Єлизар – значення і походження імені

Історія походження імені Єлизар

Чоловіче ім’я Єлизар давньоєврейського походження. Воно утворилося від імені Элеазар, яке перекладається як «Бог допоміг». Элеазар – це ім’я одного із старозавітних священиків. Ім’я прийшло на Русь з поширенням християнства і стало одним з найпопулярніших чоловічих імен. Це ім’я давали довгоочікуваним синам, народження яких сприймалася як подарунок бога.

Існують такі варіанти імені Єлизар, як Елеазар, Элеасар, Элизару, Лазар, Еліас. Грецький варіант цього імені – Eleazar, в англомовних країнах використовуються імена Eleazar (Элиэйзер), Eliezer (Еліезер), Lazarus (Лэзэрус). Німецькі варіанти імені – Eleasar (Элеазар), Lazarus (Лацарус). А у Франції ім’я Єлизар має такі похідні імена, як Eliеser, Eliеzer (Эльезер), Elеazar (Элеазар), Lazare (Лазар) та Lazarine (Лазарин, Лазарина).

Значення та характеристика імені Єлизар

Єлизар володіє рисами характеру високоморальну та духовної людини. Він урівноважений, володіє сильною волею, добрий, але при необхідності може хоробро відстояти свої погляди і захистити своїх близьких людей. Це творчий і дуже талановита людина. Він принциповий, розумний і наділений інтуїцією. Єлизар дотепний і володіє хорошим почуттям гумору.

У дитинстві Єлизар – спокійний, м’який, вразливий і дуже здібний хлопчик. Він допитливий, любить інтелектуальні ігри, книги, мистецтво, тварин і природу. Підліток володіє вмінням аналізувати факти і вести наукові і політичні дебати. Дорослий Єлизар – це неординарна і талановита в різних областях особистість.

У Єлізара можуть бути такі негативні риси характеру, як охайність і незібраність. Він не любить стежити за своїм зовнішнім виглядом і може прийти на важливий захід одягнених у джинси і футболку. Єлизар може бути пунктуальним і спізнюватися.

Єлизар здатний миттєво злетіти по кар’єрних сходах, легко подолавши всі труднощі. Рухає їм прагнення до самовдосконалення. Він байдужий до слави і нагород. Сфера його інтересів – це новітні технології, медицина і релігія. Він вивчає математику, цікавиться педагогікою, музикою і театром. Вивчає іноземні мови. Коло його інтересів надзвичайно широкий. І він намагається максимально реалізуватися у всіх цікавлять його напрямках. Єлизар вміє наполегливо працювати. Він оптиміст і може зацікавити колектив своїми ідеями. З нього вийде чудовий керівник, який буде справедливий і порядний. Єлизар може стати науковим працівником, проводячи дослідження в філософії, медицині, теології. Працює він до глибокої старості.

Елизару подобаються красиві, але суворі й порядні дівчини. Він може роками приховувати свої почуття, намагаючись зрозуміти дівчину. Доглядає за обраницею красиво, намагаючись здивувати і порадувати її. Одружується Єлизар зазвичай пізно, вибираючи супутницю на все життя. Сім’я для нього дуже важлива. Він багато часу віддає розвитку дітей. Єлизар добрий і гостинний господар.

Іменини:

23 січня, 17 червня, 14 серпня

Зменшено-лагідний варіант

Елизарчик, Елизарка, Елизарушка, Лизок, Лизарик, Зарушка, Зарка, Елісо, Лис

Скорочений

Ель, Элик, Елик, Зара, Зоря

За церковним

Елеазар

Колір

Планета

  • Сатурн
  • Меркурій

Стихія

  • земля

Камінь-талісман

обсидіан

Метал

свинець

Рослини

кипарис, рута

Тотемна тварина

черепаха

Риси характеру

чутливість, стриманість, обачність

Число імені

3

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Єлизар Юрійович Мальцев — російський радянський письменник; Елеазар Анзерский — преподобний Російської церкви, засновник Свято-Троїцького Анзерского скиту Соловецького монастиря; Елеазар Михайлович Лангман — радянський фотожурналіст

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: