Амалія – значення і походження імені

Історія походження імені Амалія

Ім’я Амалія має різні версії свого походження. Якщо дотримуватися першої версії, то ім’я Амалія має давньогерманської коріння. Воно походить від імені Amalia, де amal перекладається як праця, робота.

Якщо ж вірити іншою версією, то Амалія – це форма імені Емілі або Емма.
А за третьою версією Амалія – форма імені Амал, яка так само має не одну історію походження. Перша історія свідчить про те, що це єврейське ім’я, друга ж каже, що ім’я має арабське коріння.

В православ’ї у Амалії немає святих покровителів, за церковним календарем вона не святкує іменини. Але в католицтві Амалія має святца – свята Амальбурга (покровителька бельгійського міста Гента), тому Амалія може святкувати католицькі іменини.

Зменшувально-пестливі форми: Амаля, Мія, Лія, Ама Травня, Маля, Меля, Амі, Еммі.

Ім’я поширене в Європі, але звучить воно по різному: Эммелина, Амелія, Амэла, Амілія, Амелія, Амелис.

Значення та характеристика імені Амалія

З давньогерманської мови ім’я Амалія перекладається як “працьовита”.

У перекладі з латинської ім’я Амалія позначає “суперниця”, “гідний супротивник”.

З арабської мови Амалія перекладається як “очікування”, “прагнення”, “надія”.

Амалія – скромна і сором’язлива дівчина, яка намагається всім догодити. Для неї дуже важлива думка оточуючих і те, як вони ставляться до неї. Вона відрізняється добротою і високим почуттям відповідальності. Якщо Амалія дає якесь обіцянку, то можна не сумніватися – вона обов’язково його виконає.

У Амалії ще з дитинства багато захоплень, але особлива любов проявляється до спорту. Дівчина з ім’ям Амалія рухлива і енергійна, вона вважає, що рух – це життя.
У Амалії багато знайомих, вона легко сходиться з новими людьми, адже їх притягує доброта і дружелюбність дівчини. Сама Амалія воліє більше дружити з хлопчиками, довіряючи їм і знаходячи спільні інтереси.

Амалія чесна дівчина, не терпить брехні. Вона завжди говорить відкрито, без приховування, вимагаючи того ж від оточуючих.

Амалія придає велике значення догляду за собою, намагаючись завжди бути на висоті. Вона вміє подати себе правильно і тому у неї немає відбою від шанувальників. Амалія мріє зустріти люблячого і надійного чоловіка, який буде відповідати всім її вимогам. Чоловікові Амалії невимовно пощастило, адже вона вірна і любляча дружина, хороша господиня, турботлива мати. Вона любить дітей, як чужих, так і своїх, але не поспішає обзаводитися своїми, вважаючи. що до цього питання потрібно підходити обдумано і тільки тоді, коли зможеш забезпечити їм щасливе і безтурботне майбутнє.

Іменини:

10 червня, 21 листопада

Зменшено-лагідний варіант

Амеличка, Меличка, Амочка, Амушка

Скорочений

Амаля, Ама, Лія, Лея

За церковним

Амалія

Колір

  • фіолетовий

Планета

  • Уран

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

аметист

Метал

алюміній

Рослини

альпійська троянда

Тотемна тварина

електричний скат

Риси характеру

працьовитість, щирість, неспішність

Число імені

8

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Принцеса Амалія (Амелія) Саксонська ((1794 – 1870) німецька письменниця і композитор XIX століття, старша дочка принца Саксонського королівства Максиміліана Саксонського з династії Веттинів і його першої дружини Кароліни Пармської.), Амалія Сарторі ((нар.1947) італійський політик), Амалія Гарсія (мексиканський політик), Амалія Родригиш ((1920 – 1999) португальська співачка, «королева фаду», «голос Португалії»)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: