Ролан – значення і походження імені

Історія походження імені Ролан

Чоловіче ім’я Ролан не володіє великою історією і популярністю. Вперше почало зустрічатися в Західній Європі раннього середньовіччя. Корінь імені лежить в давньогерманьскому мовою — з нього воно й прийшло. Ролан вважається одним з варіантів німецького імені Роланд, що перекладається як «рідна земля». Існує друге значення перекладу — «слава».

На руських землях зустрічається рідко. Найбільшою популярністю користується у народів Заходу. Незважаючи на рідкість, східні слов’яни називали Роланом своїх дітей. Ім’я вважалося елітарним і химерним.

Значення та характеристика імені Ролан

Чоловікові володіє ім’ям Ролан притаманна сила волі і високі моральні якості. Це надійний і душевна людина. Дає обіцянки — виконує, за життя не кидає слів на вітер. Прагне розвиватися інтелектуально, проводить багато часу за читанням і прагненням до нових знань. Досягає успіху у всіх починаннях, він стратег і тактик.

Риси характеру

Основні і яскраво виражені риси — справедливість і надійність. Ролан рідкісний індивідуаліст. Свої погляди, звички, відносини до подій і речей. До людей ставиться без упереджень, хитрість не любить і віддає перевагу переконливість, чіткість фактів.

У дитячі роки хлопчик володіє привабливою зовнішністю, товариськістю і чарівністю. Він схильний до різких і несподіваних висловлювань, взбалмошности. У школі тяжіє до знань, прагне знати більше своїх товаришів. З дитячих пір лідер серед однолітків, вирішує конфлікти, наводить мир і порядок.

Дорослий Ролан — упевнений і серйозний сперечальник, блискучий оратор. У суспільстві захищає добро і справедливість. Бореться з неправдою, приниженням. Він наділений гострим розумом, позитивним характером і креативністю. Вміє об’єднати людей, поставити мету і досягти її. На шляху вирішує виниклі проблеми і ухвалює відповідальні рішення.

Любов і сім’я

Ролан — ніжний і ласкавий партнер. Любить секс і багато про нього знає, застосовує свої знання на практиці, що дуже подобається другій половинці. Стосунки з дівчиною будує чесно. Йому подобаються тихі і скромні дівчата, також вона повинна бути непересічною особистістю. Чоловік здатний любити сильно все життя.

У родині надійний батько і чоловік, авторитет для дружини і дітей. Ідеальна дружина для Ролана спокійна, самодостатня і незалежна жінка. Він їй довіряє і ніколи не обманює. Вона не цікавиться його роботою, відносинами з іншими жінками. В будинку — ідеальна мати, вірна дружина і господиня. Дітей любить і передає їм свій життєвий досвід.

Успіхи в бізнесі та професії

Ролан сильно прив’язаний до сім’ї, родичів і друзів. Розлучатися з ними і залишати місце народження — складне випробування. У разі потреби він його проходить, з упевненістю дивиться вперед. На роботі краще не вирушати у відрядження, тривалі переїзди уникає. За душі творчі професії. Відчує він себе комфортно в ролі лікаря, актора, викладача, політичного оглядача, миротворця, телевізійного критика. Ролан добре розкривається в політиці і бізнесі. Зробити серйозну кар’єру в політиці заважає справедливість і порядність.

Здоров’я тіла і душі

Чоловік схильний до переїдання. Надалі це виражається в наборі ваги і повноті. У ранньому віці з’являються симптоми авітамінозу, гурманства і гіподинамії. Ролан схильний до хвороб хребта. Спостерігати і лікуватися слід своєчасно. Душевне здоров’я стабільний, психічних розладів не трапляється.

Іменини:

18 травня

Зменшено-лагідний варіант

Роландик, Роландушка

Скорочений

Ролі

За церковним

Роланд

Колір

Планета

  • Нептун

Стихія

  • вода

Камінь-талісман

аквамарин, топаз

Метал

платина

Рослини

гриби, латаття

Тотемна тварина

кіт, альбатрос

Риси характеру

оптимістичність, об’єктивність, інтелект

Число імені

9

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Ролан Дюма ((нар.1922) – французький державний і політичний діяч, адвокат і дипломат), Жан Марі Ролан де Ла Платьер ((1734 – 1793) французький учений і політичний діяч. Міністр внутрішніх справ в період Великої французької революції в жирондистских урядах (березень — червень 1792, серпень 1792 — січень 1793).), Ролан Петі, іноді Ролан Пті ((1924 – 2011) французький танцівник і хореограф), Ролан Мурадхан оглу Гулієв ((нар.1987) один з наймолодших і перспективних азербайджанських кікбоксерів-любителів. Член Збірної команди Азербайджану з кікбоксингу. Бронзовий призер Чемпіонату Європи, чотириразовий переможець Туркменістану, а також дворазовий чемпіон Азербайджану серед молоді з цього виду спорту.), Ролан Жоффе ((нар.1945) вимовляється – Роуленд Джоффей; англійська-французький режисер, сценарист і продюсер), Ролан Барт ((1915 – 1980) – французький філософ-постструктуралист і семіотик)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: