Аніта – значення і походження імені

Історія походження імені Аніта

Є кілька версій історії походження імені Аніта. Одна з них, що ім’я має давньоєврейські коріння. Це зменшено-ласкава форма імені Ганна, яке в свою чергу походить від імені Ханна, значить – прихильність, милість. Етимологічно ця версія вважається правильною. Це натолько стародавнє ім’я, що давно стало самостійним. На думку інших – це давнє німецьке ім’я, що в перекладі – мила. Третє припущення, що Аніта – іспанське ім’я перекладається як граційна, витончена. У православних святцях ім’я відсутня, тому іменини святкують тільки за католицьким календарем, 17 серпня. При хрещенні особи з даним ім’ям дадуть будь-яке інше ім’я.

Значення та характеристика імені Аніта

Значення імені Аніта – “витонченість”, “користь”, “милість”, “мила”, “благодать”, “грація”, “витончена”, “милість”, “благодать”.

У дитинстві Аніта – запальна, норовиста, егоїстична, дратівлива, конфліктна, уперта, загалом, не проста у вихованні. Любить бути в центрі уваги. Якщо чогось хоче і не отримує, обов’язково влаштує істерику. Дівчинка – маніпулює всіма навколо. З малих років стає занадто самостійною, чим дивує оточуючих. У дитини чоловічий характер, з цієї причини сім’ї більше тяжіє до батька, з мамою стосунки складаються не зовсім гладко, вона не бачить у матері ні опору, ні хорошого порадника. У неї гарна пам’ять і розвинене мислення, але вона не прагне вчиться, вчиться посередньо. дуже енергійна, займається спортом, якщо батьки направлять дівчинку в правильне русло, то вона цілком може домогтися успіхів на цьому терені. Любить малювати, присутні хороші музичні дані.

Аніта незалежна, рішуча, для досягнення мети йде напролом. Груба, егоїстична, не звертає уваги на інтереси оточуючих, ненавидить, коли їй дають поради. І, природно, ніколи до них не прислухається. Зазвичай відносини у колективі натягнуті, так як вона хоче, щоб все навколо підкорялися їй, а от начальство любить її за відмінну роботу. Вона здатна створити сильний скандал, якщо щось зроблено не з її. Мстива, ніколи не прощає образу. Може вибрати будь-яку професію і просунутися в ній по службовій драбині високо, завдяки своїй наполегливості і цілеспрямованості.

У Аніти багато шанувальників, володарка імені отримує задоволення від їх уваги, але витерпіти її характер дуже важко. Заміж виходить пізно. Їй потрібен врівноважений, спокійний, лагідний і забезпечений чоловік, знайшовши такого, вона зміниться, стане менш конфліктною і більш м’якою і спокійною. У будинку у неї комфортно, красиво, ідеальний порядок. Хоча домашніми справами займатися не любить, розділяючи всі заняття по господарству з домашніми. Дітей своїх дуже любить, стає їм подругою.

Дотепний, товариський, при бажанні стає лідером в компанії. У Аніти, не дивлячись на її характер, широке коло спілкування, але вона спілкується тільки з тими, хто її особисто симпатичний. При всіх її недоліках, у Аніти добре серце, вона обов’язково допоможе, чим може.

Дуже любить активні види спорту. З приводу здоров’я – слабкий імунітет, потрібно загартовуватися, займатися спортом, вести правильний спосіб життя, при чому з самого дитинства.

Іменини:

22 грудня

Зменшено-лагідний варіант

Аниточка, Анитушка, Анитонька, Ниточка, Нитушка, Нитонька, Нитуша, Нитуля, Нитуся

Скорочений

Анитка, Ганна (Анна), Анні, Ніта

За церковним

Анна

Колір

Планета

  • Місяць

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

білий корал

Метал

срібло

Рослини

верба, латаття

Тотемна тварина

краб

Риси характеру

самостійність, впертість, лідерство

Число імені

2

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Аніта Бербер — відома в 20-х роках німецька танцівниця і актриса німого кіно; Аніта Луїз — американська актриса; Аніта Пейдж — американська актриса; Аніта Сергіївна Цой — російська співачка, телеведуча і філантроп

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: