Любов – значення і походження імені

Історія походження імені Любов

Ім’я Любов – це старослов’янське жіноче ім’я. Любов – це переклад грецького імені Агапе, яким була названа молодша з шанованих християнами сестер-мучениць (Надія, Віра, Любов), які жили в II столітті і несправедливо страчених. Імена сестер уособлюють головні християнські чесноти. Греки називали сестер відповідними грецькими іменами, а в Європі ці імена були переведені. І давньогрецьке жіноче ім’я Агапе перетворилося в Любов. З тих пір це жіноче ім’я стало використовуватися на Русі. Сьогодні ім’я Любов не так популярно, як раніше.

Значення та характеристика імені Любов

Жіноче ім’я Любов уособлює саме прекрасне і світле почуття в людському житті. Значення цього імені саме таке – «кохана», «народжена любов’ю».

Звучання м’якого імені Любов має жорстку залізну нотку. Так і сама Любов приховує за чарівною та жіночною зовнішністю впертий і твердий характер. Свої іменини Любов святкує 30 вересня. Ім’я Любов англійською, німецькою, польською, болгарською та українською мовами буде звучати, як Любов. На білоруському – Любоу.

Риси характеру імені Любов

Основними рисами характеру імені Любов будуть енергійність, допитливість, скритність. Любов вміє дружити і знаходити спільні теми для розмови і з чоловіками і з жінками. На неї можна розраховувати в складних ситуаціях. Друзів Любов вибирає дуже ретельно. Їй імпонують спокійні й надійні люди.

Позитивними рисами характеру імені Любов можна вважати: працьовитість, доброзичливість, життєлюбність. Любов завдяки своїй працьовитості і посидючості може досягти грандіозних результатів у життя. В ній чудово поєднуються краса, розум і гордість. Веде вона себе дуже стримано і вміє контролювати емоції. У неї є певні життєві принципи, яким вона слідує. Її дуже складно переконати відмовитися від своїх ідеалів.

Негативні риси характеру імені Любов: зайва твердість і бажання командувати. Любов може проявити себе як бунтар, якщо її не буде влаштовувати громадську думку. Любов не так проста, як здається на перший погляд. Вона здатна непомітно маніпулювати людьми у своїх інтересах. Любить інтриги. У ній мало щирості і доброти. Любов завжди категорична в судженнях. Якщо вона розірвала стосунки з ким-небудь, то це вже назавжди. Краще з нею не ворогувати.

Кохання рідко буває повністю відверта з ким-небудь. Навіть у спілкуванні з близькими людьми відчувається відчуженість і холодність. Любов егоїстична. Її особисті інтереси завжди для неї набагато важливіше інтересів інших людей. Зовні вона завжди незворушна, але всередині вирують пристрасті. Любов наглядова. Вона багато уваги приділяє зовнішності, стежить за модою і відвідує салони краси. Любить гроші і красиві речі.

Сімейні та любовні стосунки Любові

Любов користується успіхом у представників протилежної статі, так як вона завжди добре виглядає і дуже кокетлива. Часто Кохання стає причиною розпаду сім’ї, сама того не бажаючи. Велика кількість шанувальників заважає їй розгледіти свою половину. Сама Любов досить стримана у відносинах, хоча й легковажна. Але коли приходить справжнє почуття Кохання стає пристрасною і приділяє своєму обранцеві багато часу. Вона уразлива, і її легко образити.

У її житті чоловік відіграє значну роль і їй дуже хочеться вийти заміж. Вона прикладає максимум зусиль для того, щоб роман завершився заміжжям, що іноді відлякує чоловіків. Любов завжди розраховує на фінансову підтримку чоловіка, але заміж за розрахунком вона не виходить. У сімейному житті їй необхідна гармонія у відносинах і почуття задоволеності. Але сама Любов, незважаючи на свою чуттєвість, з чоловіком часто буває холодна.

Любов однолюб і пристрасна натура. Якщо вона полюбила, то це вже назавжди. Любов дуже вимоглива до обранця, тому рідко буває щаслива. Її перший шлюб не завжди складається вдало. Але покинувши свого супутника, вона швидко знаходить йому заміну.

Дітей Любов любить, але виховує їх строго. Тому, не відчуваючи душевного тепла і участі, з віком діти все більше віддаляються від неї. Домашні клопоти Любов не дуже захоплюють, вони їй нудні. Але вона намагається створити затишне сімейне вогнище. Тому її можна назвати гарною господинею.

Вдалим буде союз Любові з Олександром, Сергієм, Миколою, Костянтином, Володимиром, Дем’яном, Любомиром, Романом, Федором.

А ось з Валентином, Василем, Евдокимом, Йосипом, Левом і Святославом союз буде не дуже міцним.

Вибір професії, бізнес, кар’єра Любові

Любов досягне успіху в кар’єрі, якщо її робота не буде вимагати прийняття блискавичних рішень. Любов здатна керувати колективом і приймати складні рішення, але робота повинна бути спокійною. Вона стане успішною, займаючись флористикою, товароведением, бухгалтерією, бібліотечною справою, фармакологією. Любов чудово впоратися з роботою кухаря, соціального працівника, архіваріуса, адміністратора, косметолога, лаборанта. Вона може стати педагогом. Їй цікава професія лікаря, а також нетрадиційна медицина. Любов може з успіхом займатися комп’ютерними технологіями або технікою.

Володарка цього імені може досягти чудових результатів в мистецтві або політиці. Їй чудово підійдуть професії актриси або моделі. Вона може підкорити спортивні вершини, завдяки своїй працьовитості, наполегливості та терпінню.

Ще з юності Любов марить про кар’єру і фінансової незалежності, тому намагається старанно вчитися. У неї присутні такі якості, як старанність і завзятість, допомагають справлятися з науковою роботою. Вона може займатися тривалий час нудною та одноманітною роботою. Всі труднощі Любов переносить стійко. Вона ніколи не втрачає самовладання. Працює самовіддано і на результат.

У бізнесі Любов може бути дуже успішною. Вона володіє прекрасними діловими якостями. Хороші артистичні здібності допомагають їй встановлювати ділові зв’язки і спілкуватися з партнерами.

Вона ніколи не буде сидіти вдома, їй потрібно працювати. Любов може багато чого досягти в житті, завдяки своїй рішучості й працьовитості. Гнучкість мислення і розум дозволять досягти успіхів практично в будь-якій сфері.

Здоров’я Любові

Любов завжди цікавиться станом свого здоров’я. Вона вивчає сучасні методики оздоровлення. Також уважно Любов відноситься і до своєї зовнішності. Зазвичай багато неприємностей їй заподіюють алергічні реакції організму, що носять спадковий характер.

Перевантаження, пов’язані з старанною роботою, можуть бути причиною швидкої втрати життєвої енергії. Виснаження резервів організму може призвести до нервових зривів. Любові слід берегти себе від перевантажень, інакше можливі серйозні порушення нервової діяльності.

Вибуховий характер Любові також часто призводить до стресових ситуацій, які послаблюють нервову та імунну системи. Тому їй потрібно стежити за своїми емоціями і намагатися уникати нервових зривів. У Любові можуть проявитись порушення обміну речовин, що, зазвичай, призводить до набору ваги.

Ім’я Любов для дитини

У дитинстві Любов дуже активний, здоровий і доброзичливий дитина. Люба обожнює бути центром уваги в сім’ї та серед однолітків. Вона надзвичайно артистична. Їй просто потрібна похвала і вона намагається її заслужити.

Батькам маленької Люби слід приділяти велику увагу розвитку акторських здібностей у дівчинки, так як це допоможе їй у професійній діяльності, навіть якщо вона не стане актрисою.

У школі Люба старається навчатися добре, так як хоче досягти успіху в житті. Прекрасна чіпка пам’ять і аналітичний склад розуму допомагають дівчинці справлятися зі шкільними предметами. Вона знає ціну слову «треба», тому багато часу і сил витрачає на навчання. Однак її мало захоплює шкільна теорія, їй більше цікава реальне життя. До того ж Любов часто лінується і приділяє мало уваги тих дисциплін, які, на її думку, їй не знадобляться у майбутньому.

Любов відрізняється високими моральними принципами. Але вона також і легковажна, тому тягнеться до інтриг. Люба раніше інших дівчаток починає відвідувати салон краси і робити собі макіяж і манікюр.

Дівчина Любов дещо прямолінійна і конфліктною, незважаючи на свою уявну відкритість і товариськість. Вона завжди завзято відстоює власну думку, може розлютитися і влаштувати скандал. Доля друзів і їх ставлення до неї її мало турбують. Якщо самолюбство Люби було зачеплено, то вона здатна на надсильний емоційний вибух. У неї поступово починає формуватися егоїстичний характер. Вона може триматися особняком в колективі.

Іменини:

30 вересня

Зменшено-лагідний варіант

Любочка, Любонька, Любонько, Любава, Любаша, Любуся, Люся

Скорочений

Люба, Любаня, Любаха, Любка, Любчик

За церковним

Любов

Колір

  • темно-блакитний

Планета

  • Сатурн

Стихія

  • земля

Камінь-талісман

лазурит

Метал

свинець

Рослини

липа, любисток

Тотемна тварина

богомол

Риси характеру

доброта, миролюбність, стриманість

Число імені

6

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Любов Поліщук ((1949-2006) радянська і російська актриса театру і кіно, знялася в більш ніж 80 фільмах. Звання Народної артистки Росії отримала в 1994 році.), Любов Єгорова ((нар.1966) знаменита радянська і російська лижниця, володарка шести золотих олімпійських медалей (1991,1994)), Любов Орлова ((1902-1975) легендарна радянська актриса, володарка двох Сталінських премій першого ступеня (1941, 1950)), Любов Вассерман, Любе Васерман ((1907-1975) радянська єврейська поетеса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: