Заїр – значення і походження імені

Історія походження імені Заїр

Сказати однозначно звідки пішло чоловіче ім’я, з якої країни або якого народу, але напевно ім’я Заїр має арабське походження. Дослівно слово “заїр” перекладається з арабської мови як “відвідувач”. Існує багато тлумачень цього імені з інших мов, так як це ім’я має і перські, татарські, казахські, азербайджанське коріння: “йде привітати”, “світлий”, “відкритий”, “видатний”, “явний”, “паломник”. І не даремно, адже чоловікам з таким ім’ям характерна товариськість, вміння вести переговори і налагоджувати відносини. Також можливе походження від англійського імені Zara (Зара).

Значення та характеристика імені Заїр

Люди з таким ім’ям дуже світлі і відкриті світу. Вони здатні налагоджувати відносини з ким завгодно, справжні миротворці. З них виходять відмінні психологи, які можуть правильно налагодити не тільки свої особисті відносини, але і допомогти іншим. Саме ці якості, відмінне почуття гумору і товариськість допомагають Заїру легко досягати поставлених цілей. Але іноді варто приборкати свої пориви і спуститися з небес на Землю, намагаючись допомогти і догодити всім навколо, забуваючи про себе. Йому потрібно навчитися давати відсіч і говорити “ні”, тому що бажаючих скористатися добротою і чуйністю Заїру дуже багато.

Заїр вміє правильно аргументувати свою думку і точку зору, не доводячи до суперечок і лайок. Заїр не любить конфліктних ситуацій, всіляко намагається їх уникнути, як справжній дипломат.

Ще дитиною хлопчик росте дуже товариський і легко йде на контакт з іншими дітьми, але завжди віддає перевагу одному найкращому другові.

У зрілому віці Заїр, перед тим, як прийняти якесь рішення, всебічно вивчає ситуацію, беручи до уваги всі аргументи. Він дивиться в майбутнє і віддасть перевагу довгострокову перспективу миттєвій вигоді. Короткострокові стосунки не для нього, що стосується дружби та стосунків з жінками.

Заїр завжди виглядає як з голочки і любить стежити за своїм зовнішнім виглядом. Для нього недопустимо виглядати неохайно навіть у суспільстві самих близьких людей. Йому треба бачити гармонію і красу у всьому, що його оточує.

У відносинах з дівчатами Заїр завжди намагається догодити своїй обраниці, даруючи їй всю любов і турботу, іноді навіть перебільшує в своє прагнення зробити все правильно. Буває настирливий у залицяннях, але саме так він показує свої серйозні наміри. Від коханої він чекає подяки у відповідь, його легко образити, дуже вразлива натура. Для довгострокового союзу Заїру потрібно знайти саме ту, якій буде до душі його надмірна турбота і нав’язливість у відносинах. Для повного щастя йому потрібна одна єдина, до якої він сильно прив’язаний. Навіть при нетривалому відсутності коханої людини поруч, він не може відчувати себе абсолютно щасливим. Чоловіки з таким ім’ям дуже важко переносять самотність, їм завжди потрібна близька людина поруч.

Іменини:

Зменшено-лагідний варіант

Зарчик, Зарушка, Заирчик

Скорочений

Зар, Зара

За церковним

Заїр – арабське ім’я

Колір

  • червоний
  • жовтий
  • золотий

Планета

  • Сонце

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

рубін, алмаз, хризоліт

Метал

золото

Рослини

лимон, півонія, імбир, омела, олива, дуб, кедр, мигдаль, троянда, лавр

Тотемна тварина

лев, сокіл, орел, скарабей

Риси характеру

творчий, комунікабельний, дипломатичний, доброзичливий, амбітний, легковажний, марнотратний, утішний, недовірливий

Число імені

2

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Заїр Азгур – радянський і білоруський скульптор, народний художник СРСР

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: