Лаура – значення і походження імені

Історія походження імені Лаура

Ім’я Лаура прийшло до нас з латинської мови. Ім’я Лаура є жіночою формою чоловічого імені Лавр, яке, у свою чергу походить від назви дерева “лавр”. У Стародавньому Римі це дерево було символом слави і загального визнання.

В ім’я Лаура є родинні імена – Лаврентія, Лорен, Лоренса; але вони не є аналогами.

В українській мові так само є родинне ім’я для Лаури – Лора(Лариса).

У Лаури є два святих покровителя – Лаура Кордовська і Лаура Константинопольська. Тому Лаура відзначає іменини два рази в році: 19 жовтня та 29 травня.

У Європі В ім’я Лаура ставлять наголос на перший склад, у той час як у українській мові наголос припадає на другий склад.

Зменшувально-пестливі форми імені Лаура: Лора, Ріна, Лара, Лаурина, Лоррі, Лорель, Лорик, Лаурочка.

Значення та характеристика імені Лаура

У перекладі з латинської мови ім’я Лаура позначає “увінчаний лавром”, “переможниця”.

Лаура дуже ніжна і ласкава дівчина. Вона дуже добра і здатна прощати оточуючим їх помилки. Зате до себе вона ставиться дуже строго і лає себе за найменшу провину.

Лаура не сподівається на інтуїцію, вона звикла керуватися тільки логікою і здоровим глуздом.

Лаура дуже самостійна і звикла вирішувати свої проблеми самостійно, не забуваючи допомагати іншим. Їй здається, що будь-яка задача їй по плечу.

Дівчина з ім’ям Лаура рухлива і енергійна, віддає перевагу активний відпочинок.

Повалятися на дивані – це не про неї, Лаура краще відправиться в спортзал або на пробіжку.

Лаура вимагає до себе багато уваги, часто такі дівчата стають моделями чи актрисами. Акторські дані у неї від природи, часом дівчина і сама вірить у свою гру, не відрізняючи фальш від реальності.

Хоч у неї багато шанувальників, Лаура мріє про велику та щасливу родину. Вона здатна щиро і віддано любити свого чоловіка, віддаючи себе без залишку. Лаура так само обожнює дітей і вона стане прекрасною матір’ю. Своїх дітей вона буде нещадно балувати, прощаючи їм всілякі примхи. Лаурі подобається облаштовувати побут, вона може багато часу проводити за вибором відповідних фіранок, лише б вони гідно виглядали в її інтер’єрі.

Лаура зовсім не кар’єристка, вона завжди зробить вибір на користь сім’ї, а не роботи. Але в роботі Лаура успішна, вона навіть може стати керівником, так як володіє організаторськими навичками і лідерськими якостями.

Іменини:

22 січня, 19 жовтня, 21 жовтня, 23 грудня

Зменшено-лагідний варіант

Лаурочка, Лаурушка, Лауронька, Лаурчик, Ларусик, Ларуня, Ларуся

Скорочений

Лаурка, Лара, Лора, Лорі

За церковним

Лаура

Колір

Планета

  • Нептун

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

аквамарин

Метал

платина

Рослини

шафран, троянда

Тотемна тварина

чайка

Риси характеру

інтуїція, об’єктивність, енергійність

Число імені

9

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Лаура Даун (американська політична активістка, співачка і поетеса), Лаура Орге Віла (іспанська лижниця, член олімпійської збірної Іспанії з лижних гонок на зимових Олімпійських іграх 2006 і зимових Олімпійських іграх 2010), Лаура Баттиферри дельї Амманнати ((1523 – 1589) італійська поетеса епохи Ренесансу, дружина скульптора Бартоломео Амманатти, модель відомого портрета Аньоло Бронзіно), Лаура Ідальго ((1927 – 2005) справжні ім’я та прізвище – Песя Фаерман; аргентинська актриса театру і кіно, відома ролями «femme fatale»), Лаура Дундовик (австралійська фотомодель, виграла конкурс «Міс Всесвіт Австралія» (2008) і представляла Австралію на конкурсі «Міс Всесвіт 2008», потрапивши в десятку кращих; Лаура є особою будинку моди Чарлі Брауна), Лаура Есківель (мексиканська письменниця, працює в жанрі магічного реалізму)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: