Річард – значення і походження імені

Історія походження імені Річард

Ім’я Річард — це європейське чоловіче ім’я, що сталося з давньогерманської мови мови. Воно поширене в таких країнах, як Німеччина, Англія, США, Франція, Італія та Португалія. У нашій країні це ім’я не має особливої популярності.

У різних країнах ім’я вимовляється по-різному. У Німеччині — Ріхард, У Франції — Рішар, В Англії — Рікард, В Португалії — Рікарду, В Данії — Рікар. У США імена Рік, Ріккі, Дік стали повністю самостійними іменами.

Одним з перших відомих носіїв цього імені був англійський король з династії Плантагенетів Річард I Левове Серце, вважалися сміливим, добрим, освіченою людиною. Ця характеристика цілком відповідає значенню даного імені.

Також у цього імені є подібне жіноче ім’я Рікарда.

Значення та характеристика імені Річард

Це ім’я характеризує свого власника, як могутню і сміливу особистість, добивающуюся поставленої мети і завжди прагне до п’єдесталу. У перекладі з англійської, ім’я означає «багате серце» або «разючий без промаху». Людина, що отримав таке ім’я, любить усіма можливими способами звертати на себе увагу, бути в центрі подій! Таких людей називають «душа компанії».

Маленький Річард росте дуже емоційним і енергійним, не слухається батьків і прагне до гострих відчуттів. Як не дивно, любить побути один і зовсім не вміє спілкуватися з дівчатками. Захоплюється спортом, зокрема, боротьбою або боксом, добре вчиться, але за свою поведінку нерідко піддається покарань з боку вчителів і батьків. У компанії друзів є лідером, прагне тим людям, які настільки ж розумні й інтелігентні, як він сам. Але, незважаючи на це, легко може знайти спільну мову з простими людьми, залучаючи їх своєю щирістю і грацією.

Подорослішавши, Річард з легкістю спілкується з протилежною статтю, захищає його, коли виникає необхідність. Завжди знайде роботу по душі, буде користуватися повагою в колективі і доводити будь-яку справу до кінця! Найкраща сфера роботи для Річарда — політика і медицина. Часто будуть виникати розбіжності зі своїм начальником, так як Річард завжди дотримується своєї точки зору. Тому краще всього, звичайно, відкрити власну справу.

З віком з’являються такі важливі якості, як витривалість, терплячість, твердість духу.

Крім цього, володіє відмінною пам’яттю, не панікує у прийнятті важливих рішень, завжди все встигає, проникає в суть будь-якої справи, захищає слабких, є вірним другом. Прагне знайти віддану другу половинку, для якої буде робити абсолютно все, і створити з нею міцну і дружну сім’ю. Дуже любить своїх дітей і намагається зробити все для того, щоб вони були матеріально забезпечені і ні в чому не потребували.

Річард має дуже міцне здоров’я, відмінну витривалість, але, займаючись спортом, зовсім себе не шкодує, що призводить до серйозних наслідків і травм!

Людина з таким ім’ям дуже любить подорожувати, відкривати для себе щось нове, ніким не звідану…

Іменини:

7 лютого, 3 квітня, 20 квітня, 1 травня, 4 травня, 29 травня, 9 червня 30 липня, 22 серпня, 30 серпня, 31 серпня, 22 листопада, 1 грудня

Зменшено-лагідний варіант

Ріки, Річі, Діккі, Рисек

Скорочений

Рік, Дік, Річ, Дікон, Рись, Діно

За церковним

Рікард, Рікардо

Колір

  • Синій

Планета

  • Венера

Стихія

  • вогонь

Камінь-талісман

сердолік, хризоліт

Метал

мідь, бронза, магній

Рослини

барвінок, в’яз

Тотемна тварина

тигр

Риси характеру

сміливість, вміння доводити справи до кінця, терплячість, розум, працьовитість, стриманість

Число імені

5

Актори, знаменитості, вчені, відомі і знамениті люди з ім’ям

Річард I Левове Серце – англійський король з династії Плантагенетів; Річард Гір – популярний американський актор; Річард Хаммонд – англійська телеведучий; Річард Бертон – валлійський актор; Річард Старкі (Рінго Стар) – британський музикант; Ріхард Круспе – німецький музикант, гітарист і засновник групи Rammstein, лідер групи Emigrate; Ріхард Штраус – відомий німецький композитор; Ріхард Вагнер – німецький композитор і диригент; Ріхард Зорге – радянський розвідник; Річард Френсіс Бертон – британський мандрівник, письменник, поет, дипломат; Річард Фейнман – американський учений; Річард Брукс – американський режисер, сценарист, продюсер; Річард Вікторов – радянський режисер; Річард Серра – американський скульптор.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сподобався пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: