Олівія – значення і походження імені

Історія походження імені Олівія

Благородне жіноче ім’я Олівія має латинські корені. Воно утворено від латинського терміна «oliva», що означає в перекладі «олива» або «оливкове дерево». Оливкове дерево уособлює надійність, шляхетність, порядність, корисні плоди. Жінка, що носить це ім’я, принесе велику користь суспільству. Дане ім’я користується великою популярністю в європейських країнах.

Характеристика імені: основні риси характеру

Олівія – власниця сильного і рішучого характеру, який вона проявляє вже в ранньому дитинстві. Це благородний, правдивий і комунікабельна дитина. Вона блискуче вчиться, демонструючи знання в різних напрямках. Як правило, у неї технічний склад розуму і розвинена пам’ять, допомагає їй вбирати знання як губка. Вона рано починає користуватися авторитетом серед інших дітей завдяки відкритості і твердості. Розумниця Олівія – улюблениця вчителів і викладачів, наставниця відстаючих учнів.

Дорослішаючи, Олівія стає раціональним і серйозною людиною, націленим на підкорення кар’єрних висот і досягнення матеріального благополуччя в житті. Будь-які, навіть самі екстремальні ситуації вона намагається оцінювати об’єктивно, відкинувши непотрібні емоції. Важлива риса характеру Олівії, надалі часто здійснювала вплив на її долю – принциповість і прямолінійність. Майже всі вчинки Олівії ґрунтуються на її благородних життєвих принципах. Завдяки наполегливості, цілеспрямованості, вміння настояти на своєму, вона швидко досягає успіху в будь-якій сфері. Олівія не терпить віроломства і брехні, вона відкрита і відверта людина.

Олівія – абсолютно несентементальная натура, вона не любить понад емоційних людей, зациклених на романтику. Саме тому, незважаючи на товариський і відкритий характер, вона не завжди затишно почувається в товаристві інших жінок. Якщо у неї все ж з’являються подруги, то вони володіють схожими рисами – раціональністю і об’єктивністю. Набагато комфортніше Олівія відчуває себе в чоловічому товаристві, так як чоловіки більш відкриті і прямі. При цьому вона дуже чуйна і завжди поспішати на допомогу своїм близьким. Олівія – прекрасна дочка, дуже поважає своїх батьків і ніколи не котра забуває про них.

Позитивні риси характеру: рішучість, відкритість, цілеспрямованість, здатність до високої самоорганізації, працьовитість, правдивість.

Негативні риси характеру: різкість, зайва прямолінійність, нетактовність.

Яка Олівія в любові?

В першу чергу, Олівія прагнути до самореалізації, вона кар’єристка і не приховує цього. Вона дорожить своєю незалежністю, тому, найчастіше, заміж виходить вже у зрілому віці. Олівія не любить кокетувати, вона відкрита пред’являє до обранця часом занадто високі вимоги. Для неї дуже важливо, щоб майбутній чоловік володів високим інтелектом, певним соціальним статусом і сильним характером, був мужнім і рішучим. У сімейному житті вона знає собі ціну і не завжди йде на компроміс. Якщо Олівія зустріне гідного чоловіка, якого буде поважати, то її шлюб виявиться дуже вдалим і міцним.

Іменини:

5 березня, 3 червня, 10 червня

Зменшено-лагідний варіант

Оливушка, Оливочка, Оливонька, Лівчик, Лівія, Лівочка, Ливонька, Чи

Скорочений

Оливка, Оллі, Лів, Ліві, Ливка

За церковним

Олівія

Колір

  • сірий

Планета

  • Сатурн

Стихія

  • земля

Камінь-талісман

халцедон

Метал

свинець

Рослини

плющ

Тотемна тварина

осел

Риси характеру

комунікабельність, благородство, об’єктивність

Число імені

3

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Олівія Сулук ((1842-?) прізвище після заміжжя – Любін; принцеса імперії Гаїті), Олівія Роговска ((нар.1991) австралійська тенісистка), Олівія д’або ((нар.1969) англійська актриса, яка знялася у фільмах «Конан-руйнівник», «Болеро», «Повернення немає», «Жадібність», «Король футболу» та інших), Олівія Ліза Манн ((нар.1980), американська актриса, модель японської індустрії моди і журналу «Maxim»), Олівія Бонамі ((нар.1972) французька актриса), Олівія Хассі ((нар.1951) британська кіноактриса, володарка «Золотого глобуса» за роль Джульєтти у фільмі італійського режисера Ф. Дзеффіреллі. Також знялася у фільмах «Втрачений горизонт», «Смерть на Нілі», «Ісус з Назарету», «Таємниця розуму» та інших.), Олівія Шекспір ((1863-1938) ім’я при народженні – Олівія Такер; британська письменниця, впливова в лондонському літературному суспільстві, незважаючи на те, що її твори погано продавалися)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: