Айна – значення і походження імені

Історія походження імені Айна

Звучне і дуже ніжне ім’я Айна на Сході спаведливо називають талісманом-побажанням. У стародавній Персії багато батьки вважали своїм обов’язком назвати доньку Айною, тому що це ім’я дарувало дівчинці красу, мудрість, чистоту душі і незвичайну інтуїцію. В ісламі значення цього імені має особливий, таємничий зміст. Називаючи так свою дочку, батьки бажали їй щастя і благочестивого життя. Однак це ім’я зустрічається не тільки в східних країнах, воно широко поширене в Латвії, Естонії, Фінляндії, Німеччини.

Відомо кілька версій походження імені Айна. У Персії вважають, що воно походить від слова «айнэ» — «чистий, як дзеркало». Араби вважають, що жіноче ім’я Айн походить від слова «оката, джерело». У тюркських мовах є слово «ай», що означає «місяць, місячна». Естонський, фінський ім’я Aina було утворено від слова «постійна, єдина». Це ім’я вживається і в німецькій мові, воно походить від слова «ein», значить — «перша, єдина».

Значення та характеристика імені Айна

Айна — активний, діяльний дитина. Вона весь час зайнята справами, має при цьому настільки серйозний вигляд, що дорослі не перестають їй дивуватися. Вона не знає нудьги, її не доведеться розважати — дівчинка сама знайде собі заняття. Все, що вона робить з фантазією — майструє іграшки, збирає цілі міста з конструктора, придумує неймовірні історії. Айна ніколи не буде страждати від самотності.

Вона швидко, легко заводить друзів, часто буває заводієм, центром дитячої компанії. Однолітки поважають її за дружелюбність, невгамовну фантазію. До шкільних предметів Айна ставиться вибірково. Деякі дисципліни вона освоює великим задоволенням. Є й нелюбимі предмети, на які Айна не вважає за потрібне витрачати час. Дівчинка розумна і уважна, у неї чудова пам’ять.

У Айне гармонійно поєднуються різні якості — вона може володіти творчими здібностями і при цьому мати аналітичний склад розуму. Для неї дуже важливо увагу оточуючих, вона любить бути на виду. Айне подобається сценічне мистецтво — танці, акторська майстерність, спів, декламація, їй потрібно обов’язково спробувати свої сили в якомусь із зазначених напрямків.

До закінчення школи Айна являє собою цілком сформовану особистість. Вона смілива, упевнена в собі, прямолінійна, працьовита і скромна. У Айни багато знайомих і друзів, з рідними у неї встановлюються найтепліші стосунки. Розумна, прониклива дівчина ніколи не потрапляє в неприємні ситуації. Вона ретельно вибирає професію, їй потрібно реалізувати себе, при цьому мати хороший дохід.

Вона може стати керівником, бізнес-леді, затребуваною актрисою, працювати в індустрії моди і краси. Айна любить стильний, модний одяг, дорогі прикраси. Вона терпляче чекатиме свого обранця, хоча прихильників у цієї дівчини багато. Неймовірна інтуїція допомагає їй дуже вдало вийти заміж по любові і за гідного юнака. Айна буде щаслива у сімейному житті, вона чудова мати і улюблена дружина.

Іменини:

не святкує

Зменшено-лагідний варіант

Айнушка, Айночка

Скорочений

А

За церковним

немає

Колір

  • помаранчевий
  • золотий

Планета

  • Сонце

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

аквамарин, бірюза

Метал

золото

Рослини

троянда

Тотемна тварина

сова

Риси характеру

доброзичливість, активність, розвинута інтуїція

Число імені

1

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Айна Виситаева, канатоходка з Чечні; Айна Гамзатова, російський мусульманський журналіст; Айно Марьятта Хенсен, німецька вчена-лихенолог.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: