в надії навчитися жіночності та чарівності. Сама ж Айгуль не підпускає до себе близько нікого, розповідаючи всі секрети однієї перевіреної подрузі.

У Айгуль немає лідерських якостей, вона не зможе бути хорошим керівником. Їй варто вибрати роботу, пов’язану з публічністю: все життя Айгуль прагне до слави. Актриса, співачка, танцівниця — це професії, в яких вона зможе багато чого досягти. Всі дівчата, які носять це ім’я, — чудові рукодільниці. В любовних відносинах Айгуль можна закинути надмірну прагматичності. Вона ніколи не пов’яже життя з чоловіком, який не вміє заробляти гроші. До заміжжя Айгуль вже має досвід відносин, в яких вона матеріально залежала від обранця. Дівчина з цим ім’ям часто переживає нерозділене кохання або жертвує всім, навіть репутацією, заради почуттів. Проте вона й сама іноді ображає чоловіків, самостверджуючись за їх рахунок.

Айгуль варто подбати про стан травної системи: адже нерідко дівчина нищить себе дієтами. Також можна їй порадити відвідувати тренажерний зал і займатися активними видами спорту.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Айгулечка, Айгулюшкка, Айгуленька, Гулечка, Гулюшка, Гуленька, Гульчик

Скорочений

Айя, Айгулем, Гуля, Ґулька

За церковним

немає

Колір

  • червоний

Планета

  • Марс

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

аметист

Метал

залізо

Рослини

верес

Тотемна тварина

собака

Риси характеру

чутливість, мінливість, идеалистичность

Число імені

6

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Айгуль Барієва ((нар.1974), російська естрадна співачка, виконавиця татарських народних пісень, Заслужена артистка Республіки Татарстан), Айгуль Токсанова (економіст, керівник багатьох казахстанських та іноземних науково-дослідних проектів. Має понад 150 наукових і навчально-методичних посібників. Включена в список 100 кращих жінок Казахстану. Переможець Республіканських конкурсів «Кращі підприємці десятиліття», «Кращий викладач Вузу», стипендіат за програмою «Фулбрайт», США.), Айгуль Соловйова (депутат Парламенту республіки Казахстан, Член Національної Ради Республіки Казахстан), Айгуль Мукей (одна з найвідоміших телеведучих казахстанського ефіру, директор телеканалу «Їв-Арна» з 2009 року.), Айгуль Оразбаева (казахстанська художниця, майстер декоративно-прикладного мистецтва, член Спілки Художників РК)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: