Ніколь – значення і походження імені

Історія походження імені Ніколь

Ім’я Ніколь вперше згадується в середньовічній літописі французького абатства на рубежі XV, як ім’я незаконнонародженою дочкою якогось феодала і римської куртизанки. Ніколь — означає «переможець народів».

Ім’я Ніколь безумовно має французьке походження, хоча в багатьох країнах воно має своє трактування у вимові. У Німеччині, наприклад, — це Ніколетта, у Польщі — Ніколя, в Голландії — Николасина, в Іспанії — Ніколас. Цікавий той факт, що основотворча корінь імені, «Ніка», бере свої витоки з давньогрецької міфології, де Ніка — богиня перемоги. Але французька адаптація надала імені чарівності і жіночності.

На сьогоднішній день серед батьків стало популярним називати дівчаток іменами, які, на відміну від слов’янських імен, не містять літери «а» і «я». Це такі імена, як Мішель, Нінель, Ніколь. Є думка, що це надає власниці імені вишуканості і витонченості, незважаючи на відтінок чоловічого роду в звучанні.

Значення та характеристика імені Ніколь

Як правило, Ніколь випадає з образу переможниці-завоевательницы. Це зворушливі й ніжні натури, очарующие вас з першої зустрічі і, завдяки незвичайному імені, запам’ятаються вам надовго. Це океан жіночності, чарівності і чуттєвості. Вони з дитинства ростуть в обстановці розкоші і достатку, що, безумовно, сприятливо відбивається на їх зовнішності, манери і смаку. Власниці імені Ніколь злегка інфантильні, але не заздрісні і не підступні. Вони милі і легкі в спілкуванні, з ними завжди святково, затишно і цікаво. Не варто їх плутати з легковажними щебетухами. Ніколь завжди чітко знає, що хоче від життя, відповідаючи своєму статусу і положення у суспільстві.

І все ж, ім’я, символізує перемогу, своєю смисловою та енергетичної навантаженням не може не впливати на Ніколь. Це яскраво проявляється в ті дні життя, коли Ніколь виходить на стежку війни зі своїми зовнішніми і внутрішніми ворогами. Тут Ніколь стійкий, безстрашний і атакуючий воїн. Вона не залишить шансів противнику і піде до кінця. Ці якості допомагають їй стрімко побудувати кар’єру і дають «путівку в життя».

У заміжжі Ніколь воліє бути на других ролях, добровільно віддаючи жезл правління дружину. Але вона не буде спочивати на лаврах чоловіка, а, навпаки, стане незамінною помічницею і соратницею. Як і раніше залишаючись повітряної і зворушливою, Ніколь завжди буде викликати у чоловіка бажання захищати та оберігати її. Подружжя — ідеальне середовище для втілення всіх її талантів.

Ставши матір’ю, Ніколь буде набагато серйознішим, що стане несподіванкою для оточуючих. Вона з великою відповідальністю ставиться до питань гігієни і здорового харчування дітей. Це супер-мами, які присвячують усю себе. У відносинах з дітьми Ніколь створює клімат взаємної довіри, чуйності та щирості.

Вибираючи ім’я Ніколь для своєї дитини, батькам слід розуміти, що це незвичайне ім’я повинне гармонійно поєднуватися з прізвищем, щоб це не виглядало комічно. Наприклад, Ніколь Петренко або Ніколь Сидорова. Буде краще, якщо корінь або закінчення прізвища буде іноземного походження.

Іменини:

13 липня

Зменшено-лагідний варіант

Ніколюшка, Нікочка

Скорочений

Ніккі, Ніка

За церковним

Колет

Колір

  • бузковий

Планета

  • Сатурн

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

аметист, рубін

Метал

мідь

Рослини

лілія

Тотемна тварина

лань

Риси характеру

комунікабельність, цілеспрямованість

Число імені

7

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Ніколь Кідман – голлівудська актриса; Ніколь Річчі – американська актриса, продюсер, модель; Ніколь Брадтке – австралійська тенісистка. Двічі володарка Великого шолома.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: