Нелля – значення і походження імені

Історія походження імені Нелля

Ім’я Нэлля має англійське походження і спочатку було зменшувально-пестливим варіантом для імен Елеонора, Олена і Елінор. Ця форма була утворена від звернення «mine Elly», яке перекладається зі староанглійського як «моя Еллі». Цей оборот поступово трансформувався в «my Nelly». Таке скорочення використовувалося для обох імен, тому ім’я Нелля увібрало в себе обидва значення.

Найбільш ймовірно, що обидва імені мають грецьке походження, ім’я Елеонора походить від слова «милосердний», а ім’я Олена — від словосполучення «сонячний промінь».

В європейській культурній традиції ім’я Олена асоціюється з красунею, яка стала причиною Троянської війни, а ім’я Елеонора з ім’ям Алианоры Аквитинской — однієї з найяскравіших французьких і англійських королев.

Таким чином, Нелля є скороченою формою для імен, що символізують красу, могутність, багатство і розум. Перевести як «рятівне світло сонця». Іноді таке скорочення використовують для чоловічого імені Корнелій.

У Україні також використовується форма Неля.

Значення та характеристика імені Нелля

Для Неллі неймовірно важлива думка оточуючих, в дитинстві вона готова на будь-які нерозсудливості, аби нею захоплювалися. Вона примудряється бути одночасно слухняною відмінницею і заводієм у небезпечних іграх — адже їй треба справити враження на всіх. Вона може рано спробувати алкоголь або почати палити, але лише для того, щоб здаватися старше і солідніше.

Вона дуже розумна, любить книги і багато вчиться. Єдине, що заважає Нелле досягти успіху — надмірна пристрасть до зовнішніх ефектів. Нелля уважно стежить за модою, вона любить відвідувати салони краси і прагне виглядати бездоганно.

У неї завжди багато шанувальників, з яких вона часом вибирає не самого гідного, а найбільш наполегливого. Для неї головним критерієм стає палкість залицяльника, а не власні почуття. У Неллі прекрасна інтуїція, тому якщо вона навчиться прислухатися до власних бажань, її сімейне життя буде набагато щасливішим. Вона дуже не любить, коли її використовують, сама готова допомагати безкорисливо і дуже дивується, зустрічаючись з жадібністю і розрахунком. Хоча у неї багато приятелів, по-справжньому відкрита вона буває рідко.

Вона турботлива мати, хоча часто її турбота стає надмірною і перетворюється на контроль. Нелля любить чистоту і затишок у домі, але далеко не завжди у неї вистачає часу і організованості для підтримки порядку.

Нелля цікавиться політикою, непогано знає історію. У майбутнє дивиться з оптимізмом і вірить у рай на землі, який неодмінно настане зовсім скоро.

У спорті вона наполеглива, може досягти серйозних результатів, тренеру доводиться стримувати її завзяття і стримувати запал.

Нелля обожнює подорожувати, готова їхати в екзотичні країни, спускатися в підземні печери, ризикувати собою і переносити тяготи дороги. Їй подобається відчуття небезпеки і вона любить пройти над безоднею.

Іменини:

немає

Зменшено-лагідний варіант

Нелечка, Неленька, Нелюша, Нелка

Скорочений

Нел, Неля, Леля, Еля, Нюта, Єлю, Нелка

За церковним

немає

Колір

  • золотий
  • багряний

Планета

  • Місяць

Стихія

  • повітря

Камінь-талісман

алмаз, сердолік, халцедон

Метал

олово

Рослини

кедр, соняшник, лобода

Тотемна тварина

собака

Риси характеру

поривчастість, скритність

Число імені

4

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Неллі Ферябникова – радянська баскетболістка, олімпійська чемпіонка; Неллі Кім – видатна радянська гімнастка; Неллі Закс – німецька поетеса; Неллі Школьникова американська скрипалька, уродженка Росії; Неллі Чобану-Мэржиняну – молдаванская співачка; Нелля Уварова – російська актриса; Нелля Сажина – радянська художниця, Пшоняна Нелля – радянська і російська кіноактриса.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: