Ліка – значення і походження імені

Історія походження імені Ліка

Ліка – жіноче ім’я, щодо походження і значення якого до цих пір йдуть суперечки. Найчастіше його вважають короткою формою таких жіночих імен, як Анжеліка, Леокадія, Гликерія, Сільвія, Светолика, Маліка. Проте останнім часом воно все частіше використовується у вигляді повного самостійного імені. У зв’язку з цим, а також зі зростаючою популярністю імені Ліка, виникло чимало скорочених і зменшувально-пестливих форм: Ликуся, Ликуля, Ликочка.

Оскільки імені Ліка нема в церковному календарі, то іменини не святкуються.

Значення та характеристика імені Ліка

Звичайно, ім’я якого обов’язково впливає на долю людини, її характер, темперамент, звички. Не є винятком у цьому плані і задеклароване ім’я Ліка.

У дитинстві Ликуся – спокійний і врівноважений дитина, не доставляє клопоту батькам: у неї багато друзів, дівчинка добре вчиться в школі, вона цікава, допитлива – тобто не дає жодних приводів для занепокоєння. Проте з часом ситуація змінюється: жінці стає просто нудно і вона будь-якою ціною прагне до пошуку розваг. Звичайно, це привертає до неї ще більше друзів і знайомих.

Ліка – душа компанії. Вона весела, розумна, дотепна, іронічна, з нею не засумуєш. Найбільше Ліка любить пригоди і двозначні ситуації, з яких завжди виходив переможцем. Ліка вміло маніпулює людьми, примушуючи танцювати під свою дудку. Причому останні вважають, що це було їх власне бажання.

Ліка – вміла інтриганка, яка будь-яку ситуацію повернути на свою користь, до того ж зробить це так вміло та ненав’язливо, що здається, що все сталося само собою. Зрозуміло, що з такою жінкою краще дружити або, принаймні, підтримувати ні до чого не зобов’язують рівні стосунки. Не дай Бог стати її ворогом: Ліка просто знищить недоброзичливця, причому зробить це з милою і невинною посмішкою на вустах.

Жінка вміє об’єктивно і критично оцінити будь-яку ситуацію, тому часто виступає порадницею для родичів і близьких друзів. Причому сама Ліка не слухає нічиїх рад, адже впевнена вона може бути тільки в самій собі.

Як професіонал, Ліка найкраще здатна реалізуватися в тій сфері, де потрібне тісне спілкування з людьми, вплив на свідомість, маніпулювання. Саме тому з Лики вийде чудовий психолог, винятковий піарник або фахівець з реклами. У цих галузях Ліка зросте як професіонал і доб’ється визнання. Звичайно, розум і тонке сприйняття будь-якої ситуації роблять доступною для Лики будь-якої професії (лікаря, вчителя, інженера), однак щасливою вона буде тільки тоді, коли нею будуть захоплюватися і вона буде бачити реальний результат своєї роботи.

Заміж Ліка виходить рано і по великій любові. Часто такий ранній шлюб стає вдалим і продовжується все життя. Ліка – хороша господиня, дбайлива дружина і віддана мама. Звичайно, як і кожній жінці, у Лику присутня значна частка практицизму і прагматизму, які вона використовує виключно на користь сім’ї.

Ім’я Ліка поширене в різних країнах. Найбільш відомими представницями його є: Ліка Кавжарадзе (грузинська актриса), Ліка Каширіна (російська актриса), Ліка Гулівер (фотограф), Ліка Стар (співачка), Ліка Роман (українська модель), Ліка Ялинская (білоруська співачка, модель і телеведуча), Ліка Кремер (російська актриса).

Іменини:

29 червня, 15 липня, 21 жовтня

Зменшено-лагідний варіант

Ликушка, Ликонька, Ликочка, Ликульчик ,Ликуся, Лікуська, Ликуля, Ликулька, Ликуня, Ликунька

Скорочений

Чи, Ліккі

За церковним

Анжеліка

Колір

  • фіолетовий

Планета

  • Марс

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

турмалін, топаз

Метал

платина

Рослини

осика, троянда

Тотемна тварина

електричний скат

Риси характеру

дипломатичність, об’єктивність, доброзичливість

Число імені

9

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Ліка Кавжарадзе ((нар.1959) радянська і українська актриса. Популярність їй принесла роль Мариты у фільмі Тенгіза Абуладзе «Древо бажання».); Айлика (Ліка) Кремер ((нар.1977) радянська і російська актриса і телеведуча); Ліка Каширіна ((нар.1986) повне ім’я – Анжеліка, справжнє прізвище — Асланян; російська актриса театру і кіно); Ліка Ялинская, Анжеліка Агурбаш ((нар.1970) уроджена – Ялинская; білоруська співачка, актриса, модель і телеведуча, в даний час виступає і на російській естраді); Анжеліка (Ліка) Рулла ((нар.1972) російська актриса і співачка, солістка мюзиклів); Ліка Ніфонтова ((нар.1963) актриса, Народна артистка Росії)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: