Овсій – значення і походження імені

Історія походження імені Овсій

Це стало зараз дуже рідкісним ім’я прийшло з давньогрецької мови, дослівно перекладається «благочестивий». Передача цього значення відбилася у формуванні особистого імені, і знайшло поширення серед перших християнських віруючих на початку нового тисячоліття.

Першим історично відомим носієм був Євсевій (і в наші дні це церковна форма імені), що жив у I столітті. Його звернули в християнство особливо шановані апостолом Сосипатр і Ясон. Іншим людиною, носив ім’я і залишив пам’ять про нього своїми вчинками, був Євсевій Никодимийский. Він постраждав За віру, як і тисячі інших християн від рук жорстокого Діоклетіана, римського імператора і затятого язичника, поклоняющегося давньоримським богам.

На Русі ім’я було поширене в середовищі, особливо почитали церкву і називають новонароджених строго по святцях в тому числі і в честь цих ранньохристиянських великомучеників. Поступово ім’я вийшло з ужитку, але зате дало досить поширену прізвище.

Значення та характеристика імені Овсій

Таємниця імені Овсій приховує сильну, розвинену особистість свого носія. Щедрий, працьовитий, вольова, він навіть з віком не розгубить ту відповідальність, доброту, за яку його цінують близькі.

У дитинстві він загальний улюбленець, притягує симпатії відкритістю, щирістю, допитливістю. Він змушує батьків хвилюватися, коли входить в період дорослішання. Сам прагнути до ранньої самостійності, але це часто загрожує розчаруваннями. Тому може вирости людиною, що виробляють враження замкнутого, сором’язливого від своєї зайвої недовірливості, обережності по відношенню до ситуації і людям.

Варто намагатися вчасно застерегти підростаючого Євсея про те, що не треба в кожній людині бачити ідеал, чекати тільки хороших вчинків. Він не природжений лідер, але розвинувши впевненість у дитячому віці, надалі це позитивно вплине на його кар’єру і добробут в цілому.

Вроджена логіка і раціональний підхід до будь-якої справи допомагає йому досягати бажаного. Йому легко даються професійні навички, що вимагають точності, скрупульозності, наприклад, лікаря; підходить діяльність, пов’язана з науковими дослідженнями. Але ось авантюри і афери – не його історія, тому в бізнесі Евсею не місце.

Але ось в особистих відносинах Овсій перестає бути чуйним. Йому подобатися головна роль у відносинах, рівне партнерство з ним навряд чи можливо. Він веде себе досить егоїстично, і союз зазвичай складається з поступливою, спокійною дівчиною. Натомість Овсій дає розуміння, що шлюб з ним буде надійним.

Він чудово проявляє себе по відношенню до дітей, йому подобаються великий будинок, господарство. У Євсея не завжди складаються вдало відносини зі спортом, тому зайва можливість перебування на свіжому повітрі, активна діяльність не зашкодить, щоб зміцнити серце. Не завадить увагу і до ендокринній системі.

Іменини:

27 січня, 2 лютого, 5 лютого, 12 лютого, 28 лютого, 5 квітня, 8 квітня, 7 травня, 11 травня, 13 червня, 5 липня, 4 жовтня, 7 жовтня, 17 жовтня, 20 жовтня, 1 листопада, 11 грудня , 23 грудня

Зменшено-лагідний варіант

Евсейка, Евся, Евсюта

Скорочений

Еся, Сівби

За церковним

Євсевій

Колір

Планета

  • Нептун

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

аквамарин, топаз

Метал

платина

Рослини

виноград, блекота

Тотемна тварина

дельфін

Риси характеру

доброта, чуйність, обов’язковість

Число імені

9

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Овсій Иофис ((1905-1978) радянський вчений і винахідник, виховав не одне покоління операторів-кінематографістів, отримав в 1948 році Сталінську премію першого ступеня. Взяв активну участь у розробці апаратури для одержання кольорових фільмів. Є автором різних книг по фотографії, техніки для фотографування та операторського мистецтва.), Овсій Перченков ((нар.1929) радянський архітектор, спеціалізувався у галузі відпочинку і туризму. Їм спроектовані кілька санаторіїв і будинків відпочинку в Сімеїзі (Крим), а також посольство СРСР в Замбії і лижна база на Кавказі. У 1989 році отримав звання Заслужений архітектор РРФСР.), Овсій Домар ((1914-1997) справжнє прізвище – Домашевицкий; американський економіст), Овсій Ещин ((1865-1936) псевдонім – Е. Марков; російський політичний діяч і журналіст), Овсій Алексєєв ((1921-1979) Герой Радянського Союзу, радянський артилерист. Нагороджений Орденом Леніна, медалями «Золота Зірка», «За відвагу», ювілейними медалями.)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: