Інга – значення і походження імені

Історія походження імені Інга

Ім’я Інга налічує кілька версій свого походження. За найпоширенішою версією, ім’я Інга бере свій початок в Скандинавії. І навіть знаючи країну народження імені, історики досі не можуть прийти до єдиної версії значення цього імені.

Так само вважається, що ім’я Інга має давньогерманське походження, але прихильників цієї версії істотно менше. Якщо вірити їй, то ім’я присвячене богові Інгу.

У Скандинавії є безліч імен, які мають корінь ing (Ингивальд, Ингвельд, Ингуд, Ингитора, Ингуни і т. д.), він позначає одне з імен бога родючості Фрейра (Ингви), можливо, ім’я Інга утворилася саме на честь Фрейра.

В ім’я Інга є і чоловічі аналоги – Інгвар, Інго. У українській мові – Ігор.
Існує й версія, що ім’я Інга це скорочена форма імені Інгеборга або Інгрід.

В православ’ї у Інги немає святих покровителів, тому іменини вона не святкує.

Зменшувально-пестливі форми: Інгуша, Інгусик, Іна, Інгуся, Інгочка.

Значення та характеристика імені Інга

За першою версією ім’я Інга перекладається як “знаходиться під захистом Ингви” (древнескандинавского бога родючості).

За другою версією Інга означає “народжена богом достатку Ингвио” або “захищена Ингвио”.

У дитинстві Інга дуже тягнеться до батька, він є для неї непохитним авторитетом. Набагато пізніше Інга зближується з матір’ю, все ж не забуваючи батька.

Інга допитлива, у неї багато різнобічних захоплень. Вона любить читати книги, захоплюється спортом і має тягу до рукоділля.

Вона товариська і має безліч знайомих, що іноді шкодить їй самій. Вона не вміє зберігати секрети, в тому числі і свої, розповідаючи про себе своїм численним знайомим, які бувають не зовсім позитивно до неї налаштовані.

Інга погано розбирається в людях, вона не бачить в них зла і безмежно довіряє. відноситься це не тільки до друзів, а й до особистого життя. Вона може вийти заміж не один раз, але буде любити свого чоловіка безмежно і зберігати вірність, вимагаючи того ж самого від нього.

Інга дуже обидчива і злопамятна, незважаючи на свою любов до людей. Вона може роками не прощати кривдника і виношувати плани помсти, намагаючись зачепити при будь-якому зручному випадку.

Інга дуже залежна від думки оточуючих, для неї важливо всім подобатися і вона щиро переживає за будь-яких конфліктів. Так само вона горделива і в дуже рідкісних випадках першою йде на примирення.

Інга схильна перебільшувати і ускладнювати ситуації, ніж буває незадоволена сама.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Інгочка, Інгушка, Інгуша, Інгуня, Інуся

Скорочений

Іна, Інка, Інге, Інги

За церковним

немає

Колір

  • помаранчевий

Планета

  • Сатурн

Стихія

  • земля

Камінь-талісман

бурштин

Метал

свинець

Рослини

чемериця

Тотемна тварина

мураха

Риси характеру

суперечливість, мінливість, доброчесність

Число імені

3

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Інга Шомракова ((нар.1932), російський книгознавець, доктор філологічних наук (1987), професор (1989), заслужений працівник вищої школи Росії (1999)), Інга Вороніна ((1936 – 1966) в дівоцтві – Артамонова; радянська спортсменка-ковзаняр, заслужений майстер спорту СРСР (1962), чемпіонка СРСР, чемпіонка світу, багаторазова рекордсменка світу), Інга Ільм ((нар.1971) російська і радянська актриса театру і кіно), Інга Дроздова ((нар.1975) російська фотомодель, співачка), Інга Андронікова ((1937 – 1994) етнограф, дослідник і збирач фольклору і міфології російських циган. У радянський час зазнала цькування, імовірно, у зв’язку зі своїми дослідженнями.), Інга Будкевич ((нар.1936) радянська і російська актриса театру і кіно), Інга Аршакян ((нар.1982), вірменська співачка)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: