Маріка – значення і походження імені

Історія походження імені Маріка

Маріка – незвичайне і рідкісне ім’я, воно має кілька версій свого походження. За першою версією, Маріка – одна з численних форм імені Марія. Саме в такому вимові воно і поширене в таких країнах як Чехія, Вегрия, Румунія.
За другою версією, ім’я прийшло до нас з римської міфології. Міф свідчить про те, що ім’ям Маріка мала лаврентская німфа. Завдяки цьому міфу, ім’я Маріка утворило інше ім’я – Маркія (Марція). Також вважається, що Маркія утворилося від давньоримського когномена – Marcius.

Не виключено, що ім’я Маріка це жіноча форма імені Марк.

Самого імені Маріка немає у православних або католицьких святцях, але так як Маріка – форма імені Маркія, то іменини вона може відзначати в день Маркии. У православ’ї цей день – 10 липня, в католицтві – 3 березня, 5 червня, 2 липня.

Зменшувально-пестливі форми: Мара, Маку, Марік, Марко, Марька, Маро.

Значення та характеристика імені Маріка

Якщо вважати, що Маріка – жіноча форма імені Марк, то значення імені “молоток”. Не той молоток, яким ми забиваємо цвяхи, а молот, що використовувався в гладіаторських боях.

Якщо вірити версії про римську міфологію, то ім’я Маріка перекладається як “рішучий”, “кохана Богом”.

Якщо прийняти за аксіому версію про походження від давньоримського когномена, то ім’я Маріка не має перекладу, а просто існує в славу бога війни Марса.

Маріка володіє воістину неймовірною розумом і мудрістю. Це проявляється ще в дитинстві і дивує оточуючих. Маріка не бере участь у хуліганстві, а навпаки, завжди відмовляє витівників. Вчителі нахвалюють зразкову ученицю, а батьки пишаються.

По мірі дорослішання Маріка не тільки не втрачає своїх достоїнств, але і здобуває нові, не менш важливі. Вона володіє підвищеним працьовитістю і акуратністю. Саме ці якості допомагають їй домагатися досягнення поставлених цілей.

Маріка добра, але коли вона перебуває в напруженні, може ставати злим. Маріка імпульсивна й емоційна, але завдяки своїй мудрості, не показує свої емоції. У конфліктах вона воліє звести все на жарт, навіть якщо внутрішньо кипить від емоцій. Вона не мстива, адже вона вважає, що в житті діє принцип бумеранга.

Маріка гостро потребує підтримки з боку близьких. Вона залежна від думки оточуючих і їй часто потрібна дружня порада. У неї трохи друзів, адже дівчина завжди говорить правду, а багато хто вважають прямоту вадою. Але за тих, хто їй по справжньому близький, Маріка може стояти горою і допомогти в будь-якій ситуації.

Маріка дуже енергійна, вона обожнює активний відпочинок. Вона може стрибати з парашутом, ходити в походи, все це приносить їй душевний комфорт.

Зазвичай Маріка виходить заміж рано, але це рішення не буває помилковим. В особистому житті їй щастить завжди, а з чоловіком пощастить подвійно, адже Маріка буквально бачить людей наскрізь. Маріка буде прекрасною матір’ю. вона мріє про велику і дружну сім’ю. Якщо перед нею постане вибір кар’єра чи сім’я, вона не замислюючись, вибере сім’ю.

Іменини:

3 березня, 5 червня, 2 липня, 10 липня

Зменшено-лагідний варіант

Марік, Марічка, Марушка, Маренька

Скорочений

Мар, Мара, Маку, Марсі

За церковним

Маркія

Колір

  • бронзовий

Планета

  • Уран
  • Місяць

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

аметист

Метал

срібло

Рослини

ясень

Тотемна тварина

скарабей

Риси характеру

комунікабельність, легкість, фантазія

Число імені

2

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Маріка Котопулі ((1887 – 1954) видатна грецька актриса першої половини 20 століття. Ще за життя Маріка Котопулі була нагороджена орденом короля Георга I в 1921 році. 1923 року вона була нагороджена відзнакою Міністерства освіти Греції. У 1951 році була заснована Премія Марії Котопулі, яка вручається провідним грецьким акторам. Старий будинок відпочинку Котопулі в передмісті Афін Зографе був перетворений у Музей Маріки Котопулі, який відкрився в 1990 році.), Маріка Рекк ((1913 – 2004) німецька кіноактриса і співачка угорського походження), Маріка Мацумото ((нар.1984) сейю), Маріка Килиус ((нар.1943) німецька фігуристка, що виступала парному катанні спочатку з Францем Нингелем, потім з Гансом-Юргеном Боймлером. Разом з Боймлером Килиус двічі завойовувала срібні олімпійські медалі на Олімпійських іграх 1960 Олімпійських іграх 1964 років, — чотири рази вони ставали чемпіонами Європи і двічі — чемпіонами світу.), Маріка Краав ((нар.1969), російська спортсменка (парашутний спорт)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: