Юліана – значення і походження імені

Значення та характеристика імені Юліана

Юліана народжена стати лідером. Вона віддана і вірна собі, своїм цілям і таланту, що допомагає їй у досягненні успіху.

Поведінка Юліани завжди природне, що має оточуючих людей, змушуючи їх ставитися до себе з ніжністю і увагою. Вона досягає цілей завдяки своїй сильній енергетиці і не докладаючи при цьому особливих зусиль.

Якщо представниця цього імені починає проявляти неповагу до оточуючих, повага і розуміння з їх боку втрачається і відновити його більше не надається можливим.

Зайва вимогливість до самої себе властива для Юліани. Це якість приносить більше шкоди, ніж користі, тому його потрібно придушувати в собі хоча б частково. Аналогічна ситуація зі ставленням до оточуючих – Юліана ділить людей на “хороших” і “поганих”, не розуміючи, що у кожної людини є достоїнства і недоліки і ідеальних людей не буває.

Юліана – творча натура, їй властиво довго шукати своє хобі, заняття по душі і в підсумку знаходити його. Військова кар’єра чи кар’єра політика – абсолютно не для неї, а в мистецтві вона, “як риба у воді” завдяки своєму артистизму і музикальності.

Юліана емоційна, збудлива, невгамовна і позитивна. Про таких друзів або колег мріє кожен. З нею легко знайти спільну мову, але з-за зайвої впертості переконати її в чомусь або нав’язати свою думку не вдасться.

Юліана не пам’ятає зла, дуже добродушна і вміє прощати. Сентиментальна і поплакати за переглядом мелодрами для неї норма.

В любовних відносинах злегка холодна завдяки надмірній вимогливості до протилежної статі. До вибору чоловіка ставиться серйозно і віддається лише тому чоловікові, який підходить за всіма її критеріям. Кар’єру не залишить ніколи, навіть заради сімейного благополуччя, і домашнім справам завжди віддасть перевагу роботу. Одноманітність і побут здатні довести Юліану до депресії.

Коли з’являються діти, Юліана змінюється в кращу сторону, стає ніжніше і м’якше. Вона – чудова мама, прагне виховати дітей правильно, застосовуючи всілякі програми раннього розвитку, і прищепити їм самостійність з дитинства.

Юліана дорожить відносинами зі своїми батькам, відчуваючи до них щиру подяку і любов. Боїться їх образити і намагається полегшити їм життя, не напружуючи своїми проблемами.

Іменини:

9 грудня 21 січня, 11 лютого, 19 лютого, 1 березня, 12 березня, 29 березня, 31 травня, 16 червня, 25 червня

Зменшено-лагідний варіант

Юля, Юлія, Юленько, Ана

Скорочений

Юляша, Юленько, Юлі, Юлішенька

За церковним

Юліана

Колір

  • фіолетовий

Планета

  • Нептун

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

аметист

Метал

алюміній

Рослини

осика

Тотемна тварина

електричний вугор

Риси характеру

прихильність, влюбливість, вимогливість

Число імені

9

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Юліана Магнусовна фон Менгден (22 травня 1719 року — 1787) — баронеса, камер-фрейліна Анни Леопольдівни. Дочка шведського підполковника і лифляндского ландмаршала барона Магнуса-Густава фон Менгдена, представника впливового прибалтійського лицарського роду Менгденов, Юліана Яківна Яхнина (6 березня 1928, Москва — 4 серпня 2004, там же) — російський перекладач і літературознавець. Племінниця Юлія Мартова. Закінчила МДУ імені Михайла Васильовича Ломоносова (1950). Член Союзу письменників СРСР (1968), Юліана Кляйн (ньому. Juliane Klein, 3 листопада 1966, Берлін) — німецький композитор та музичний видавець, Юліана Донська (нар. 12 лютого 1974, Таганрог) — російський композитор, член Спілки композиторів Росії

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: