Руфін – значення і походження імені

Історія походження імені Руфін

В даний час люди все частіше і частіше стали називати новонароджених рідкісними, часом екзотичними іменами. Але перш, ніж дати дитині ім’я, потрібно ознайомитися з походженням і характеристикою імен. Ім’я Руфін – це скорочена форма написання повного імені Руфінус. Це чоловіча форма жіночого імені Руфіна. Це ім’я майже забуте, а походить з Давньої Греції, на українську мову перекладається як рудоволосий. У православних святцях є кілька мучеників з даним ім’ям. Іменини святкує 10 березня, 7 квітня, 6 липня.

Значення та характеристика імені Руфін

Значення імені Руфін – “рудий”, “золотисто-жовтий”, “рудий”.

Руфін з дитинства – мовчазний, сором’язливий хлопчик. Віддає перевагу самотність або провести час з сім’єю. Любить і шанує своїх батьків, допомагає по господарству. Навчається на відмінно, як у школі, так у Вузі.

Руфін володіє високими духовними якостями, всім і все прощає, всім співпереживає, зайво великодушний. Відповідальний працівник, на нього можна покластися. У володаря цього імені прекрасно розвинені інтуїція і чуття, не варто намагатися його обдурити, при тому він зовсім не терпить брехня. В колективі прагне стати лідером, але успіху може домогтися спільно з колегами, в роботі йому потрібні співавтори і компаньйони. В роботі опирається на логіку і здоровий глузд. Честолюбний, врівноважений, практичний, потайний. Йому притаманне внутрішнє занепокоєння, яке може привести до невпевненості. Уникає суперечок, конфліктів, пристосовується до умов і обставин. Матеріальна сторона діяльності не його коник, гроші його цікавлять далеко не в першу чергу. Може реалізувати себе і досягти успіху в творчій сфері, науці, релігії, мистецтві, філософії.

Трохи цурається протилежної статі, знайомства даються йому важко. Господарський, піклується про близьких людей, прагне зробити їх щасливими. Дружина повинна бути спокійної, терплячої, розділяти його погляди на життя, бути соратником у всьому. Руфін – стриманий, серйозний чоловік, не проявляє емоції, але у нього є почуття гумору і іронія.

Іменини:

10 березня, 23 березня, 7 квітня, 20 квітня, 6 липня, 19 липня

Зменшено-лагідний варіант

Руфик, Руфушек

Скорочений

Рут, Рут, Фін

За церковним

Руфін

Колір

  • рожевий

Планета

  • Венера

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

берил

Метал

бронза

Рослини

незабудка

Тотемна тварина

кішка

Риси характеру

самовпевненість, незалежність, доброта

Число імені

5

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Руфін Тураний (Аквилейский) — грецький церковний письменник і перекладач IV—V століть; Руфін (Брехов) (1882-1937) — єпископ Російської православної церкви, Са?ткинский і Игринский, вікарій Уфі?мской епа?рхии; Руфін Аквилейский (ок. 345-410) — римський церковний письменник; Руфін Ассизький (розум. III століття) — перший єпископ Ассізі, священномученик; Руфін Глендалохский (розум. ок. 202) — святий відлюдник; Руфін з Кемета (розум. ок. 310) — священномученик з Кемета; Руфін Габе (1875-1939) — російський архітектор

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: